Şimdi Ara

iPhone 13 seri üretime giriyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
10.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt

Hocam doğru diyorsun gerçekten ev ve araba herkesin ihtiyacı, bunun dışında ev eşyaları hariç biraz hobiye kaçıyor.

Ben 2 sene önce ps4 almıştım. Bakarsan vaktimde yok ama niyetlendim aldım 1,2,3 var 4’te de takılırız diye. Bir yandan diyorum ya almasam mı falan derken aldım. İnan hiçbir oyunu bitirmedim. Boşuna tv aldım birde. Yani bir teknolojik birşey alırken insan geleceği değilde şuanı düşünmeli. Misal şuan iphone 12 alsam ne değişecek? Hiçbirşey iPhone 13 seri üretime giriyor 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • transverse T kullanıcısına yanıt
    Yok oyle bir olay. Nerdeyse bir maas kirasi olan evlerde oturanlar var, tecrube konusuyor.
  • 13’de mini çıkar umarım.

• Yenisi çıksada eskisini alsak diye bakıyor millet artık

• Söylentiler ve cıkan haberler mevcut hocam büyük ihtimalle 13 mini de cıkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Yok oyle bir olay. Nerdeyse bir maas kirasi olan evlerde oturanlar var, tecrube konusuyor.

Cahilken hayat ne guzel, her seyi bilip yorum yapabiliyorsun :)

• Türkiye'de bu cihazlara erişimimiz olmadığı için yeni çıkmış gibi geliyor ama değil.

• Bende iphone 7 telefonumdan bu haberi okuyorum

Aynen karsim. Kendine sinirli kisitlamalarin tum Alman halki icin gecerli oldugunu sanmandan belli oluyor.
    Halen daha israr ediyorsun. O senin anlattigin 1/3 olayi uzmanlarin tavsiyesi, yasal sart degil. Senin dedigin gibi olsa Bayernde millet sokakta kalirdi, kiralar cok yuksek.

Gonderdigin grafigi iyi incele isine yarar belki ;)
    Sakin ol sampiyon, bilincaltinda biriktirdigin kin ve ofkeni kendine sakla.

Al oku tabi almancan varsa

https://m.focus.de/immobilien/mieten/402-regionen-im-check-so-viel-muessen-sie-verdienen-um-in-deutschland-eine-wohnung-mieten-zu-koennen_id_9810354.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 10 Mayıs 2021; 15:35:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

12 daha yeni çıkmadı mı ne bu böyle seri üretim gibi model çıkarıyorlar.

Hocam Apple gerçekten bu konuda en masum firma Android kısmına bakmak istemezsiniz adamlar saatlik çıkarıyor neredeyse :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Senelerdir 7 plus kullanmamı 12 pro max ile noktalayacaktım ancak bu haber biraz daha beklememi hatırlattı..

Hocam seneye telefonu 20 bin liradan başlayan fiyatlarla görebilirsin.

• Moueson kullanıcısına yanıt

dalga mı geçiyorsun elde üretilen bir ürün değil ki... seri üretim bir ürün... her yıl 3 model çok geliyorsa samsung markasını görmesen iyi olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: transverse

Almanya'da doktora yapıyorum, aylık maaşımla 3 adet 12 mini 64 gb alabiliyorum. Üzücü.

Hocam ben de Almanya'dayım, arkadaşım Münih Teknik Üniversitesi'nde deep learning alanında akademisyen, 2400 euro dan çok daha az alıyor, sen neredesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 10 Mayıs 2021; 17:33:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: transverse

Kirası maaşının 1/3'ünden fazla olan bir evde yasal olarak oturamıyorsun. Bu yüzden tüm masrafarlardan sonra elime 1000 eur kalıyor. Yani 12 Pro dahi alabiliyorum.

Alıntıları Göster
    Çok fena sallamışsın. Öyle bir şey olsa Münih'te kimse ev tutamazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.