Şimdi Ara

iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
4
Favori
75.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max
  • Bu rezil tasarımı ne zaman değiştirecekler merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimlovell

İphone 5s e devam. İçine hiç sinmedi. Özellikler iyi hoş tasarım çöpün ötesi. Arkası cam değil mat. Alınmaz. Arka kamera kısmlı siyah 3 lü bi demo vardı. O olsaydı çok çok çok daha güzel olurdu. Yazık
    Neydi o demo tasarim merak ettim. Var mi fotosu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    böyle olsa %100 alırdım

iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimlovell

böyle olsa %100 alırdım

Bu da kotu ama orjinaline gore cok daha iyi. Arkasi siyah alinca siritmazdi da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşılaştırın..

https://www.apple.com/tr/iphone/compare/

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Yine iyi bence karizma duruyor. Çok kötü ya baktıkça gülüyorum tasarıma 😅 note10 plus yine aklımı çeliyor bakalım fiyatlar düşsün de

• Xs Max kullanıcısı olarak hayal kırıklığına uğradım.

İyi dediğim tek şey işlemcisi ve tasarımı kötü de olsa kamera.

Çentiklerde büyük bir gelişme beklerdim, Face ID gelişmesi vs

Yeni özellikler vs hiçbir şey göremedik, keza watch 5 de tırt.

Kameralar arası geçişi gösterip durdular, sanki kullanmasını bilmiyormuşuz gibi.

En iyi özelliklerinden birisi Apple Store ‘ du ama orada da fiyatlar o kadar uçuk ki ne uygulama yükleyebiliyorsun ne oyun. Bu telefon bunları en güzel, en keyifli şekilde oynatan cihazdı ama gel gör ki yükleyemiyorsun.

Kılıflar keza 350 kiraya kılıf satıyor adamlar. Apple geriye gidiyor.

Bu aralar note 10 ‘ a geçsem diye de düşünmüyor değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Danger

Mesut çeviğin şu leş sunumu dahi savunması resmen acınacak haldir türk teknoloji basınının nasıl olduğunu gözler önüne seriyordur.
    Adamlar sunum boyunca kamera hariç hiç bir şeyden bahsetmedi 2019 yılındayız hala 64 gb telefon satıyorlar,type c yok,çentikte küçülme yok ve O BÜYÜK diye adlandırılan teknoloji sevdalısı editörler hala beklentileri karşıladı diye konuşuyor....
    Alayı paralı asker de ondan. Bilhassa Hakkı...

• İçlerinde yine en güzeli İphone 11 gibi duruyor. En azından kameralar göze batmıyor.

• Şu lansman bence Apple’dan ziyade bizim ekonominin ne kadar kötü durumda olduğunu ve Türk Lirasının ne kadar değersiz olduğunu gösteriyor.

• aldığınız asgari ücretin yarısıyla iphone'un son modelini alabilceğinize düşünün... bu aldığınız maaşın değerini gösterir.
  • bu ne be denizaltı pencerelerine , cırtlak renklerle çocuk oyuncağına dönmüş çok basit ve çirkin . apple zamanında güzel bir tasarım yapıp çoğu markanın bu şeklin peşinde koşabileceği öngörüsüne varmıştı heralde ama bu sefer tongaya düşmüşler kendi abuk subukluklarının kurbanı olmuşlar .3 tane kameranın ne işi var telefonda ya . hiç hoş değil batırmışlar
  • Pil süreleri gerçekse baya iyi xs max +4 saat nedir . Bende xs max var öyke olsa 2 gün gider...

• iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt20 -- 11 Eylül 2019; 8:51:42 >
  • huawei'nin niye önünün kesildiği belli oldu
  • TR ye gelse 20 milyar alacaklara hayırlı olsun

• KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Neresi uygun abunlarin icinden alinacak Telefon iPhone11 Pro 256 GB olan oda 1350€ ! 1000$ olan 64GB Modeli. Milletle kafa buluyorlar, insan bari 128GB den baslatir. Neyse sonuclari satislarda gorecekler batislari hayirli olsun. iPhone11 denen Plastik zimbirti ise yaramaz hem ekran olarak berbat hemde boyutlari. Hepsini gectim zaten kalin agir ve cirkinken birde arkaya sacma iki kamera yapmislar ve bundan 750$ istiyorlar utanmadan.

• Jimlovell kullanıcısına yanıt
    Tanıtımı nasıl izlediniz veya nerden okudunuz bilmiyorum, ama arkası mat CAMdır.

• İphone 11 Pro ve Pro Max ' in ekranları 120 Hz mi arkadaşlar yoksaa yine 60 hz mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.