Şimdi Ara

iphone 12 yalan mı oldu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 12 konusunda hiçbir yerden haber yok ? 5 eylül geliyor hiçbir duyuru yok ne zaman tanıtılacak bu iphone lar ?

• Eylül 10 civarı tanıtım, ekimde de tüm serinin piyasaya cikacaği yönünde haberler sızdırıldı bugun. Doğruluğunu göreceğiz.

Bu arada, artan vergi ve alım gücü düşüklüğü sebebiyle ''Türkiye'' de artik eskisi gibi cihazlar beklenmiyor. Yurtdışında ki forumlarda yeni cihazlar icin forumlar epey aktif.

X'den sonra yeni bir tasarımın gelecek olmasıyla azalan ilgi zıt yönde olsa da artan fiyatlar artık elektronik hobisini de engelliyor. Bunu herkes fark etti.

Ancak ve ancak yıllardır bu cihazları takıntı haline getiren az bir kesim aliyor(ben de dahilim)

o yüzden Türkiye'de elektroniğin ilerisini göremiyorum acıkcası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Eylül 10 civarı tanıtım, ekimde de tüm serinin piyasaya cikacaği yönünde haberler sızdırıldı bugun. Doğruluğunu göreceğiz.

Bu arada, artan vergi ve alım gücü düşüklüğü sebebiyle ''Türkiye'' de artik eskisi gibi cihazlar beklenmiyor. Yurtdışında ki forumlarda yeni cihazlar icin forumlar epey aktif.

X'den sonra yeni bir tasarımın gelecek olmasıyla azalan ilgi zıt yönde olsa da artan fiyatlar artık elektronik hobisini de engelliyor. Bunu herkes fark etti.

Ancak ve ancak yıllardır bu cihazları takıntı haline getiren az bir kesim aliyor(ben de dahilim)

o yüzden Türkiye'de elektroniğin ilerisini göremiyorum acıkcası...
    samsung note 20 ultra ve 12 pro max arasında kaldım bilmiyorum ne alayım aklım karışık

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Çok sık telefon değiştiren biri değilsen note 20 ultra alınır, note 10 plusu bile hala severek kullanan tanıdıklarım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelse bile bize gelmiyor ki Apple uygun fiyatlı bir model çıkarsa daha çok satar😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bir telefona o kadar fiyat vermek istediğinizden eminmisiniz ikiside çok iyi telefonlar s-peni kullanacakmısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inanılmaz pahalı bir hal aldı ya ben zamanında ne konular açıyordum bu bölümde artık ekmek banıp izleriz
  • Artık fiyatlar ülkemizin alım gücünü çoktan aştı.
    İş sahibi yüksek Geliri olan kişiler bile iPhone 8 plustan öteye kullanmıyor en azından benim gördüklerim böyle.
    normal vatandaş zaten görmeyi bırak parası olmadığı için 3000 TL telefon üzerine bile çıkamıyor alım gücü maalesef yerlerde yapacak bir şey yok.
    bundan dolayıdır ki artık eskisi gibi yeni gelecek olan özellikle üst model telefonlar hiç kimsenin ilgisini çekmiyor çekse bile alamayacağı için konu açmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla benim için şahsen yalan oldu

8000 TL başlangıç fiyatı bekleniyor. SE yada en fazla alabileceğim Xr olur.

Elinde iyi telefonu olanı çok kasmaz tabi. Adam elindeki telefonu 5-6 bin TL'ye satar üstune cüzi miktar farkla 12'yi çakar.

Benim gibi milattan önceden kalma telefonu olanlar için güncel Iphone almak zor.

• TANITIM TARİHİ BELLİ Mİ :)
    Bugun yarın acıklarlar tarihi hocam

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Sorma dostum Kanyon’da buluşmalar yapıp Troy’da sıra beklerdik forumca. Şimdi anca okuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Valla benim için şahsen yalan oldu

8000 TL başlangıç fiyatı bekleniyor. SE yada en fazla alabileceğim Xr olur.

Elinde iyi telefonu olanı çok kasmaz tabi. Adam elindeki telefonu 5-6 bin TL'ye satar üstune cüzi miktar farkla 12'yi çakar.

Benim gibi milattan önceden kalma telefonu olanlar için güncel Iphone almak zor.
    iphone se den geçmek istiyorum bende.
    5s ilk çıktığında aldım apple store yeni açılmıştı.
    sonra 7 aldım çıkınca iade ettim boyutunu sevmediğim için.

7 yıldır aynı telefonu kullanıyorum sayılır.

iphone se hala güzel telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

TANITIM TARİHİ BELLİ Mİ :)
    8 eylül diyorlar
  • Gelecek Eylül ortası gibi sorun yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.