Şimdi Ara

iPhone 12 Pro'da 'boya soyulması' sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
5.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 12 hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor...

• Kutudan dökülmüş çıkan 5Sler geldi aklıma Apple kalitesi olur öyle şeyler

• 8 plus candır abi ne gerek var değiştirmeye o kadar paraya yazık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sifir cihaz almistim zamaninda iphone 5. Kutudan kenarlari boyle ciktigina kimseyi inandiramamistim. Ayni goruntuleri ayni tasarimla 2020 senesinde de mi gorecektik. Apple yine bunu kullanici hatasina baglar bizde sorun yok der, 2021’dekilerde ne hikmetse bir daha yasanmaz bu sorun. Eger bir duseltme yapmazlarsa almam, ki o kadar istiyordum bu koseli tasarimi.

• Arkadaş ne ara aldınız ne ara kavladi ..

• joven kullanıcısına yanıt
    Apple direk yatıyor o sorunların üzerine hiç açılmamış cihazlara yetkisiz erişim bahanesiyle garanti dışı bırakma hikayeleri heryerde onu geçtim iphone 11 kullanıyorum cok dikkat etmeme rağmen kamera çerçevesi soyuldu haklısınız ama birşey yapamayız dediler Apple garantisi eskiden süpermiydi bilmem ama artık tr de hiç güven vermiyor

• Karbon ayak izi hesabı boyada geri dönüşüme uygun olarak doğada çözünüyor bence.

Bence hiç kasmayip boyamadan verdinler...

• iPhone 5 Vol 2.

• Hdr var abi 8k video var abi dolby var abi lidar var abi akıyor abi iphone en iyisi abi

• benim iphone 7 plus da da boya lekesi sorunu var bu iphonelarin hep boyaları böyle mi oluyor

• iPhone 7 mat kullaniyorum, ayni problem onda da vardi. Zamanla boyasi kucuk kucuk dokuldu soyuldu 👎🏻

• 20 yıllık iPhone mobil kaporta boyacısıyım atma , ötme , solma yapmaz milimetre karesi 1 tl her çeşit rek paleti mevcut yerimiz sanayide profesör kokoreç yanı

Büyük kampanya = bir iPhone boyatana yarım 2 iPhone boyatana 3 çeyrek ikramımız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk aldığımda yağ gibi akan iPad 4 şu an tarayıcıda bile hafif kasıyor.

• Sen o kadar öv yok cerrahi sınıf çelikmiş diye ama gel gör ki o kadar para verdiğin cihazın boyası soyulsun. Rezillik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal cilası dediğin şey zaten boyayı mikron boyutunda aşındıran bir malzeme ne bekliyor adam

• abi boyası da soyulsa pili de az gitse nedendir bilmiyorum başka hiçbir firma yeni ürünleri ile beni bu denli heyecanlandırmıyor. Telefonu elime alınca, kullanınca hissettiğim kaliteyi başka hiçbir telefonda hissetmiyorum. Ve sanırım benim gibi milyonlar var ki adamlar hala dünyanın 1 numarası.

Hem de çok çevreciler  

• Apple Steve Jobs sonrası gerileme dönemine girmiştir.

Hiçbir yenilik ortaya koyamadığı gibi donanım tarafında da geriye gidiş başladı..

• lost in turkey kullanıcısına yanıt
    20000 liralık telefon.Mağazada elime alınca bende heyecanlanıyorum,telefon düşerse burdan nasıl çıkarım acaba diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cllnn -- 26 Ekim 2020; 22:46:54 >
  • Klasik iPhone5 kasa sorunlari. Muhtemelen iPhone12 ve mini modellerde yamulma sorunuda olacak. Biz bu filmi seneler once seyretmistik, apple kullanicilarini simdiden iPhone13 e hazirliyor

• 12 mini de böyle miymiş

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.