Şimdi Ara

iPhone 12 Türkiye fiyatları belli oldu iddiası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
6.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

apple bunu hep yapıyor. çünku ulkede 6 ay sonra ne olacağı belirsiz, sürekli telefon fiyatı ile oynamaktansa, ileride kurun cıkacağı yeri ongorererk yıl boyu sabit fiyat uygulama isteği yüzünden. Sabit stabil bir ekonomi olsa o dediğiniz olaya da gerek olmaz kuru aynen çarpıp satarlardı

• Almayın fiyatlar düşsün:)

• misterrium kullanıcısına yanıt

Apple bunu hep yapıyor yorumu doğru olmakla beraber eksik. Bu sene her zaman yaptığınından da fazlasını yalnızca Pro modellerine yapmış.

• smart1978 kullanıcısına yanıt

Sağlam kar diyemeyiz çünkü mağaza kirası, personel giderleri vs var yani istihdam ve sistemin dönmesi için normal..

Ayrıca alış fiyatına tuketici tarafında kdv de ekleniyor ki karlar çok az geldi bana koca koca magazaların giderlerini vs düşününce ki adamlar sırf satılsin da sürumden kazaniriz düşüncesindeler sanırım..

Su komik karı gordükten sonra teknosa , vatan , mediamarkt yerinde olsa tüm gerçek mağazaları kapatır komple eticarete yonelirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple bu sefer hiç acımamış ve çakmış fiyatlara. Olduğundan daha fazla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dükkandan almak isteye ayrı internetten almak isteyene ayrı fiyat çeksin o zaman. Bu bahane artık 21. yüzyılda boş bir bahanedir.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Şimdi şu mağazaları savunmak istemiyorum ama yurtdışında da retail store lar yaklaşık 20%-45% kar oranı koyarlar bana çok fazla gelmedi bu oranlar açıkçası. Adamların amacı para kazanmak zaten.

• scanh kullanıcısına yanıt
    Dolar üzerinden hesap yaparsanız sonuç da yanlış çıkacaktır. Türkiye Apple’ın yaptığı bölgelendirmede Avrupa bölgesinde geçiyor. Dolayısıyla satış dolar üzerinden değil avro üzerinden yapılır. Kuru da 9 üzerinden hesaplamanız gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

Bende de Samsung Note 9 var. Hem son güncellemeleri almayacak he mde 5G yok. Note 20 ultra almama sebebim 5G oldu mesela. 5G önemli. Operatörler denemelere başladı. Muhtemelen 2021 sonunda gelecek deniliyor. O sebeple şuan Iphone mantıklı. 4,5G muhabbetinde Iphone 5 vardı ve herkes telefon değiştirmek zorunda kaldığında hiç sıkıntı yaşamamıştım. İnş alınabilir rakamlarda gelir. Şöyle Note 9 + 5000 üzerine alabilsek süper hehe :)

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Yav yılların geyiği. YOK ÖYLE BİŞEY YOK YOK YOK YOK YOK YOK YOOOOOOOOK. APPLE TÜRKİYE'Yİ AVRUPA OLARAK GÖRMÜYOR, EURO HESAPLAMIYOR, DOLAR KURUNDAN HESAPLIYOR. HADİ DİYELİM EURO HESAPLADI YİNE DÜZ İLE PRO ARASINDA VERGİ HARİCİ BARİZ BİR FARK VAR. VALLAHİ ARTIK BİRİ BENİ SAÇMA SAPAN ORDAN BURDAN DUYDUĞU SALLAMA BİLGİLERLE ALINTILARSA MELİH GÖKÇEK GİBİ CAPS LOCK AÇIK BAĞIRARAK CEVAPLAYACAM.

• vay babam vayy 20 bin liraya iphone pro max ultra pro mega süper boy moy felan filan kazık mazık

• 20k lık telefonlar hayaldi, hayaldi gerçek oldu.

• Yurtdışında Note 20 Ultra 1300 dolar, iPhone 12 800 dolar, Türkiye'de ikisi aynı fiyat olacak ha, Apple bu fiyat politikası ile nasıl satacak? Amiral gemisi alacak herkesi Mi 10T Pro almaya davet ediyorum. Avrupa fiyatı 700 euro olan telefonu Türkiye'ye özel 5799 TL'ya satıyorlar, SD865, devasa kamera sensörü, 144 Hz ekran ve 5000'lik batarya... Ayrıca 33 Watt şarj aleti de kutunun içinde ;)

Bosver kendi kendine sinirlendiginle kalirsin anlamiyorlar 3 post sonra ayni muhabbete geri donuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Yurtdışında Note 20 Ultra 1300 dolar, iPhone 12 800 dolar, Türkiye'de ikisi aynı fiyat olacak ha, Apple bu fiyat politikası ile nasıl satacak? Amiral gemisi alacak herkesi Mi 10T Pro almaya davet ediyorum. Avrupa fiyatı 700 euro olan telefonu Türkiye'ye özel 5799 TL'ya satıyorlar, SD865, devasa kamera sensörü, 144 Hz ekran ve 5000'lik batarya... Ayrıca 33 Watt şarj aleti de kutunun içinde ;)

Hala IPS ekranlı telefon mu kaldı?

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Hem telefon hem baz istasyonu daha ne olsun ;)

bir hafta içerisinde 80 kurus fark etmiş bir kurdan bahsediyoruz, ertesi gün 1 lira artmayacağı belirsiz veya 2 lira düşeceği

• iphone 12 mini: 4 ay 9 günlük asgari ücret

iphone 12: 4 ay 22 günlük asgari ücret

iphone 12 pro: 6 ay 14 günlük asgari ücret

iphone 12 pro max: 7 ay 9 günlük asgari ücret

• bunu devlete yaptığınız yardım olarak düşünün. yanında da iphone veriyorlar size eşantiyon olarak, ne yapsalar yaranamıyorlar bu türk halkına ya  

sizin paralarla trt'de abdulhamit'e milyonluk dizi çekiyorlar boru mu, olsun o kadarcık vergi  

• 1000₺ farkla 12 mini almal yerine 12 almak yeni nesil iOS dünyasının fiyat-performans telefonu olmuş. Fiyatlar gayet güzel.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.