Şimdi Ara

iPhone 12 Pro özellikleri sızdırıldı: Böyle giderse lansmana gerek kalmayacak! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
7.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sefer çok beğendim kasa duruş sağlamlık 4s gibi olmuş ıphone eski çizgisine dönmüş çok beğendim.

• Ülkemizde sadece zenginler alabilir hakkında konuşmamıza gerek bile yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maşallah, Iphone X den sıkıldım şu çıksada değişsem 2 senedir aynı telefonu kullanıyorum.

15 binde olsa bu modeli es geçmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 10 Mayıs 2020; 17:37:4 >
  • 120 HZ ekran mı? Mesut Bey 90HZe gereksiz diyordu ne olacak şimdi? Bu ekranı övmek zorunda kalacak saatlerce :) Yine eskimiş özellikler... Portre modu video mu? Arkadaşım'ın P9'unda bile var hem insan hem obje çekebiliyor... 30x 60X zooma girmiyorum bile malum kişiler gereksiz diyordu ne olacak şimdi :))

• İPhone 4’ü andıran bu tasarımı gerçekten çok güzel olmuş. Keşke fiyatları da güzel olsaydı.

• Muhteşem bir tasarım. Yazılımdan bahsetmeye gerek yok. IOS bu işin babası zaten. Bu cihazı alabilir miyiz? Elbette hayır. Dolar 8 liraya yaklaşıyor

• berk768 kullanıcısına yanıt
    Profil resmine bakılırsa mali sıkıntın yok. Al tabi. Hatta bana da bir tane ısmarla.

• Iphone çentik kaldırılabiliyormu biliyorsunuz android telefonlarda ekran'dan feragat edip delik yok oluyor

• volcano2K kullanıcısına yanıt
    Zaten aksi aptallık olurdu.

2021 Pro modelleri portsuz gelebilirmiş, ekstradan Smart Connector ekleyebilirler.

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Hayır tabiki ama iPhone 15 ile gelir

• Elde tutuş hissi köşeli tasarımlarda kötü olsa da bence çok güzel duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 649-1099 birim arası alabilen ülkeler, siz ne güzel devletlersiniz. Ve orada yaşayan halklar, sizler ne şanslı halklarsınız..

• Keşke Samsung'da senede 20 telefon çıkaracağına 1 adet alt segment, 1 adet orta segment, 1 adet üst segment, 1 adet de Note olmak üzere senede 4 telefon çıkarsa. Hem kalite hem performans hem güncelleme hem satış rakamları hem de müşterinin güveni artacaktır.

iPhone'un başarısında kendine has işletim sistemi olması bir yana, senede en fazla 3 telefon çıkarması da bir hayli etkili. Bu basit stratejinin, ilgili okulların ilgili bölümlerinde ders olarak okutulması gerekiyor.

• Bir iPad Pro aldım ardından kalem sonra AirPods pro şimdide iPhone 12 mi yoksa
  • WaylandIZMIR kullanıcısına yanıt
    Bunlar amariganın oyunları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bırak bizi gidelim ağam

• berk768 kullanıcısına yanıt
    Iphone X im var 15 bin tl benim için para değil mesajı atma gereksinimi duymak nasıl bir ezikliğin ürünü onu da es geçme üzerine düşün 12 yaşındaki kardeşim, yaşın büyüyünce kendinden daha az utanırsın.
  • Resimlere aldanmayın o incecik çerçeveler ile hayatta gelmez. Apple bu, üst ve altı kaldırmaları için 2 nesil beklediler.

• Niye Sürekli telefonun kıçını gösterirler? Neden o muhteşem çentik tasarımını siyah grafiklerle gizlemek için bin takla atarlar?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.