Şimdi Ara

iPhone 12 Türkiye fiyatları Apple tarafından resmen açıklandı! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
2
Favori
26.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunun apple ile alakası yok,iktidar ile alakalı ve sadece telefonlar için geçerli değil bu fahiş vergiler, araçlar da %300'e yakın vergi alınıyor Dünya'da eşi benzeri olmayan vergiler Türk Milletine reva görülüyor.

• Gecen sene buyuk yemin etmistim, bu ortamda ne ikinci el arac alirim, nede iphone. Gercekten yazik gunah su paralara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

Bu siralamayi kim yapmis merak ettim oneplus marka cihaz yok 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Yılların android kullanıcısıyım,ne xiaomi,ne huawei (zaten Google servisi yok) bu Çinli dandik firmalara para kazandırmayacağım.Android alırsam Samsung alırım zaten.Çöp arayüzleri onların olsun.İPhone 12 pro max bekliyorum.Çıksa da alsak.

Ben de de huawei p40 var google servisleri yok ama eksikliğini hissetmiyorsun.. Deneyimlemek lazım..Ayrıca root ile ya da köklü rom ile herşey sınırsız.. Sürümler arası ileri, geri geçişler, custom romlar.. Android benim için bambaşka.. Mesela yeni nesil bir çok araca odb soketi ile bağlanıp arıza teşhisi vs gibi, eski ekranı kırık cihazları bebek kamerasına çevirmek gibi, evde basit sunucu hizmetine varana kadar ne ararsan var. Çinli cihazların en iyi taraafıda ucuz orjinal yedek parça.. Bangood, gearbest, akiexpres ve daha niceleri.. Tr deki g. Gidiyor, n11 vs gibi yerleri saymıyorum.. Tabi söylediğiniz gibi tercih meselesi.. Bahsettiğim işlerle ilgisi olmayan, sıradan sosyal medya kullanıcıları ve günlük tlf ihtiyacı için iphone alınabilir..

Mesela iphone un güvenlik politikası gereği ios tabanlı olmayan hiç bir cihazla bluetooth ile veri transferi yok.. Diyelimki dağda, orrmandasınız.. İPhone da ve android de sim kart yok herhangi bir Wifi de yok.. Bluetooth zatenn çalışmıyor kabloda yok ama çok acil iphonedan androide veri transferi lazım.. Çare kesinlikle android bir cihaz.. Saniyeler içinde airsroptan bile daha hızlı transfer mümkün.. Benim için sadece bu bile android tercih etmeme bir etken.. Ama dediğim gibi iphone kullanıcılarının (arkadaşlarımdan biliyorum) olaya bu açılardan bakmadıklarını biliyorum..Siz çıkınca alın..

• vay be yani aylık gelir 50bin ustu bile olsa bu para verilmez bence

• iPeople kullanıcısına yanıt

Hepsiburada da 7000 tl ye satılıyor 64 gb lik.

Almak istiyorum ama daha düşük fiyata alır mıyım diye bir de hepsiburada güvenilir mi iade mal yollar mi diye de cekiniyorum

• gerbera kullanıcısına yanıt

sagol hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: MelanchoLy - Man

Hepsiburada da 7000 tl ye satılıyor 64 gb lik.

Almak istiyorum ama daha düşük fiyata alır mıyım diye bir de hepsiburada güvenilir mi iade mal yollar mi diye de cekiniyorum

daha önce hepsiburada.com dan iphone 7 plus almıştım.

batarya problemi vardı. garanti problemi çıktı. apple servisine verdiğimde yetkisiz müdahale olduğunu söylediler.

ne olursa olsn APPLE den başka hiç bir yerden almayacağım..

çünkü hepsiburada.com telefonun içinden bir parça değiştiriyorlar. ama ne ?

• Teknoloji çağında teknolojiden gitgide uzaklaşıyoruz.

• 11 pro max ‘ ım var, 12 de ne var farklı olarak, 10 bine satıp üzerine 7 bin koyarak alırım da bir halt yok ortada.
    İos kullanımının gitgide androide benzemesi de ayrı bir sorun.
    Eskiden 1-2 tıklama ile çoğu şeyi hallederlerken şimdi 10 yere basıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iphone 12 Pro Max vergisiz fiyatı 1400$ yani 10.715₺ eder. 20.000₺ telefon mu olur ? basit bir telefon ya.. vergisi bu kadar abartılmamalı..

iPhone 12 Türkiye fiyatları Apple tarafından resmen açıklandı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 23 Kasım 2020; 9:9:14 >
  • hiç izlemediğim trt için yüzde 10 vergi alınıyor adalet neresinde bunun.

• aliss A kullanıcısına yanıt
    48 ay taksitle alınacak :)

• Geçmediğin yolun vergisini veriyorsan izlemediğin kanalın vergisini de vermelisin ayrıca Sen izledin de onlarmı kapattı izleseydin kardeş😁😅

• Norveç te de bir süredir satışta.. Fiyati merak edenler şu videoya bakabilir..
    https://www.youtube.com/watch?v=iydMr2FK0f8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechman1983 -- 23 Kasım 2020; 9:53:32 >
  • Türkiye fiyatını bir kenara koydum.iphone11'den biraz fazlası yok eksiği olan bir telefona 11 seirsinden yüksek etiket koymamalıydı.

• kamera testleri başa baş
    • performasn başa baş
    • pil ömrü 11 serisinden daha kötü
    • adaptör eksik $19
    • kulaklık eksik $19
    • 3.5mm adaptör eksik $9

ilave 5G geldi o kadar.bir de 3-5 çocuğun birkaç hafta AR'la oynaması için lidar koymuşlar.100 kullanıcıdan 1 tanesi kullanırsa şaşırmam

• Çok abartalı değil fiyatları,

• MrHamilton kullanıcısına yanıt
    Bu broşürü dün gibi hatırlıyorum. Kardeşime alacaktık. Bir baktık ki RTE sağolsun Amerikan ürünleri boykotu çağrısında bulundu, sanırım yine aniden dolar fırlamıştı. Geri çektiler ürünü alamadık. Sonra da bir hafta arayla 2300 TL'ye internetten aldık.

Garibanin yüzü gülür mü?

• 60hz telefon için fiyatlar çok yüksek

• bugün bi haber okudum

URFA da yarı olimpik yüzme havuzunun temel atma törenine Şeyh katılmış. Anladımki biz artık uzay çağındayık . Iphone 15 bin olmuş boşver. Lütfen yayınla admin

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.