Şimdi Ara

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.173
Cevap
146
Favori
196.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]www.coloredway.com
    Apple İphone 13 Kılıf Modelleri Fiyatları
    https://www.coloredway.com/phone/apple-iphone-13

BURDAki kılıflar nasıl daha önce kullanan var mı acaba

• Birkaç sayfa önce aldığımı belirttiğim iPhone 13 kılıfı bugün geldi. Arayışta olanlar için yol gösterir diye fotoğraflarını koruyorum. Ben beğendim açıkçası, hele ki bu kılıf kıtlığında.

Aldığım yer:https://www.trendyol.com/vertech/iphone-13-kilif-6-1-inch-seffaf-yumusak-silikon-kamera-korumali-sarj-girisi-tipali-p-156601116?boutiqueId=61

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]
    iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kılıf önerisi olarak bu kılıfı önerebilirim,Tuş hissi güzel,elde tutuş gayet iyi,elde yağlanıp rahatsızlık vermiyor.Bir bakın bence,fiyat olarak da gayet iyi...

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]www.troyestore.com
    Piili iPhone 13 Pro Max Kılıfı Focus - Siyah
    https://www.troyestore.com/piili-iphone-13-pro-max-kilifi-focus-siyah_209981

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueDr -- 13 Ekim 2021; 10:7:57 >
  • ycp322 kullanıcısına yanıt

Bence kılıf yakışmamış. Kırmızının albenisini tamamen öldürmüş, ayrıca ucuz, 5₺ lik merdivenaltı silikonlardan üretilmiş gibi görünüyor. Yine de güle güle kullanın.

• Nasıl bir kılıf önerirsiniz hocam, geçici aldım ben bunu şu an malum bulunmuyor

• e_capkan kullanıcısına yanıt

Aynı değil sanırım benimki iPhone 13 için, bir de askılık deliği sizin attığınızda sol altta benimkinde sağ üstte

• Buff kılıflar hakkında ne düşünüyorsunuz?

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]www.bufflabsturkiye.com
    iPhone 13 | BUFF Türkiye Official Store | Darbe Emici Ekran Koruyucu
    https://www.bufflabsturkiye.com/urunler/iphone-13.html
  • Amazonda yurtdışından alabileceğiniz markalar var. JEtech iphone 13 diye aratırsanız bılabilirsiniz. Fiyatı vergi ve masraflar dahil yaklaşık 170₺ Ancak clear case olduğu için telefonunuzun rengini öldürmez.

kırmızı iphonea çok yakışan bir renk. Kılıflar dikkatli seçilmezse maalesef bu güzelim renk ölüyor.

• Orijinal apple kılıfları hariç (şeffaf hariç) hiç bir kılıf yakışmıyor. Gerçekten çok kötü durmuş :(

• Elays E kullanıcısına yanıt

Air Hybrid olanı çok kötü,her an elimden kayıp düşecekmiş gibi hissi var ve çok kolay yağlanıyor elden

• Ali express ten iphone 13 midght black için şu kılıfın kahverengi veya siyahını almak istiyorum sizce hangi renk?

TRY 116.92 20% İndirim | Lüks orijinal deri Magsafing telefon kılıfı için iPhone 13 Pro Max 12 Pro Max Mini kutusu kapağı günlük kılıfları

• Arada kaybolacak ama yine de yazayım. 3-4 Kılıf almıştım 13 PM almadan önce. Biri olan Zagg henüz geldi elime. Hatta gecikti diye Amazon tüm kargo ve gümrük bedelini iade etti anında. Kılıf mükemmel ancak bir sıkıntısı var bence. Kamera çıkıntısı var doğal olarak, arka alt kısımda 2 minik denge çıkıntısı var. Fakat aynı çıkıntı kameranın ters kısmında yok. Dolayısı ile masaya koyunca telefon düz durmuyor dokununca sallanıyor çünkü o olmayan minik çıkıntı buna neden oluyor. O nedenle iade ettim maalesef. Almayı düşünen varsa bilgisi olsun. Yoksa kılıf güvenlik ve görünüş olarak mükemmel. Zagg nasıl atlar bunu anlamadım. Bu sıkıntı olmaz derseniz pahalı ancak mükemmel kılıf.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 17 Ekim 2021; 21:47:33 >

Buff Air Hybrid olanı çok kötü,her an elimden kayıp düşecekmiş gibi hissi var ve çok kolay yağlanıyor elden

İphone 7 den beri spigen kullanıyorum hocam hepsi iyi çıktı tabi şeffaf kılıf serisinin sararması dışında

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fsm0066 kullanıcısına yanıt

2014 te 5s e slim armor s almıştım bende 2 seneden fazla kullanmıştım

attığım linkteki ürünlerin çerçevesi sert plastik mi acaba

içine toz almayacak bir model var mı?

Hocam her serisini kullandım ama inanınki tam hatırlamıyorum,ama şunu söyleyim toz girmeyen kılıfa denk geldiğimi hatırlamıyorum :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ben de bu tarz bir kılıf kullanıyorum bistore dan aldım şeffaf olarak bence gayet güzel duruyor daha da önemlisi en azında kılıfsız kulkanmıyorum.

pahalı markaların çopu kılıfı çok kaba o kadar parayı da hektyorlar . Bence kılıf alıp eskidikce yenilemek daha güzel

iyi günlerde kullanın

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.