Şimdi Ara

iPhone 12 mini alımlarında 800 tl aksesuar indirimi | hepsiburada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.178
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/apple-aksesuarlar-kampanya?is_retargeting=true&af_dp=hbapp%3A%2F%2Ftag%3FtagId%3Dapple-aksesuarlar-kampanya&shortlink=c72079fc&c=Sosyal%20Medya%20-%20Instagram%20-%20Apple&pid=sosyal_medya&af_channel=instagram&af_adset=apple&af_force_deeplink=true

iphone 12 mini alınca yanına 800 tl veya daha yukarda aksesuar ekliyorsunuz ve 800 tl indirim oluyor.

örnek vermek gerekirse 12 mini 128 gb + airpods 10200 tlye geliyor. şarj kablosu, adaptör, kulaklık vs de alabilirsiniz.

• 7750 tlye satilan mini yi 8500 tl yap sonra 800tl aksesuar indirimi aynen hb aynen tek sen akıllısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt

3 rengi 8000 tlye satılıyor. gayet karlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 6 Mayıs 2021; 21:11:48 >
  • iPhone 12 mini'leri satamadılar bakalım son çare bunu deniyorlar. Bu da tutmazsa gerçek indirim uygulanır öyle satarlar iPhone 12 mini alımlarında 800 tl aksesuar indirimi | hepsiburada 

• ya bende oneplus 8 pro dan iphone geçiş yapayım diyorum ama fiyat olarak bi mantıklı gelen 12 mini var oda oyuncak gibi kalıyor. O boyut telefon kullanan fazla kimse yoktur. Telefon oyuncak gibi resmen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt

İphonedo geçen gün inceleme videosu paylaştı izleyin mutlaka

• Zeze1 kullanıcısına yanıt

telefon çok güzel bence, ben küçük telefon hayranıyım, ki 1. nesil se ve 5s falan kullandım. ekranı gayet yeterli ve taşınabilirlik açısından çok iyi.

• cream cheese kullanıcısına yanıt

Doğru dandik renkler öyleymiş, eh o zaman belki o renkleri seven için işe yarayabilir tek tek renklere bakmamıştım disardan 8.5k gözüküyordu

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt

siyah-beyaz-kırmızı da dandik renk olduysa vay halimize :)

• iPhone 12 Mini 64 gb ve airpods2 combolayınca bu fiyata geliyor. Bence değerlendirilebilir.

iPhone 12 mini alımlarında 800 tl aksesuar indirimi | hepsiburada

Bana göre dandik mor varken 2 3 gömlek kötü duruyor, kişisel bir şey. Seven alsın güle güle kullansın.

oneplus 8 pro kullanıyorum bu telefon büyük ama 12 mini de minnacık 😁 Düz 12 ideal fakat oda 10k

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende 11 promax var artık parmaklarımı ağrıtıyor,bazen satıp 12 mini mi alsam diyorum.

• 128 gb mini ekledim 800 tl aksesuar eklemek istedim 1 adaptör 1 deri kılıf 700 küsür tuttu. 800'e tamamlamak biraz dert sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozkurt__ -- 6 Mayıs 2021; 23:53:36 >
  • 64 beyaz olanı aldım fazladan bir adaptör aldım ihtiyacı olan vara satarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.