Şimdi Ara

iPhone 11 serisi karşılaştırması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
14.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrkrc

Kafanız mı güzel. 699 dolarmış gayet iyi bir fiyat. Türkiye’deki fiyatlar ile kıyaslama yapman büyük bir hata.
    Adam Türkiye de yaşıyorsa tabi ki tl üzerinden karşılaştırma yapacak.
    Ona kalırsa Alman malı 100 bin euro bir araç ülkede 1 milyona satılıyor.
    100 bin birim para aşırı çok değil ama 1 milyon birim para büyük.
    Biz dünya geneline değil kendi standartlarımıza göre yorum yapmalıyız.
    Zira Türkiye de yaşıyoruz. O telefon gelip burada 1000 tl ye satılsa yorumunuza katılırdım ama 10 binler, 20 binler aşırı büyük para.
  • mrkrc kullanıcısına yanıt
    O fiyata kameralar gerçekten iyi çıkarsa bence de iş yapar bu seri.
  • Kıyaslarken verdiğim paranın karşılığını ne kadar alırım diye bakarım..evet guzel cihaz ama sahsen bu parayı vermem...

• XR ciktiginda ara model demistim. 5c gibi . Iphone 11 aslinda xr in devami olmus . Fiyatida usd bazinda yillardir ayni. 2012 4s 16 gb 649 usd +tax(vergi) =699 usd ye almistim .7-8 yil sonra giris modeli gene ayni fiyat. Ama ulkemizde , dolar kuru, otv,kdv bla bla. 2 yil garanti sebebiylede tr de fiyatlar yuksek. Yurtdisindan getirtsen , yok hat ile pasaport ayni kisi olacak,3 yil satamiyacan , sanki kredi ile araba aliyoruz. Bence kimde TR fiyatina laf etmesin. 100-150 dolarlik telefonlar bile 2000 tl den basliyor. Uyan Turkiye, uyan .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro modellerde 128gb seçeneği yok
    Karşılaştırma yanlış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tabloda yanlışlıklar var

• Filmic pro ile gösterdikleri bütün lenslerden gelen görüntünün aynı anda ekranda gösterilerek canlı kayıt yapılabilme özelliği muhteşemdi. Hakikaten pro dedirtti. Adamlar bence içerik üretenleri bu şovla cezbetti. iphone 11 pro’nun yanında diğer cihazlar sıradan birer oyuncaktan ibaret gibi.

• Bu yorumunuzu gören Apple size özel 480x800 ekranlı model üzerinde çalışmaya başladı, 25.000TL'den başlayan fiyatlarla!
  • www.sahibinden.com ilandaki araç ile takaslamak isteyen pm atsın
  • XD

• Sen kimsin diyorsun ama en çok satan telefon xr olmuş hemde 750 dolar fiyatıyla. Bu telefon hem daha ucuz hem daha iyi.

@hamunpatra

150 dolarlık telefonda 2000-2500 den geliyor yapacak bir şey yok. İphone 11 7500 e falan gelir. 5k ve üzeri telefon alacak olsam tercihim kesinlikle apple olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 11 Eylül 2019; 11:12:59 >
  • 699 birim gayet iyi aslında ülkemizde böyle fiyatlar olsa düşünmeden alırdım.

• Jony Ive'ın gidişinin etkileri daha çok hissedilecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    İyi de adamlar 699 birimden çıkarıyor piyasaya burada 10bin olmasına onların yapacağı birsey yok. Ülkemizde 10bin ve üstüne satıldığı için insanların beklentisi daha fazla oluyor sanırım.

Adam seni al diye zorlamıyor. Satış fiyatı belli. Türkiye gibi ülkelerde yaşayanlar için zarar mı etsinler. Paran değersiz, vergiler yüksek yapacak hiçbir şey yok. “Türkiye’de yaşıyorum, tl fiyatına göre karşılaştırma yapayım” diyemezsiniz

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Artık telefon kullanma amaçları değişti. Adamlar ona göre yenilik getirdiler. Fotoğraf çekimi için kamera güçlendirilmiş. Oyun için işlemci güçlendirilmiş. Gayet başarılı. Arkası çirkin diyen arkadaşlar telefonu ne için kullanacaksa ona göre bir seçim yapabilirler.

• mrkrc kullanıcısına yanıt
    Bende zorluyor demedim ki! Karşılaştırmayı muadil cihazlar içerisinde yapıyorum bende.
    Özellik, kalite bakımından en pahalı cihazın 2 katı fiyatı var iphonenin.
    Sonuçta diğer telefonlarda yurt dışından geliyor. Bende karşılaştırmayı ülke içinde bulunan diğer telefonlarla kıyaslıyorum.
    Sonuç pahalı.
    Hocam maalesef sizin gibi düşünmüyorum.
    Fan olarak düşünmeyin. Yiğidi öldür hakkını ver demişler. Bence Gerçekten uygun fiyata sunulmuş
    iPhone 11 vs. Galaxy Note 10 vs. Pixel 3 vs. OnePlus 7 Pro
    Karşılaştırmaları inceleyin isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkrc -- 11 Eylül 2019; 12:25:24 >
  • vee sonunda apple ipone 11 ile 2x zoom a geçmiş . huwaei p30 pro 50x zoom yaparken .. benim samsung s10 e bile 8x zoom yapıyor . bundan sonra apple ürünleri kullanan çok net enayidir .

• Onu sen muhatap bile alma hocam, o ergen kafalı Apple hater, fandroid, trolün teki. O’nunla aynı kafada 70 küsur kişi likelamış. Like’layanlar yazdığının doğru olduğundan değil şadece kendileri de aynı kafada olduğu için.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.