Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 11 maketleri Alibaba’da satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
1
Favori
2.848
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iPhone 11 maketleri Alibaba’da satışa çıktı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24411 Mesaj

Apple’ın iPhone XI adını alacağı iddia edilen yeni iPhone serisi için henüz önümüzde 5 aylık bir süreç var ancak şimdiden kalıplar satışa çıktı. Alibaba üzerinde iPhone 11 kalıplarını bulmak mümkün.

iPhone 11 neler sunacak?

Daha önce sızdırılan bilgilerle ve kalıp görsellerinden yola çıkarak hazırlanan maketler kılıf üreticilerinden ziyade teknoloji basınının ilgisini çekiyor. Bu bakımdan daha çok teknoloji editörlerinin kalıpları satın aldığı ifade ediliyor.

Ayrıca Bkz.İkinci nesil AMD Ryzen G serisi detaylanıyor

Alibaba üzerinde satılan maketlerin gerçeğe en yakın ölçülerde olduğu belirtiliyor. Bununla birlikte önemli bir ayrıntı var zira hali hazırda 5.8 inç olan iPhone XS modelinin devamı olacak iPhone 11 modeli 6.1 inçlik ekran taşıyor.

Uzmanlar kesinlikle bir ekran boyutu değişikliği beklemiyor ancak üçlü kamera kombinasyonu nedeniyle maketlerin iPhone Xr devamına ait olması pek mümkün görünmüyor. Bu durumda iPhone 11 Max-iPhone 11-iPhone Xe şeklinde bir kombinasyon da görebiliriz. Ya da iPhone XR daha farklı bir konuma geçiş yapabilir. Diğer taraftan ölçülerde de bir miktar küçülme tespit edilmiş.

Şimdilik net bilgiler yok ancak ilerleyen dönemlerde bu konular kesinlik kazanacaktır. Şimdiden maketler sızdığına göre bir süre sonra çalışır hale telefonlarında sızdırılması muhtemel olacaktır.

Diğer taraftan 3D ToF derinlik sensörüne sahip üçlü arka kamera, Apple A13 Bionic yonga seti, ekranda çentik, daha gelişmiş TureDepth kamera sistemi geleceği net olarak bilinen özellikler arasında.

|
    |

• Binbaşı
    1795 Mesaj
    Erdi abi hemen alıp inceleme yapsın.))

Hatırlayanlar bilir xD

Not: şakadır...
  • Yarbay
    5083 Mesaj
    Kamera kısmını çirkin buldum. Çıkıntı yapmayan tasarımı gerçekleştirebilmeliler bence.

Bu kamera tasarımını kabul eden olacaktır ama kimse güzel bir tasarım diyemez buna.
    |
    |
  • Yarbay
    2783 Mesaj
    Kamera çıkıntısını yok edip pil koysunlar tüketici daha fazla memnun olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj
    umarım bu tasarımda şakadır.
    |
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1469 Mesaj
    Leş oğlu leş

|
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Yeminle artik bu tasarimdan bıktım. Hala nasil satılıyor gercekten sastim kaldım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1916 Mesaj

Hocam, logosu için alıyorlar da ondan.

|
    |
    Bahsedilenler: Tenvir
  • Yarbay
    3935 Mesaj
    &#128079; Tasarım harikası olmuş

|
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    Yine tasarıma laf edilir, ama çok satılır. Senelerdir böyle bu.

|
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj
    İyi bari maketini alak bari &#128540;

|
    |
  • Yarbay
    6367 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    car_26

leş ötesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.