Şimdi Ara

iPhone 12 Pro'da 'boya soyulması' sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
5.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Haklısın iPhone 12 Pro'da 'boya soyulması' sorunu iPhone 12 Pro'da 'boya soyulması' sorunu 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köşeli tasarım tamamen dezavantaj. Avuç içini acıtır, eski kavisli modeller daha şık ve kolaydı. Ayrıca ne kadar keskin köşeli olur ise o kadar soyulma yaşanma ihtimali yüksektir. Çok çok kuvvetli bir alaşım ve boya kullanılması gerekirdi.

• Sir Joseph S kullanıcısına yanıt

Ben Türkiye'de yaşıyorum. Siz hangi ülkedesiniz?

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Ben de Türkiye’de yaşıyorum. Onu dememin sebebi firmalar yasalar çerçevesinde olabildiğince çok kar etmeyi isterler. Türkiye’deki yasalar diğer ülkelere göre üreticiyi daha az sıkıştırdığından yapma İHTİMALLERİ var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6s plus kasası gibi bir kasaya koyamadılar şu telefonu. Çoğunluk kılıfla kullandığından artık kasa çokta önemsenmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıfla sorun yaşanmaz belki ama yinede soyulmayan bir boya türü kullansalardi keşke.

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın ama bahsi geçen iki modeli kullandım 6 yı daha uzun kullandım diğerine göre bahsettiğiniz durumlar yaşanmadı acaba kullanıcı farkı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDevilInI -- 28 Ekim 2020; 11:4:34 >
  • TheDevilInI T kullanıcısına yanıt

Siz cihazi cok dikkatli kullanmis olabilirsiniz ancak normal kullanicilarin arka ceplerinde tasiyarak cihaza baski yapmasi sonucu her iki modeldede egilme sorunu basgösterdi. iPhone12 ye yapilan testlerde bu problemin olmadigini gördüm muhtemelen güclendirilmis aluminyum kullanmis i6S te oldugu gibi.

• ayfon alıp kullanmakda neyin kafası , onu alıp camekanlı vitrine koycan ayfonum var diye hava atcan okadar kullanmak için yapılmadı o

• Steve Jobs :Siz telefonu tutmayı bilmiyorsunuz

• hadi bakalım çekirdeği kolayı aldık geldik.

• _turbo_ kullanıcısına yanıt

ufak bir düzeltme iphone 5, 4s'ten sonra 3,5 yerine 4 inç ekranla çıkmıştı.

ve evet bende olmadı ama bir yamulma dayanıklılığı problemi vardı.

• Çinse yalandir kopyasını üretip soyuldu diyorlar çin iste ne beklersin

• Kendinin soyulmasından bihaberler, boyanın soyulmasına tamış.

• apple store mağaza girişi temsilidir :)

iPhone 12 Pro'da 'boya soyulması' sorunu
  • hala bu aptal telefonu alan olmasina şaşıyorum...

• iPhone kullanıcısı ne için kullandığını bilir. İphone kullanan zengin değil akıllıdır.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.