Şimdi Ara

iPhone 12 Pro özellikleri sızdırıldı: Böyle giderse lansmana gerek kalmayacak! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
7.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kral sırf bunu beğenmek için uzun zamandır girmediğim siteye giriş yaptım sen nasıl bir kralsın

• Fiyat der geçerim...

Ne tartışırım ne başka bir şey derim.. Ferrari de çok güzel araçdır rakamı ortada..

10 bin gibi rakamla girerse, zaten işler kesat para yok.. İyi. Güzel tel alan hayrını görsün der geçerim..

Şu anki xs max im ile gidebildiğim kadar giderim sonrasına bakarım en olmadı fp android bir tel alır yoluma devam. Ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fiyatında hiçbir sorun yok bu telefonun. Gayet de makul fiyatta. Sorun bizim vergimiz ve paramızın değersiz olması. 1.000 birim bu telefon. Adamlar daha ne yapsın senin ekonomin çöp ise?

• elmatadori kullanıcısına yanıt
    Ben de 3 senedir 5.8 kullanmaktan sıkıldım hocam x-xs-pro. Ebat tasınabilirlik olarak çok iyi evet. Max çok büyük ne ele sığıyor ne cebe o yüzden direk eliyorum 2 senedir. 6.1 inç ince pro çıkarırsa cidden çok güzel bir değişiklik olur bizim için. Yeni ideal boyutum olur diye düşünüyorum 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    Bişey kullanmıyom çok şükür sporcuyum çünkü. Ayrıca yazıyı iyi okursan apple diye biliyorum dedim eminim demedim. Altta bir arkadaş güzelce açıkladı zaten nokia kullandı diye hatta gerçek optik zum falanda dedi.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle her zoom için ayrı kamera gerekiyor bu şekilde, 4 kamera zaten artık standart oldu gibi amiral gemilerinde :)
  • 4 serisini andıran tasarıma dönmüş olması takdire şayan. Pilinin de 4000 mah civarı olacağı söyleniyor. Kamera her zamanki gibi sektöre ders verecek gibi görünüyor.

Ekranın daha dayanıklı olması için kenar çerçevelerinin yükseltilmesi risk bence. Millet ekranı öne çıkarırken, apple ekranı kasa içşne alacak. Göreceğiz bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirey

abartmayalım isterseniz, bende yıllardır iphone kullanıyorum şuan elimde x var, ve 11 kamera deneme fırsatım da oldu

dxomark testlerinde veya youtube da ki çeşitli testlere baktığınız da veyahut kendiniz test ettiğinizde geri de kaldığı açık

portre modu diğer rakiplerinden geride, rakipleri portreyi daha iyi çekiyor

5x 10x optik zoom yapan rakipleri var, iphone hala 2x

sadece ana kamerada gece modu var, ultra geniş açı ve telefotoda gece modu yok

kötü çekiyor demiyorum güzel çekim yapıyor ama ek özellikler açısından geri de ve ek bir uygulamaya gerek kalmadan tüm ayarları manuel yapabileceğimiz bir kamera arayüzü yapması gerekiyor

Alıntıları Göster
    DXomark'ta derecede olan hatta iphone'un önünde konumlanan xiaomi mi note 10 pro kullanıyorum. O mükemmel çektiğini düşündüğüm portreleri telefondan çıkarır çıkarmaz çamura dönüyor. Bunları sosyal mecralarda, çeşitli platformlarda sağlıklı paylaşamadıktan sonra hangi sırada olduğunun bir önemi yok. Androidde koca bir yazılım ve optimizasyon problemi var. Ben yüklediğim sonuca bakıyorum. Dxomark'a gelene kadar son kullanıcı sorunlarını çözmeliler.

• dış tasarım olarak begendim. Iphone ztn ne denile bilirki fazla söze gerek yok
  • 11 prolarda telefoto da da gece modu bulunuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim bildigim yok öyle birsey. Sirf genis acida Gece Modu calisiyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.