Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
411
Cevap
6
Favori
73.726
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5172 Mesaj
    Pek bahsedilmiyor ama 6.5 olan modelin ağırlığı 226 gram.Yani eleştirilecek o kadar yanı var ki hangi birini söyleyeceksin. s10+ 175 gram ağırlığında ve batarya boyutu daha büyük ordan kıyaslayın.Tasarıma zaten girmiyorum hayatımda gördüğüm en kötü arka kamera konumlanması bu cihazda.Hayır böyle bir şirkette bu tasarıma nasıl onay çıkıyor anlamak da zorlanıyorum.

Ekranlarda Hertz adına bir değişiklik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sardemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu anda burda tasarımdan yakınan tüm kişiler, birkaç ay sonra aynı tasarımı çeşit çeşit xiaomilerde görünce ne diyecek acaba çok merak ediyorum

|
    |
    ax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    X ten sonra kayda değer bi gelişme olmadı. İnanın hiç heyecanlanmadım sadece kamera iyileştirmesi gerisi yok wifi lte bilmem ne zaten 6s bile hızlı hala. 7 plus tanıtılırken suya dayanıklılık çift hoparlör çift kamera falan 6s çıktığında 3d touch daha hızlı işlemci falan vardı. Şimdi kayda değer hiçbişey yok şaka gibi. Eğer güzel bişey gelse geçicektim. En azından çentik ortadan kalksaydı yeterliydi ama olmadı bu.

|
    |
    |
    |
    |
    |

teşekkürler, olmamasına sevindim :D XR'ımda dopdolu 4-5 yıl devammmmm
    |
    |
    ShortcutsMaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Corsair K95 Rgb Cherry Mx Brown / Logitech g502 Spectrum /

Iphone XR 64 GB RED | Game Center delifisek88
    Honda Civic | 2019 Eco Elegance
  • Teğmen
    183 Mesaj
    aslında lansmana gerek yok aynı tasarım ve teknolojilerin cilalanmış versiyonları çıkıyor nasıl olsa
    |
    |
  • Yarbay
    2029 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Neresi uygun abunlarin icinden alinacak Telefon iPhone11 Pro 256 GB olan oda 1350€ ! 1000$ olan 64GB Modeli. Milletle kafa buluyorlar, insan bari 128GB den baslatir. Neyse sonuclari satislarda gorecekler batislari hayirli olsun. iPhone11 denen Plastik zimbirti ise yaramaz hem ekran olarak berbat hemde boyutlari. Hepsini gectim zaten kalin agir ve cirkinken birde arkaya sacma iki kamera yapmislar ve bundan 750$ istiyorlar utanmadan.
    Baya sinirlisin sen :) Sakin ol git bi su iç. Sadece görünüşünü eleştirmişsin.

Satışlarda yine zirveye oynayacaktır.
    |
    |

Genis aci icin iPhone Pro almaya niyetliyim. 256GB almam lazim suankide öyle 1300€ agir geliyor, giris Modeli 128 olsaydi onu alirdim biri 1100€ digeri 1350€ fiyat farki cok.
    |
    |
    KARTALIZMA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İsminin sonundaki R’yi kaldırmayıp, sıradan kullanıcılar icin algı manipülasyonu yapmasaydınız keşke. En azında “ bu R modeli” denir geçilirdir.

|
    |
    Yeni iPhone'larin duvar kagitlari varmi iyi cözünürlükte.

Parmak izini kaldırmış

Arkaya 3lü mutfak ocağı takmış

Önde ise; herkes çerçeveyi kaldırdı, kenarları büktu , komple ekran tutuyorsun, Bu hala çentik diyor.. ya o çentik neden var?

Apple gene innove etti bizi.
    Tam bi inovasyona maruz kaldim, iliklerime kadar. Ohh. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    665 Mesaj

Çentik FaceID için var. Piyasada çerçeveyi kaldırıp ekranı bükenlerin arasında FaceID sunan başka üretici var mı?

|
    |
    m_carleone82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kamera olayı abartılıyor. 3 tane kamera nedir arkada allah aşkına ? kaç kişi profesyonelce foto çekmek için alıyor bu telefonları ? tek kamera neye yetmiyor ? tasarım aşırı çirkinleşiyor arkada 2-3 kamera olunca. nokia en son arkada 7-8 tane kamera olan telefon çıkardı ben şaka sanmıştım gerçekmiş. appleda o yöne gidiyor. bu hatadan dönmesi lazım firmaların
    iphone se modeli duyurulacak diye söylenti vardı bayağıdır. o duyurulmadı mı ? ben bekliyordum onu . gün boyu telefonda takılmadığımdan güçlü ama küçük telefon istiyorum onuda çıkarmıyor kimse. hangi telefona baksan 5,5-6,0 inç ekran
    |
    |

Kamera kalitesi artmis , 256 gb yeterli olur mu sizce ? Hafiza sikintisi cikartir mi. ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    _turbo_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj

kesinlikle... 2 kamera bile saçma geliyorken bana 3 e çıkartmışlar.. şaka gibi.. bari 4 lü kamera yapta set üstü ocak diye alalım...
    |
    |
    bbnnoglukml kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,615
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.