Şimdi Ara

iPhone 13 seri üretime giriyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
10.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Para olsa 12 Mini'ye tav oldum bu aralar, 13'te de umarım ufak boyutlu telefon çıkartırlar da belki 12 Mini fiyatı azıcık düşer.

• Senelerdir 7 plus kullanmamı 12 pro max ile noktalayacaktım ancak bu haber biraz daha beklememi hatırlattı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2guyS kullanıcısına yanıt

Daha ne kadar düşecek 2000 TL birden düştü zaten çıktığından bu yana. Apple’ın en fazla düşüş gösteren telefonu…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer markalar olmasa 10 sene daha 120 hrz getirmezdi apple. muhakkak bi çakallık yaparlar

• 120hz diye çıldırıyoruz ama bunu ana uygulamalar dışında zor kullanırız gibi geliyor bana. Oyun falan işin içine girerse pil 2 saat dayanırsa iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anki fiyatı normal fiyatı. 2000 düşerken diğer modeller yerinde saymadı ya, diğer markalardan farklı olarak çıkış fiyatı her zaman pahalı oluyor. Fanatikleri var ürünün, herkes ilk bende olsun istiyor.

• Bir marka dusununki 2021 senesinde bile halen daha ekran kasa orani berbat, LCD Ekran bir urunu diger markalarin ust segmentine yakin bir fiyattan satiyor. Sozunu ettigim urun SE2020 dir. Boyle bir firma 4 yil once kullanmaya basladigi OLED Ekrani henuz tum modellerine bile yaymamistir. Buda demektirki 120Hz olay ilk Pro modellerde cikip tum iPhone modellerine yayilmasi 4-5 yil gibi birzaman alacaktir.

iPhone 6 kasasini hala satan bir firma var karsimizda simdi kimse bana SE2020 soyle iyi boyle iyi demesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 9 Mayıs 2021; 9:59:55 >
  • Yakında bizde üretilir sağolsunlar Avrupanın Çini yapacağız ülkeyi diyen değerli yöneticilerimiz emellerine ulaştı an itibariyle türkiyede asgari ücret 300-400$ arası çinde de bu civarda ucuz beden işçisi gücü nekadar güzel bir vizyon ihracat yapıp ekonomi artacakmış ee normal vatandaş afedersiniz bir b. alamıyor artık elimde 3-5 bin tl para var diyince artık şunu alayım diye bir hedef koyamıyorsun para birimimiz bildiğin çöp olmuş öğrenciyken bundan 10-12 sene önce devrin en pahalı telefonu 6600 nokia yı harçlığımı biriktirip alabiliyordum sıradan fakir bir öğrenciydim bursluluğum vardı şuan mühendisim patronun gözü yemez bir iphone 12 pro maxe 18-20 bin tl para vermeye nereden nereye geldi Türkiye diyorlar ya çok doğru ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsavas02 -- 9 Mayıs 2021; 12:0:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tavsan

Hocam senelerdir işte bu yüzden iPhone kullanıyorum 6S kullanıcısıyım ve 13 serisini bekliyorum bir aksilik çıkmazsa alacağım. 6S hala iyi çalışıyor hiç kasma yok biraz yavaşladı sadece o kadar.

bende SE den 12 mini ye geçecektim bekleyelim bakalım 4 ay kaldı zaten.

zamanın 5ten 5s'e ve 6 dan 6s e geçişte donanım çok fark yaratmıştı bakalım bu sefer nasıl olacak.

yeni kasadan sonraki cihazlar iyi oluyor genelde

• dere.beyi kullanıcısına yanıt

Almanya'da doktora yapıyorum, aylık maaşımla 3 adet 12 mini 64 gb alabiliyorum. Üzücü.

• 120hz gelmez.

• transverse T kullanıcısına yanıt

Abi köpek bakıcılığı falan isteyen olursa gelebilirim, bir mesajın yeterli. Pasaport işlerini halledip Schengen vizesini alırım :d.

• samsunga kızıyorlardı durmadan ufak orta büyük seri (note) yapıyoralr diye alın size aynısı

mini 12 12pro 12promax çıkalı 1 yıl oldu hemen yenisi demekki satış politikaları birbirine yakın

• transverse T kullanıcısına yanıt
    Evet aylik maas olarak yetebilir ama almak istesen kira ve diger giderleri cikinca muhtemelen bir tane almaya yetecek kadar bile paran kalmiyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 10 Mayıs 2021; 0:30:1 >
  • 13 de ekran çentiğini kaldırırlarsa süper olur

• Çıkış fiyatı minimum 15bin lira olur Avrupada bin dolar civarı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Evet aylik maas olarak yetebilir ama almak istesen kira ve diger giderleri cikinca muhtemelen bir tane almaya yetecek kadar bile paran kalmiyordur.

Kirası maaşının 1/3'ünden fazla olan bir evde yasal olarak oturamıyorsun. Bu yüzden tüm masrafarlardan sonra elime 1000 eur kalıyor. Yani 12 Pro dahi alabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

kafa yapınıs

• quote:

Orijinalden alıntı: transverse

Almanya'da doktora yapıyorum, aylık maaşımla 3 adet 12 mini 64 gb alabiliyorum. Üzücü.

Bu mesajlar bir bana mı komik ve samimiyetsiz geliyor yav. Fight Club'daki Edward Norton'ın iyi hissedip uyuyabilmek için kanserlilerin dertlerini dinlemesi gibi.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Chiehsheshuai

Her türlü işinizi görüyorsa değiştirmeye gerek yok. Pilini değiştirirsiniz sadece. Bende model değiştirmiştim sırf PUBG gibi oyunlar için. Ne oldu şimdi girmiyorum bile hiç.

Hocam ben ev ve araba dışındaki şeylere çok para bağlanmaması taraftarıyım. Teknolojik cihazlar sürekli gelişiyor ama insanın doyum seviyesinin sınırı var. Bu seviyeyi bildikten sonra eldeki malzeme yeterli geliyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.