Şimdi Ara

İPHONE 12 PRO SİPARİŞİ VERENLER BURAYA. İPHONE 12 PRO TESLİM EDİLDİ ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
2
Favori
12.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben 27 Kasım'da 00:02'de İphone 12 Pro 128 GB telefonumun siparişini verdim.

Teslim tarihi 4-6 iş günü olarak görünmekte.

Sipariş veren arkadaşlar saat kaçta sipariş verdiklerini yazarlarsa ve telefonların kargo ve teslim aldığımız tarihleri paylaşırsak iyi bir takipleşme olur diye düşünüyorum.

Siparişteki güncellemeleri de yazarsak iyi olur.

Şimdiden iyi günlerde kullanmamız dileğimle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dupont81 -- 4 Aralık 2020; 9:47:39 >

• Bu sabah 09:15 de satın aldım.
    İPHONE 12 PRO SİPARİŞİ VERENLER BURAYA. İPHONE 12 PRO TESLİM EDİLDİ ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Bence siparişleri 02-03 Aralık gibi kargoya verecekler. 4 Aralıkta şanslı olanlarımız telefonlarına kavuşur gibi geliyor ;)

• Keşke mağazadan teslimat olsaydı. öyle olsaydı sipariş verecektim ama onun yerine Cuma günü mağazadan almayı deneyeceğim. Bakalım.

• İstanbul'da olsaydım ben de mağazadan görerek almayı tercih edecektim. Fakat apple.com'dan alınan ürünlerde 20 OCak'a kadar iade kampanyası olduğu için telefonu kullanıp rengini beğenmezsem iade edip beyaz rengini alacağım. Hatta 12 Pro Max çıktığında 12 Pro'yu 20 Ocak'a kadar iade edip Pro Max de satın alabilirim =)

Bu fırsatları olduğu için apple dan aldım telefonu =)

• Dün gece 00:10 gibiydi sanırım bende 12 pro 128 gb pasific blue sipariş verdim

Teslimat tarihi 4-8 aralık yazıyor

• Bence 4 Aralık'ta elimizde olur cihazlar. Temennim o yönde. Apple aynı ilde ilçelere daha yakın tarih merkeze daha uzak tarih yazmış nedense =) 4-6 iş günü kargoya veriş tarihi önemli. Türkiye'de zaten kargo her yere bir - iki günde gidiyor artık

• Az once apple satın alma yardım masasıyla konuştum. İstanbul maltepeye gönderim süresi aralığın ortasını buluyor diye gördü sistemden. Sabah saatlerinde 4-7'si görünüyor demekki talep yoğun diye de ekledi.

Mağazalara ne zaman ve ne kadar stokta geleceği belli değilmiş o nedenle çözüm önerisi olarak ön sipariş verip eğer mağazaya daha erken gelirse ön siparişi iptal edip mağazadan alabilirsiniz diye ilettiler.

Apple iyi hoş ama ne bileyim bu kadar para verip tüm dünyada en geç ülkemize gelmesine mi üzüleyim,

geldiğinde ne kadar geleceğinin belli olmamasına mı üzüleyim bilemedim.

Telefonum 6S olmasa vazgeçeceğim gerçekten.

Neyse bilgileri sizinle paylaşmak istedim.

• irfanyus kullanıcısına yanıt

Ben de görüşme yaptım satış sonrası destek ile.. Ürünler sipariş sırasına göre yollanır asla başka bir sıraya girmez dedi yetkili.

Ayrıca apple'da yazan tarih canınızı sıkmasın. 4-6 iş günü teslimat yazıyor. Bu sürede kargoya verirlerse Aralık 4-5-6'sı gibi cihazlar elimizde olur kanaatindeyim.

15 gün önce apple watch satın aldım apple'dan 15 gün sonra teslimat yazıyordu ama ürün bana 3 gün sonra teslim edildi. Bu yüzden içim rahat biraz

• Şarj aleti sipariş verdiniz mi veya hangi şarj aletini tercih ettiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Qwspow

Şarj aleti sipariş verdiniz mi veya hangi şarj aletini tercih ettiniz

• Bende 30w BASEUS marka var 2 sene önce falan almıştım. Onu kullanıyorum hocam

• Dün gece ön sipariş açılır açılmaz iPhone 12 Pro Altın Rengi sipariş verecektim ancak, Apple Store üzerinden yalnızca kredi kartı kabul ediliyormuş banka kartını kabul etmiyorlar diğer satıcılarda da altın rengini hiç bulamadım sizin bildiğiniz bir yer var mı arkadaşlar Altın rengi ön siparişe açık olan?

• dupont81 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Bende görüştüm gün içinde, tüm olumsuz durumlar hesaba katılarak belirlenen tarih aralığıymış. Ayrıca Pandemi dönemde bu süre diğer ürünlere göre oldukça kısaymış. 1 ay mac bilgisayar bekleyen müşteriler olmuş. Öğrenci indiriminden faydalanıpta alanlardan.

• Bildiğim kadarıyla apple ilk olarak bu sene ön siparişle telefon satıyor. Bu sınavı iyi geçmek isteyecektir. Eğer ön sipariş ile telefon alanlara 4 Aralık'ta telefonlarını teslim ederse kendine yakışanı yapmış olur ve önümüzdeki senelerde ön sipariş satışlarını arttırır.

Bence de olması gereken budur.

• Telefonlar bence 2 veya 3 ünde elinizde olur.Aslında hepsi stokta var Pro max bile gelmiştir ama kayıt vs gibi işlemleri var.Bir nakliyeyle artık 2 katı tel getiriyorlar kutuları küçülttükleri için.

• Amerika'da ön siparişle alınan telefonlar bazen 1-2 gün erken geliyordu satın alanlara. İnternette bir çok video var bununla alakalı. Telefonları sipariş sırasına göre 2'sinde kargolarsalar 3-4 Aralık'ta telefonu elinde olan arkadaşlar olabilir.

İnşallah =)

• 15 bin Tl den mi satışa sunuldu cihaz.

Diğer sitelerde göremedim black friday ile veya 11.11 de olsaydı n11 üzerinden kuponlarla alınması gereken bir telefon olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirey

Alıntıları Göster

Merhabalar hocam, bende yılbaşında yeni iphonelardan sipariş geçeceğimde sormak istediğim birşey var, bu linkini paylaştığınız hızlı şarj özellikli adaptörle tam verimli şarj için hızlı şarj özellikli şarj kablosu gerekli mi, yoksa iphoneların kutu içeriğindeki şarj kabloları bunun için yeterli midir ?

• guvenkizilay kullanıcısına yanıt

Hocam valla o kadar detayını bilmiyorum ama, yeni iphonelerın yanında gelen kabloda hızlı şarjı destekliyor, adaptörün yorumlarınada baktım oldukça iyi, apple ın kendi sitesinde ki 20w 199 tl iken bu 27w 179 tl o yüzden bunu aldım kaliteli bir üründe hem

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.