Şimdi Ara

İPHONE 11 UAG KILIF İNCELEMESİ VE TECRÜBELERİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yorumunuza ve tecrübelerinize Kesinlikle katılıyorum, bugün arabanın Camından dışarı fotoğraf çekerken ani bir frenle telefon elimden fırladı ve asfaltta taklalar attı Hemen koşa koşa gidip telefonu aldım arkadaşlarım çok korktu Telefon tuz buz oldu diye açıkçası ben de çok korktum kılıf olsa bile fakat telefon sapasağlamdı Üstelik kılıf da Gözde gözükecek bir zedelenme yoktu Buda çok ilginç geldi UAG kılıf Bir kez daha beni binlerce liralık bir masraftan kurtardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 11 için uag bulamıyorum hiçbi yerde maalesef neden böyle oldu acaba?

• Spigeni daha başarılı düşünüyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 yıldır iPhone 6s telefonumda Spigen Rugged Armor kılıf kullandım. Birçok kez elimden beton zemine düştü. Hiçbir şekilde ezik kırık vuruk oluşmadı. UAG korumada daha iyi olabilir. Ama Spigen hem korumada hem de göze hitap etme konusunda iyi olduğu için UAG’ın benim gözümde pek bir şansı yok Spigen’e karşı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu teste bakınca her ne kadar spigen sınıfta kalmış gözükse denen o kadar yüksekten düşüreceğimizi de şahsen düşünmüyorum. Ben de elimden masadan falan beton zemine defalarca spigen takılı telefonlarımı düşürdüm ama bugüne kadar birşey olmadı. Bizim için bu testler fazla ekstrem bence de. Ben iPhone 11 için piyasadaki hemen hemen bütün spigen kılıfları diğer markalara nazaran daha şık ve güvenli gördüğüm için aldım değiştirip değiştirip kullanıyorum. Daha önceki telefonlarımda da aynısını yaptım hiç pişman etmedi beni. UAG de ben iPhone 7 Plus ile kullandım. Kendi kullanımımda beni pişman etmemişti ama çok ekstrem birşeyler de yapmadığım için diğer kılıflarla arasında bir fark gördüğümü hatırlamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UAG civilan serisi kılıf aldım 5 aydır kullanıyorum böyle kaliteli hissi olan böyle telefona oturan ve ayrıca karizmatik bir kılıf görmedim arka kapağında kocaman urban armor gear yazıyor İnsan kendini askeri ordu malzemesi kullanıyor gibi hissediyor kalitesi çok çok yüksek iPhone gibi pahalı cihazlara ancak böyle kılıflar yakışır, bundan sonra uag den şaşmam uag türkiye de işini çok iyi yapıyor

• Bende uag kılıf ve tempeli cam kullanıyorum. Tavsiyedir

• iphone 12 serisi için UAG kılıfları nereden edinebilirim bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dost..:)

iphone 12 serisi için UAG kılıfları nereden edinebilirim bilgisi olan var mı ?

n11 ve gittigidiyor sittesinden

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

n11 ve gittigidiyor sittesinden

Alıntıları Göster

iphone 12 için uag kılıfları göremedim sanırım türkiyeye getirmemişler daha sırf bu yüzden iphone 12 almıyorum

• Konunun üzerinden bayağı zaman geçmiş hala memnun musunuz ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.