Şimdi Ara

iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
4
Favori
75.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim bende iPhone kullanıcısıyim ama bir mantıklı düşünün biraz. Adamlar Huawei Samsung Xiaomi uctu gitti iphonunun suan stabil işlemcisi dışında bir özelliği kalmadı yani. Ben artık yeni telefon alırsam kesin bu markalardan birini alicam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnurBatur kullanıcısına yanıt
    Demek ki bilinçli ve sadık bir iPhone kullanıcısı değilsiniz.
    Hiçbir Andoid cihazının iPhone'dan herhangi bir üstünlüğü yoktur, var gibi görünüyorsa da ancak reklam sloganlarından ibarettir.
  • Guzel bir inceleme videosu olmus. Selfie kamerasinin genis acisimi daha iyi inceleseydi sevinirdim. Kameraya odaklanmis apple.

Yalniz kablosuz sarj olayi yok dedi yoksa benmi yanlis anladim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 11 Eylül 2019; 20:34:21 >
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    10 senedir iPhone’u savunuyorum. Ama bu senede o kocaman çentiği yaptiklari icin artık iPhone benim icin bitmiştir. Note 10 u inceleyin ne kadar şık duruyor S10 ayni şekilde
    Sürekli ayni ürünü çıkarıp çıkarıp milletin önüne sunuyolar.

Note'un tüm şıklığı ve hatta kalemi, benim için iPhone'daki kalitenin, FaceID'nin ve uzun süre güncel kalma özelliğin yerini tutamaz.
    Aynı anda 5 nesil cihaz için çıkan son sürüm güncellemeleri de unutmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 11 Eylül 2019; 20:48:10 >
    Son tanıtılan cihazlardan üstün bir android cihaz özelliği söyleyebilir misin?
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Son tanıtılan cihazda kamera ve işlemci dışında ne fark var eskisinden ?

• iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max
    iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

iPhone dan yeni haberler gelmeye devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Geniş açı, ultra geniş açı, ön kamerada slow motion ve geniş açı, 5 saat uzun pil ömrü, 4 metreye kadar suya yarım saat dayanıklılık. Sunumda gösterilmeyen ama sonradan detayları ortaya çıkan face id iyileştirilmeleri. Ram arttırımı.

Ben cevabı verdim hocam şimdi sen bana iPhone 11 Pro Max'den iyi dediğin bir android cihaz söyle ve nedenlerini yaz.
    İşte dediğim gibi kamera onu da zaten huawei yıllar önce yapmıştı 😊 hızlı şarj desteği bile bütün firmalar yıllar önce vermişken iPhone daha yeni bu özelliği veriyor ki 11 de kutu içeriğinden hızlı şarj kablosu ve cihazı da çıkmıyormuş. Daha iyi kötü suan bilemem yakında incelemerde görürüz ama fiyat performans olarak değerlendirme yaparsak eminim ki diğer rakipleri daha üstün olacaktırlar.

• eski heyecanını şaşırtıcı sunumlarını apple yapamaz oldu özellikle bu lansman o kadar sönük ve hareketsiz geçti ki izleyenler hak verir sanki bir an evvel bitsede gitsek halleri vardı.face ıd den bahsetmediler ios 13 ten bahsetmediler (19 eylülde yayınlanacak)
    ön kamera da megapiksel artmış ve ağır çekim özelliği gelmiş onlar güzel onun dışında da pek bir esprisi yok (teknik detaylar haricinde)
    arka kamera dizilimi daha güzel olabilirdi böyle biraz kötü.apple a selam iphone 7 ye devam
    Düz note 10, 10 bin tl
    note 10 plus 11.400 tl

şuanki kur ve vergilere göre başlangıç için
    düz 11 7-8 bin tl civarı olacak
    11 pro 10 bin tl civarı
    11 pro max 12 bin tl civarı

iOS farkını da düşünürsek fiyatlar birbirine yakın. Apple uzun süre sonra güzel iş yaptı Pro modellerde zam yapmadı, pro olmayan modeline güzel eklemeler yaparak serinin aynı ismi almasını sağladı ve tasarımını hemen hemen aynı yaptı.
    https://shop.samsung.com/tr/Galaxy-Note10?utm_source=dotcom&utm_medium=homepage&utm_campaign=Note10&utm_term=launch&utm_content=buy

• iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max
  • forum sagolsun cok temiz 1 aylik jelatinleri ustunde bi iphone 8 almistim 8-9 ay kadar once 3750 tlye. Bu saatten sonra da iphone alamam heralde gidip bir cihaza 10 bin lira vericek param zaten yok olsa dahi almam. Bu saatten sonra elimdeki cihaza bisey olursa ilk olarak xiaomi tarzinda markalara yonelirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • madenipara11 M kullanıcısına yanıt
    iOS, macOS ve bilumum diğer OS'lar bahar sonu-yaz başı gibi WWDC kongresinde tanıtılıyor ve anlatılıyor.
  • Herkes su gercegi kabul etsin, seviyemiz avrupa seviyesinde olsaydi cogu kisi bu konularda yazmazdi, direk eskiyi verip gecerdi, ulkenin fakirligi insanlarin cenesine vurdu. Bir de toplum vursa su yoneticilerin suratina da artik su ulke yasanacak yer haline gelse. Buyuk bir firmada yonetici olarak calisiyorum is yerinde kimsenin yuzu gulmuyor. Ve en dusugu 7bin lira aliyor bu kisilerin. Insanlar kafayi siyirdi iyice zombie modda yasiyorlar.. Sucumuz ne demeyin sucumuz cok. War is the answer diyorum

evet son tanıtılan (11) yok ama şu an piyasada ki telefonların karşılaştırılmasını yapan bir siteden cevap vereyim.
    not: iphone kullanıcısıyım...

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/125051-131639-153559-155955/huawei-mate-20-pro_apple-iphone-xs-max-512gb_samsung-galaxy-s10-plus-512gb_xiaomi-mi-9-128gb/
  • Beyler telefon iyi veya değil kendinize gelin şuan güncel telefonunuzla ne yapıyorsunuz gerçekten önce onu bir düşünün sonra ne yetersiz geliyor ondan sonra telefon seçin ve alıp almayacağınıza karar verin sizin şuan yaptığınızı firmalar yapmalı sizene hangisi üstün değil sidik yarıştırmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Hocam hem garanti, hem de bu yeni sistem ile birlikte biliyorsun ki sadece kayıtlı pasaportun sahibinin T.C’sine kayıtlı sim ile kullanılabiliyor. 5-6 sene günümüz için uzun bir süre bana kalırsa,3 sene sonra iyi bir fiyata satayım, model yükselteyim desen yapamayacaksın mesela çünkü alan kişinin bir daha kaydettirmesi gerecek 1500 tl verip.
    Hocam yanlış bir bilgi olmasın.
    3 yıl sonunda yeni bir ödemeyle kayıt yapılmıyor. Sadece yeni kullanacak kişinin T.C. numarasına eşleştirme yapılıyor diye biliyorum.
  • Gayet iyi cihazlar, gayet iyi, inceledikçe daha da beğeniyorum.
    Android kendi içinde rekabet ede dursun, iPhone bunların üstünde.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.