Şimdi Ara

İphone 11 indirimde 6700

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
4
Favori
22.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

N11 6740 civarı, almayı düşünenler alabilir. Kuponla daha uyguna gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam tüm firmaların ellerinde ürünler kaldı piyasada haraketlilik yok satılmadıkça ellerindeki ürünleri paraya dönüştürmek için kampanyalar yapacaklar amerikada almanyada tüm elektronik cihazlarda tüm giyim aksesuarlarda ciddi indirimler oldu hatta şöyle diyim ellerinde kalmaması adına şu kriz döneminde zararına bile satacaklar emin olun bu virüs kolay kolay geçmeyecek zaten 1 seneye geçse en kötü 10 sene etkisi olur
    Bahsi geçen kayıt ücreti bireysel kayıt işlemleri için. Resmi ithalat yapan firmaların ödediği kayıt ücreti çok düşük bir meblağ. Türkiye fiyatının belirlenmesi uzun vadeli kur tahminleri üzerinden yapıldığı için fiyat artışına ihtiyaç duyulmayabilir. Corona sebebiyle düşen telefon satışlarının da zam konusunda negatif bir baskı oluşturacağını düşünüyorum.
    Telekom konusunda o kadar çok saçmalayan var ki. Dediğin gibi gelirini belgeleyemeyenlerin almasına izin olmayacak. 2000 lira maaşla çalışan sekreter kızlar 1 yıl yemeden içmeden telefona çalışıyorlar. Aklım almıyor.
    Nasıl ki gelir beyan edemeyene kredi vermiyorlar, telefon ve araba gibi çok saçmalanan ürün alımlarında gelir kısıtlaması olsun.
  • Almayın çok daha düşecek emin olun daha çok düşecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam sebebi nedir acaba ? Yukselecek dediler diye aldık zarardayız.

• almayın
    3000 lira olcek
  • Hocam tüm firmaların ellerinde ürünler kaldı piyasada haraketlilik yok satılmadıkça ellerindeki ürünleri paraya dönüştürmek için kampanyalar yapacaklar amerikada almanyada tüm elektronik cihazlarda tüm giyim aksesuarlarda ciddi indirimler oldu hatta şöyle diyim ellerinde kalmaması adına şu kriz döneminde zararına bile satacaklar emin olun bu virüs kolay kolay geçmeyecek zaten 1 seneye geçse en kötü 10 sene etkisi olur

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Hakan yavaşşşşşşşş

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

almayın
    3000 lira olcek
    Yok artık

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

almayın
    3000 lira olcek
    Zeki Müren de bizi görecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B9F331545

Hocam sebebi nedir acaba ? Yukselecek dediler diye aldık zarardayız.
    Piyasada sıcak para dönüşü yok, herkes market alışverişe para ödüyor. Satış rakamları düşünce indirim kaçınılmaz.Sadece iphone için değil, diğer bütün sektörlerde ciddi indirimler olacaktır. Fakat en büyük sorun bu coronadan kurtulduktan sonra yaşanacak. Herkes çılgınlar gibi alışveriş yapcak
  • Ters köşe yaptılar. Ben böyle bir duruma düşmezdim noldu bana.

• Bizim milletimiz yine alir almasina da, yenisi üretilmediginde fiyatlarin daha yukselebilecegini düşünen bir benmiyim. Alternatif de yok, kara borsa olur zamanla

• Almayın fiyat düşecek. Ben 2013 yılında iPhone 5S alacaktım. Almadım fiyatı 200 TL'ye kadar düştü. 100 TL'ye düşmesini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder.53

Piyasada sıcak para dönüşü yok, herkes market alışverişe para ödüyor. Satış rakamları düşünce indirim kaçınılmaz.Sadece iphone için değil, diğer bütün sektörlerde ciddi indirimler olacaktır. Fakat en büyük sorun bu coronadan kurtulduktan sonra yaşanacak. Herkes çılgınlar gibi alışveriş yapcak

Alıntıları Göster
    Hocam yalnız üretim Çin’de olduğu icin haliyle üretim duracak yavaşlayacak fiyat yukselecek dediler ki biraz arttı. Bende böyle bir durumda düşer diye almazdım ancak üretim biraz yavaşlasa bile dediklerine göre demek ki talep çok az onun icin mecbur fiyatları düşürdüler

• güzelmıs indirim kupan neler var takıp eden var mı?
  • Ocak ayında kayıt ücreti 1500₺ den 1850₺ oldu telefonlara yansımadı.
    1 Dolar 5,68₺ iken şuan 6,50 oldu bu kur farkı da yansımadı.. AppleStorelar da kapalıyken fiyatın daha da düşeceğini zannetmiyorum ama.. şaşkınlıkla izliyorum.
  • Bitti

• ufukman kullanıcısına yanıt
    Bahsi geçen kayıt ücreti bireysel kayıt işlemleri için. Resmi ithalat yapan firmaların ödediği kayıt ücreti çok düşük bir meblağ. Türkiye fiyatının belirlenmesi uzun vadeli kur tahminleri üzerinden yapıldığı için fiyat artışına ihtiyaç duyulmayabilir. Corona sebebiyle düşen telefon satışlarının da zam konusunda negatif bir baskı oluşturacağını düşünüyorum.
  • iphone xs 6 bine düştü, almayın 5bine düşecek dediler 6.5 oldu
  • Almayın diyenleri dinlemeyin! Bu tipler yüzünden alacağım şeyi her seferinde daha pahalı aldım.

"İhtiyaç varsa" alın. İhtiyaç yoksa ihtiyaç yaratmayın. Reçete bu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.