Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 11 serisi karşılaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: detanaoq Daha Az
1 Kayıtlı Üye
74
Cevap
1
Favori
12.762
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iPhone 11 serisi karşılaştırması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13544 Mesaj

En beğenilen yorumu sırf çöp dediği için beğenmiştir bu fankidler. Şu telefon kur ötv yüzünden bu kadar pahalı gelmese hepsi koşa koşa alacaktı. Bu kadar eleştiriyorlar ama ceplerinde para olsa ilk onlar alacaklar. 5 sene güncelleme alan, ilk günkü gibi hızlı çalışan, uygulama yazılım desteği daha iyi olan başka telefon üreticisi var mı? Google ın desteğini kestiği huaweiyi mi alacan yoksa exynosla gelen samsungu mu? Daha iyi olabilirdi dediğimiz özellikler elbette var ama en iyisi şimdilik bu. 700 dolar param olsa ve telefon alacak olsam direk iphone 11 alırım. Fakat ülke şartlarında en iyi seçenek redmi note 7-8

@LGatakan

Senin kadar hakaret ermeyeceğim ama bana görede telefonla oyun oynayana vasıfsız diye forumlarda yazan vasıfsızdır. 6 inç ekranda oyun oynamak gayet keyifli oluyor o senin zevksizliğin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TearsForFears -- 11 Eylül 2019; 15:2:2 >
    |
    |
    Bahsedilenler: LGatakan , Extreme Victory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Misafir Üyelik
    59897 Mesaj
    herşey çok güzelde bi usb-c giriş niye yapmıyorsunuz kardeşim????
    |
    |
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj
    7:31 'DEKİ OYUNUN İSMİ NE !?!?!?!?!
    |
    |
  • Yarbay
    4463 Mesaj

S10e de optik zoom yok, p30'da 5x optik var, iphone 7 plusdann beri 2x optik zoom var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    System Lord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ülkede popüler markaların ürünleri fahiş fiyatla satılıyor. Yurtdışından alsan 4000 lira bir de kayıt ücreti 1500 etti mi sana 5500’e amiral gemisi...

Arka taraf cidden kötü duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 11 Eylül 2019; 18:34:50 >
    |
    |
    hamunpatra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    kamera çıkıntısına şimdide lens çıkıntısı eklemişler tasarım resmen huawei araklaması...
    |
    |

pou,ʇ qnʎ ıuʇǝן˙˙˙

INTEL=Güvenlik açıkları...
  • Binbaşı
    1899 Mesaj
    velevki 11 modelinin tasarımı ve diğer eksi tarafları giderilmiş olsun,dünyanın en iyisinin en iyisi ünvanını eline geçirsin iphone ancak ülkemizde 15-20 bin gibi bir fiyattan satılma durumu göz alındığında bir telefona bunca para yinede verilmez.Bazı özellikleri çok üstün olabilir ama alım gücü düşen ülkemiz şartlarında bu telefonun tüm özelliklerini %100 kullanmayacak kişilerin uzak duracağı bir ürün olacak.Artık 4-5 bin lik telefonlar dahi aşırı lüks duruma geldi ülkemizde,iphone 11 modelini çıkarmış? gün akşam olur ne kadar konuşsakda ama sonuç malum ekonomik olarak..
    |
    |
    O değil de note 9dan daha düşük değerli ekran koyma nedir arkadaş, xs ten en büyük farkedilebilecek farkı kutuya 18W adaptör koymaları. Onun dışında allayıp pullayıp yeni diye koydular milletin önüne

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5206 Mesaj
    sırf teknoloji merakımdan bu tür konulara bakıyorum ama 15-20 bin gibi fiyatlar görünce hemen kaçasım geliyor :)
    hadi ben kaçtım
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    482 Mesaj
    Dünyanın açık ara, gelmiş geçmiş en çirkin kamera tasarımına sahip telefonu ödülünü hakediyor bu cihazlar. sadece bu boktan tasarım yüzünden bile 100 lira verilmez. yıllardır iphone kullanıyorum böyle boktan bir tasarıma baska ne denir bilmiyorum
    |
    |
    |
  • Teğmen
    243 Mesaj

s10e de optik zoom var diye biliyordum . olmamasına rağmen yine de fotoğraf kalitesi çok iyi .. 11pro max de sevdiğim tek özellik 4 kamera ile aynı anda çekim yapabiliyor olması bunun dışında hiç bir işe yaramaz.... bu yıl galaxy s11 çıkacak 108 mp sensör bekleniyor . apple ön kamerasını daha yeni 12 mp koymuş .
    |
    |
    napolyon94 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4463 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: System Lord

s10e de optik zoom var diye biliyordum . olmamasına rağmen yine de fotoğraf kalitesi çok iyi .. 11pro max de sevdiğim tek özellik 4 kamera ile aynı anda çekim yapabiliyor olması bunun dışında hiç bir işe yaramaz.... bu yıl galaxy s11 çıkacak 108 mp sensör bekleniyor . apple ön kamerasını daha yeni 12 mp koymuş .

Alıntıları Göster
    S10e de makro kamera yok, optik zoom da o kameradaydi.
    Ayni anda 4 kamera derken ondekini de kast ediyorsun sanirim. Ondeki kameranin da ayni anda calismasi ne gibi bir fayda sagliyor hocam :)?

• Teğmen
    243 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

S10e de makro kamera yok, optik zoom da o kameradaydi.
    Ayni anda 4 kamera derken ondekini de kast ediyorsun sanirim. Ondeki kameranin da ayni anda calismasi ne gibi bir fayda sagliyor hocam :)?

Alıntıları Göster
    ışınlanmayı icat ettiler sanmıştım bir an . 4lü kamerayı açınca istediğin yeri seçip ışınlıyor zannetmiştim. öyle değilmiş hayallerim yıkıldı :(((
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
izmir web tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.