Şimdi Ara

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.173
Cevap
146
Favori
196.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Pro max icin Spigen thin fit siparisi gectim. Gelince fotoğraf paylaşırım. Herzaman stok sorunu olan bir site beklemeden almak istedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada'da VISA kartlara 50 TL indirim oluyor 250TL üzeri siparişlerde. Bir de kırmızı silikon kılıf aldım.

• spigen kendi sitesinden iphone 13 için kılıf söylemeyi düşünüyorum ortalama kaç güne kargo yapılıyor bilgisi olan varmı ?

• aintmybtch kullanıcısına yanıt
    Spigen turkiye daha once cok mağdur etti beni. Sabah bir gaza gelip dikkat etmeden siparis gectim. Sayfada stok yada teslim tarihi bilgisi yok. Sadece on siparisli urun yazmislar. Onuda gormek icin dikkat etmek gerekiyormus

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

Hepsiburada da ayri bir olay. Bir sayfada 21 ekimde stoklarda diyor. Urunun icerisine bakinda en gec 3 ekimde kargoda diyor

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar iphone 13 alan var ama şuanda ekran koruyucu be kılıf için türkiyeden pratif bir çözüm yok galiba

• Arkadaşlar spigen'in sitesinden alsak hemen gelir mi sayfada görünüyorsa stok oldugu içindir diye düşünüyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: aria26

Arkadaşlar spigen'in sitesinden alsak hemen gelir mi sayfada görünüyorsa stok oldugu içindir diye düşünüyorum?

Ön sipariş yazıyor hocam

• Spigen ultra thin fit arti spigen ekran koruyucusu var bende. Kac kez dusurdum daha once en fazla ekran koruyucus kiriliyor.

• Merhaba Apple dışında önerebileceğiniz magsafe kılıf ve cüzdan var mı? Mıknatısı kuvvetli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @SpigenTürkiye 13 Pro Max Ultra Hybrid ne zaman gelecek, ön siparişte bile yok?

• Sanırım herkes 15-20
    Gün kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanacak

• Sürekli veya geçici kılıf ve ekran koruyucu olarak bakılabilir belki:

https://www.hepsiburada.com/bouletta-apple-iphone-13-pro-max-deri-arka-kapak-magsafe-rst1-siyah-p-HBCV00000NL3OU?magaza=Bouletta

https://www.hepsiburada.com/engo-iphone-13-pro-max-ekran-koruyucu-nano-temperli-cam-p-HBCV00000PEH2M?magaza=Engo

• yasimboo Y kullanıcısına yanıt
    Kilifi degil ama ekran koruyucu kismina su sekilde gecici bir cozum buldum

Engo iPhone 13 Pro Max Ekran Koruyucu Nano Temperli Cam
    https://www.hepsiburada.com/engo-iphone-13-pro-max-ekran-koruyucu-nano-temperli-cam-p-HBCV00000PEH2M?magaza=Engo&url_src=ios-product-detail

• Kılıf için trendyolda satışı yapılan markanın(BİKAPAK) websitesini buldum.( www.bistore.com.tr )

Ürün görsellerini whatsapp üzerinden attılar , sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hk@n -- 27 Eylül 2021; 16:43:55 >
  • https://bistore.com.tr/index.php?route=product/category&path=2632&ff7=561

• Amazon DE üzerinden aldım pro max için hem kılıf hem ekran camı ESR marka. 30’unda en geç elimde. ESR ürünleri çok kaliteli hep kullandım. Kuponlarım vardı epey uyguna geldi.

• telefonlar bu kadar erken gelincede kılıf sıkıntısı oluyormuş. öğrenmiş olduk :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.