Şimdi Ara

iPhone 11 yılın en çok satan modeli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
1.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7400 TL lik telefona fiyat performans telefonu diyorlar, her kuruş helal olsun diyorlar

Ona ayrılacak bütçe ile 3.5 sene + 3.5 sene toplam 7 sene android amiral gemisi telefon kullanırsın.

Apple'cı arkadaşları anlamak gerçekten zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Fiyat performans canavarı dediği telefon 7 bin lira. komediye gel.
    Fiyat performans demek verdiğin fiyata aldığın performansın üst düzey olması demek .
    Xiaomi ya da video çekme özürlüsü Huawei almak yerine parası olan insanların bu modeli tercih etmesi gayet normal .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    O mesajın ana fikri iPhone ile rekabet etmek istiyorlarsa amirallerini iPhone ile aynı fiyattan satmamaları gerektiğidir. Satış rakamları da bunu gösteriyor. Eğer bahsettiğimiz cihazlar high-end cihazlarsa aklı başında olan kimse iPhone ile aynı ya da daha yüksek fiyata sahip bir Android’i almaz.

Mi 9T yerine o fiyata iPhone 7 var. Size iPhone’dan Mi 9T’ye geçen birinin deneyimini atayım.

quote:

Benim cihazım 2,5 yıllık temiz ve çiziksiz. Pil 92 garantiden değiştim 8 ay önce. 1800’e almak isteyen çok oldu. Xiaomi Mi 9T aldım kartı taktım 4 saat sonra iPhone’a nasıl geri döndüm anlatamam. Şimdi Xiaomi’yi satıyorum. 6s plus 32 GB ile en az iki yıl daha kullanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zirve değişmemiş desene
  • Apple bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde daha özel fiyatlandırma yapsa diğer firmaların esamesi okunmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    mi 9t ile iphone 7 hatta ve hatta iphone 6s kıyaslamak??
    güzel kafa :)
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı deneyimi denilen şeyi biliyor musun hiç duydun mu? Çek bakalım bir video en ufak bir takılma sahne geçişinde fps düşüşü göremezsin. MIUI denen arayüzün her yeri saçma sapan hatalarla dolu. İşte kullanıcı deneyimi dediğimiz şey burada devreye giriyor. Alıntıladığım mesajın ne anlama geldiğini umarım anlayabilmişsindir. :)

8 cigolayt rammiş ekranmış dışarıdan paket çok güzel görünür lakin iş yazılım ve kullanım deneyimine gelince işte film orada kopuyor. Her şeyin donanım olmadığını ne zaman anlayacaksınız? :) Hoş, gerçi donanımda da en iyisi Apple. Bkz: A13.

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

7400 TL lik telefona fiyat performans telefonu diyorlar, her kuruş helal olsun diyorlar

Ona ayrılacak bütçe ile 3.5 sene + 3.5 sene toplam 7 sene android amiral gemisi telefon kullanırsın.

Apple'cı arkadaşları anlamak gerçekten zor.
    Bu ülkede herkes 4-5 bin tl ye çalışmıyor.gelirim iyiyken neden gidip leş android telefona 3,5 bin verip kazıklanayım? Parayı sokaktan mı topluyoruz?

• japon karınca kullanıcısına yanıt
    tam bir komedi :D xiaomi ye 8300 verende ne bileyim yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

valla Huawei 8 bin, Xiaomi 7 bin istiyorsa bu memlekette Apple 7 bin TL bedava
    Diğerleri amiral gemi veriyorlar. Xiaomi mi 10 içi ağzına kadar dolu bir cihaz. Ama o fiyatı hakeder mi ülkemizde ? Tabiki hayır,hayır,hayır. O parayı verdikten sonra telefonda sorun çıkmaması için dua etmek lazım. Zira sorun çıkarsa ayvayı yedin. Destek yok, yani kağıt üzerinde var ama adamların tek yaptığı kullancıı hatası raporu hazırlayıp vermek. Çok basit tamiratları yapıyorlar, biraz meşekkatli bir tamiratla gelen oldu mu, yapıştır kullanıcı hatasını. Sonra iste 1500- 2.000 lira daha, oh mis.

Xiaomi alınacaksa ( ki evde akıllı bilekliğinden, masa lambasına hatta tartısına varıncaya kadar envai çeşidini kullanıyorum ) f/p ürünleri tercih edilmeli. Daha geçen aya kadar 1800 - 2500 aralığında çok iyi f/p telefonları vardı. şimdi 3.000'e dayandı.
    Şu an yukarıda yazdığım fiyat baremini 1000 lira arttırmak ve 2500-3500 aralığında gayet güzel cihazların var olduğunu söylemek isterim.

Ama xiaomiye asla 8000 lira ve üstü verilmemeli. Yazık günah o paraya. Hoş hiçbir marka-modele verilmemeli de neyse....

• quote:

Orijinalden alıntı: PantheraPardus

Bu ülkede herkes 4-5 bin tl ye çalışmıyor.gelirim iyiyken neden gidip leş android telefona 3,5 bin verip kazıklanayım? Parayı sokaktan mı topluyoruz?

Alıntıları Göster
    Hangi telefon leş miş göster bakalım 3500 tl ye

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Android fanboy lar maalesef yıllardır Apple ekosistemine giremediklerinden bütün apple müşterilerini akılsız kendilerini fırsatçı uyanık olarak görüyorlar o arada apple büyüdükçe büyümeye devam ediyor.. Apple Bentley ise Android Fiat'tır Renault'tur..

• 2 senelik cihazlara bile güncelleme desteğini kesen, adam gibi garanti servisi bulunmayan android cihazlar benden uzak olsun.

Ama apk yükleniyaah, güncelleme olmasada rom atılıyeeah tayfası da uzak olsun. :)

2015 çıkışlı 5 senelik 6s hala güncelleme desteği alıyor ve hala ilk gün ki hızında çalışıyor.

Hem XS hem de iş telefonu olarak 6s kullanıyorum, 6s canavar gibi hala.

5 senelik android cihazların esamesi okunmuyor şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

2 senelik cihazlara bile güncelleme desteğini kesen, adam gibi garanti servisi bulunmayan android cihazlar benden uzak olsun.

Ama apk yükleniyaah, güncelleme olmasada rom atılıyeeah tayfası da uzak olsun. :)

2015 çıkışlı 5 senelik 6s hala güncelleme desteği alıyor ve hala ilk gün ki hızında çalışıyor.

Hem XS hem de iş telefonu olarak 6s kullanıyorum, 6s canavar gibi hala.

5 senelik android cihazların esamesi okunmuyor şuan.
    3 sene sonra Apple'ın en sevdiği şeylerden birisi olan kasıtlı yavaşlatma güncellemeleri vermelerinden iyidir.

6S'in güncel uygulamaların yüklü olduğu şekilde yağ gibi çalıştığını göster telefonumu satıp Apple alacağım.

Iphone'u bilmesek yedireceksiniz.
  • quote:

3 sene sonra Apple'ın en sevdiği şeylerden birisi olan kasıtlı yavaşlatma güncellemeleri vermelerinden iyidir.

6S'in güncel uygulamaların yüklü olduğu şekilde yağ gibi çalıştığını göster telefonumu satıp Apple alacağım.

Alıntıları Göster
    Kasıtlı yavaşlatma dediğin olay batarya ömrü biten telefonlarda ani kapanmalara önlem amaçlı yapılıyor.

Ve ayarlardan kullanıcı istediği taktirde tam performans ayarını açabiliyor yani yavaşlama söz konusu değil.

Ama ezbere konuşan senin gibilere laf anlatmak duvara konuşmak gibi :)

Hangi uygulamadan örnek istiyorsun mesela? söyle sırf seni rezil etmek için video çekip atacağım.

Galaxy s8 gibi cihazların güncellemesinin kesildiği, doğru düzgün garanti servisleri bile olmayan cihazlar gerçekten bana uzak olsun.

• swat882 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=8qfQdfalBfk&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ne zaman satıyorsun telefonu?

iOS 13.3 yüklü iPhone 6s vs Galaxy S20.

• Telefon işte hepsi aynı, 5 senelik telefon kullanıyorum yeni yeni değiştirmeyi düşünmeye başladım ama boşa masraf olacak

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.