Şimdi Ara

iPhone 12 için eskiyi getir yeniyi götür kampanyası başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
7.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de aynı durum depolamayı satarken pahalıdan satıyorlar alırken ucuz fiyat veriyorlar birdaha alırsam 64 gb alırım 256 gb telefonun 62 si dolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

Sitede yazan fiyata gore cok daha asagi bir teklif mi veriyorlar?

Sitede yazan fiyat zaten düşük. İstisnalar hariç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanyayı yapan kişi hakkında bir efsane var. dh ölücü tayfa lideriymiş 2000lerde. İlk ölücülüğü bulan kişi diye bir söylenti var. Kendini piyasaya tanıtınca vatanda işe başlamış. Ceo maaşı alıyor ama metrobüse biniyor sonrası iadeyi almadan gitmiyor deniliyor. İlginç gerçekten.
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Elbette verilmez hocam takılıyorum 😂😂
  • Keriz silkeleme mode on
  • 16 binlik 11 promax’e 9 bin para keriz avı
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    Sonra alıyorlar insanlardan telefonları böyle, yenilenmiş diye 7000?yeniden satıyorlar. Yeniledikleri bi halt da yok hea.

• labtek38 kullanıcısına yanıt
    Satışta olduğu dönemde bile o kadar fiyata satılmayan telefona mı 5 bin lira istiyorsun? Komik. Şimdi kurları bahane edersin sen.
  • İPhone X 64gb 3 senelik telefon 3.500’e alıyor pro max için 13.500 TL para istiyor şaka gibi

• İPhone 5S: 370 TL
  • İphone 8plus 64 gb için, 4100 tl çıkardı aslında temiz para. Ama yine de değmez.
  • Eğer gerçekten bu saçma şeyi yapacak olan varsa yapmadan önce girip şurayı okusun;

https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/eski/kampanya
  • iPhone 11 kullanıyorum iphone 12 için bir iphone xr parası daha istiyolar

Yurt dışındaki buyback kampanyasıyla yakından uzaktan alakası yok

• Hepsiburada ya 1k satacağınıza köşe başı telefoncu banko peşin direk nakit 1.25 verir beyler hiç Hepsiburada ile uğraşmayın değmez çok düşük veriyorlar teklif

• Yurt dışından gelen, kendi adıma pasaporta kayıtlı telefon yani 3 yıl süreyle sadece benim adıma kayıtlı hatlarla çalışıyor. Kampanyaya kabul ederler mi?
  • 🙂😀😀 galericileri geçtiler
  • komedi resmen bu fiyatlardan cihazı vereceğinize herhangi bir telefoncuya gidin çok daha fazlasına satarsınız özellikle de 11 pro 11 pro max gibi yüksek cihazlar kullanıyorsanız

• Geri aldığı telefonları ne yapıyor?

• Bu ne abi benim telefonu 1800'e alıyor yok 500e al

• Arkadaşlar bu kampanyayı iyi araştırın ben de daha yeni gönderdim keşke araştırsaydım.Şikayet vara bakın 5 iş günü dedikleri 1 ayı buluyor ödeme yapılması.Haberiniz olsun arkadaşlar +1leyin başkalarıda mağdur olmasın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.