Şimdi Ara

iPhone 12 Pro satışa çıkıyor ancak zenginler için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 12 Pro satışa çıkıyor ancak zenginler için

Bugün özellikle bütçesi geniş tüketici kesime veya üst düzey hükümet yetkililerine yönelik olarak lüks tüketim akıllı telefonlar sıkça karşımıza çıkıyor. Genelde iPhone veya Android amiral gemileri değerli taşlarla süslenerek satışa sunuluyor.

iPhone 12 Pro bir nevi resmiyet kazandı

Caviar firması da bilindiği üzere lüks tüketim telefonları satıyor. Firma bu kez daha satışa çıkmadan iPhone 12 Pro modelini ön siparişe sunuyor. Daha önce de Galaxy Z Flip akıllı telefon modeli tanıtılmadan bir lüks tüketim firması tarafından ön siparişe açılmıştı.

Ayrıca Bkz.Dünyanın ilk çalınabilir piyano LEGO seti piyasada

iPhone 12 Pro modeli Caviar iPhone 12 Pro Victory Pure Gold adıyla satışa sunuluyor. Modifiye edildiği anlaşılan kasa tamamen tek parça altından imal edilmiş. Ayrıca 8 tane de elmas işlenmiş. Yani ultra lüks hale gelmiş. Başlangıç fiyatı ise 23380$ olarak belirlenmiş.

Firma iPhone 12 Pro ile ilgili detaylı bilgiler vermiyor. Sadece 128GB/256GB/512GB depolama seçenekleri var. Ayrıca iPhone 12 Pro Max modeli de seçilebilir durumda. Sadece arka tarafta 4 kameralı paket göze çarpıyor. Bunlardan birisinin LIDAR sensörü olduğu dile getirilmişti.

iPhone 12 serisi pandemi nedeniyle üretim yetişmediği için bu yıl biraz daha geç piyasaya çıkacak. Caviar iPhone 12 Pro Victory Pure Gold için net bir tarih yok ancak sınırlı sayıda olduğu için firma erkenden modelleri elde etmiş olabilir.

• forumun amacı herkesin birbirine yardım etmesi sizin gibi trollük hükümet şakşakcılığı yapmak değil

sizin ki fikir değil burada zenginler için özel yapım telefon çıkmış gelmiş yazıyorsunuz hani onlar tek maaşa iphone alıyorlardı sanki yalan söylüyormuşuz gibi ama sizde biliyorsunuz onların tek maaşa çok kolay aldığını ama işinize gelmiyor

böyle saçma sapan post kasan sizsiniz o arkadaş değil böyle boş postlarınızın amacı ne eğer aktroll değilseniz yani bu mesajlarınız karşılığında para kazanmıyorsanız

Özet: @mokoko_TR aktroll bloklayın gitsin

• clickbait haber

• Arap şeyhleri bunu beğendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baslik ve icerik uyumu 0,00001%

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altın varank sevenler bunu alır.

• drothee kullanıcısına yanıt
    Altın Varak ::)

• hani abd için bunlar çok uzcuzdu fakirler bile alıyordu bilmem kaç maaşa ?

• 163.000 tl

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    bunlar yüceler yücesi reisimizi kıskananların oyunu

• iPhone nin fakiri zengini mi var iPhone alan herkes zengin sorsan para yok. Ama cebinde iPhone.. boş muhabbet yapmayın.

• SaB0 kullanıcısına yanıt

post kasmak için fikir yerine şebeklikmi yapıyorsun taktigin bumu ?

Senin t*şak mesajına t*şak cevap bu sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Senin t*şak mesajına t*şak cevap bu sadece

benim mesajımdan sanane, burası forum deilmi ,her begenmedigin mesaja böyle rezil cevaplarmı veriyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokoko_TR -- 2 Ağustos 2020; 14:18:3 >
    Saçma bulduklarıma evet. Aslında şaka yapıyorsun sanıyordum ve sana destek maksatlı yazmıştım fakat ciddiymişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Saçma bulduklarıma evet. Aslında şaka yapıyorsun sanıyordum ve sana destek maksatlı yazmıştım fakat ciddiymişsin.

işin enterasan tarafı bu şaka sanıyorsunuz destek diye saçma sapan post kasıyorsunuz, gerçek sanıyorsunuz bu sefer başka türlü rezillikler forumun amacı bu fikir beyan edip tartışmak ona buna cocukca mesajlarla salça olmak deil yaşın kaç senin ?

• Hemen bı tane aldım

• hemen alalım :D

• ee o zaman tamam, bizim ülkemizde çok var...

• Doktora gideyimde kendime gözluk yazdırayım bari 4 haneli rakamları 5 haneli görmeye başladım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.