Şimdi Ara

IPTAL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Apple #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    IPTAL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMarjinaLs -- 16 Şubat 2022; 19:3:32 >

• Hocam ilan başlığı ve içerik bir birini tutmuyor haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Hocam ilan başlığı ve içerik bir birini tutmuyor haberiniz olsun.
    Hocam selamlar.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. iPhone 11 yazısını, iPhone 11 Pro olarak düzenledim.
    Teşekkür ederim.
  • Hocam merakımdan soruyorum Aliexpress'de aynı ürün mevcut 20-25 tl fiyat aralıkları ile satışları var çoğunluk. Sizdeki ürünlerin onlardan farkı nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur4591

Hocam merakımdan soruyorum Aliexpress'de aynı ürün mevcut 20-25 tl fiyat aralıkları ile satışları var çoğunluk. Sizdeki ürünlerin onlardan farkı nedir ?
    Merhaba ;

Aliexpress'ten satın alabilirsiniz. 10 gün, 15 gün veya daha kısa/uzun süre bekleyebilirsiniz. Ben Resmi olarak bu ürünlerin '' Ithalatını '' yapıyorum. Ülkeye girerken '' Devlete Vergi '' ödüyorum, satın alındığında '' Devlete vergi ödüyorum '' . Memnun kalınmadığında iade garantisi veriyorum.

Ortalama AliExpress'te satılan bu kılıflar ( 3,5 $ + kargo ) şeklinde satılıyor ve 20-25 TL değil, ortalama 45-50 ₺'ye mal oluyor ve birde '' Türkiye'ye girerken GÜMRÜK VERGİSİ / GÜMRÜĞE SUNMA VS VS '' ödemeleriyle karşılaşıyorsunuz + maliyetlere sebebiyet veriyor...

Doğrusunu söylemek gerekirse, DONANIMHABER'de bu ilan keyfi amaçlı açıldı. Forumdan arkadaşlar almak ister veya bilgi almak ister diye ilandadır. Yoksa, bu tür yorumlarla DonanımHaber'de ürün satmak mümkün değil artık

Herkes fiyatı öldürüyor ama işin arka planını düşünmüyor.

Sevgiler ve Sağlıklı günler dilerim.

• İşiniz hayırlı olsun, ürünleri inceliyorum. Bekleme süresi, gelir mi gelmez mi belirsizliği ve türlü vergilerin belirsizliğini ilan sahibi ortadan kaldırıyor. 20-30 fazla veriyorsunuz evet. Kılıf iyiceyse bu fiyatlar normal. 249 TLye kılıf satıyorlar, şahsen alışamadım alamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam elinizde logolu deri kılıflardan varmı ? silikon kılıflar bulunuyorda deri kılıflardan bi türlü bulamadım x için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weatherman

İşiniz hayırlı olsun, ürünleri inceliyorum. Bekleme süresi, gelir mi gelmez mi belirsizliği ve türlü vergilerin belirsizliğini ilan sahibi ortadan kaldırıyor. 20-30 fazla veriyorsunuz evet. Kılıf iyiceyse bu fiyatlar normal. 249 TLye kılıf satıyorlar, şahsen alışamadım alamıyorum.
    Merhaba hocam.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
    Alım ve Satımını gerçekleştirdiğim ürünü satıcı kimliğimle değil “ bir alıcı, tüketici “ kimligiyle değerlendiriyorum.

Ben olsam bu ürünü kullanır mıyım diye hareket ediyorum. Kendi kalite değerlendirmemden geçen ürünü güvenerek aliyor/satiyorum.

11 yıldır forumdayım, bu konuda her zaman dikkatli davrandım ve sattım benden çıktı mentalitesiyle yaklaşmadım.
    Kalite müşteriyle endeksli buna inaniyorum

Dediğiniz gibi Apple bu kılıfı 299₺’ye mâl ediyor ve nasıl bir kâr marji oldugunu hayal etmek muazzam keyifli. Çünkü bir imajı var “ Apple “ o yüzden 300₺’ye kılıf satabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

hocam elinizde logolu deri kılıflardan varmı ? silikon kılıflar bulunuyorda deri kılıflardan bi türlü bulamadım x için.
    Hocam selamlar.

Genelde deri ürünler, güncel ürünlere göre üretiliyor. Pek tercih edilmiyor logolu olanlar. O yüzden bulamamış olabilirsiniz.

Stoklarda daha önceden var olan X Kırmızı Logolu kılıf şuan 49.90₺’den listeli mağazamda .

Bitsin diye şeffaf kılıf fiyatına satıyorum

Sevgiler, Sağlıklı günler

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Bordo rengini trendyol üzerinden sipariş geçtim hocam :) pazartesi kargoya teslim etmenizi bekliyorum, hayırlı işler diliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur4591

Bordo rengini trendyol üzerinden sipariş geçtim hocam :) pazartesi kargoya teslim etmenizi bekliyorum, hayırlı işler diliyorum
    Siparişiniz sisteme düştü hocam.
    Umarım memnun kalırsınız.
    Pazartesi 09:30'dan sonra, kargo bilgisi sisteme iletilmiş olur.

E-Fatura | E-Arşiv kullanıyorum. Mail adresinizi bana özelden yazarsanız, Fatura'yı iletmiş olayım

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Günaydın hocam

Siparişi geçtim whatsapptanda konuşmuştuk zaten,hayırlı olsun ikimiz adına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

Günaydın hocam

Siparişi geçtim whatsapptanda konuşmuştuk zaten,hayırlı olsun ikimiz adına.
    Merhabalar hocam.
    Gönderimi sağladım. Yarın için tarafınıza teslim edilmiş olur hayırlısıyla.
    Görüşmek dileğiyle
  • Sevgili DonanımHaber üyeleri, herkese merhabalar.

CASETAG Firması olarak ; Türkiye'de '' Marka Tescili '' yaparak '' com.tr '' uzantılı E-TİCARET WEBSİTEMİZİ AKTİF HALE GETİRDİK.

Bu duruma özel olarak '' Maliyetine '' iPhone 11 Logolu Kılıfları 39,90₺ olmak üzere listeledik.

İyzico ödeme yöntemimiz bugün içinde aktif olması beklenmektedir. Websitemizden yapacağınız alışverişe özel lansman kılıflarını , kampanyalı fiyattan satın almak isterseniz, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiler ve Sağlıklı günler dilerim.
  • Kargo ücreti bize mi ait hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Kargo ücreti bize mi ait hocam ?
    Selamlar hocam.

İlginiz için teşekkür ederim. Dün teknik problemlerden dolayı '' Sepette 10₺ hediye çeki aktif değildi '' . Bugün içerisinde gerekli düzenlemeyi yaparak, aktif hale getirdim.

Kargo 100₺ üzerinde ücretsiz olacak şekilde ayarlandı

Dilerseniz, tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiler.
  • IPTAL
  • Merhabalar hocam,sitenizden az önce bir sipariş geçtim.Siyah ip11 kılıfı.Ürün orjinal kılıf ile renk tonu aynımıdır?Yoksa bir ton farkı mevcutmu?Şimdiden teşekkürler.
  • Hocam pazar günü sizin sitenizden bir kılıf aldım,pazartesi akşamüstü mesaj attıp whatsapp numaranızdan,bugün salı ve kargo yada sipariş ile ilgili geri dönüş yapmadınız,ilgili telefon numarasını aradım fakat size ulaşamadım.Geri dönerseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.