Şimdi Ara

İPHONE 11 6999 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
3
Favori
24.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22si cuma gunu siparis gectim, o gun kargoya verildi, dun yani 25inde geldi kargo. İlk siparis vereblerdenim heralde o an stok vardi hemen gonderdiler. Sonrakiler icin temin edip kargoluyorlar heralde

Edit: bu arada tek kotu nokta adamlar kutuya koymuyor, baloncuklu pakete sarip kargo posetine koyup gonderiyor. Gerci benimki sorunsuz geldi, ama siz gerekirse kargocunun yaninda acip kutuda ezik vs varmi diye kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 26 Kasım 2019; 16:4:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler en ucuz nasıl alıyoruz anlayamadım ben.
  • Tahmini teslimat tarihi surekli artiyor

Edit : Kampanyanim yogunlugundan dolayi sure veremiyoruz kargo tarihi icin dediler sonra 2 gun icinde dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 27 Kasım 2019; 16:7:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MORHIPODA BİTTİBİTİYOR SATICISINDAN ALAN OLDUMU ACABA ?
  • promil06 P kullanıcısına yanıt
    Bizim aldigimizda sadece teknoarks vardi. Ordan alin bence bizimkilerin. Akibeti belli degil firma bile bilmiyor.

Dün aldım yarım saatte Kargo yaptı ama Kargo takibi yapılmıyor

• FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    hocam o satıcıda beyaz yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: crt_

Dün aldım yarım saatte Kargo yaptı ama Kargo takibi yapılmıyor
    BİTTİBİTİYOR satıcısındanmı aldınız hocam ? kargoya bugun yeni verdiyse aksam 6 dan sonra takip edilebiliyor
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    Firma gönderecem diyor mu iptal olma riski var mı acaba

Evet Dün akşam 16.30 gibi aldım 17 de Kargoya verildi yazdı ama pro Max aldım yanlış Kargo takip de girmiş olabilir takip bilgisi boş çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crt_ -- 27 Kasım 2019; 16:26:39 >
  • crt_ C kullanıcısına yanıt
    Bence var. Firmanin resmine baktim ufak bir bilgisayarci.Sanirim nakit ayarlamaya calisiyorlar cihazlar icin fakat iphone 11 öyle cok stok'u olan bir cihaz degil malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

icimden bir ses bu firma bulamayacak gibi geliyor ama hayirlisi
    siz hangi firmadan aldınız hocam ?
    TEKNORAKS 'Dan aldik biz hepimiz . Linklerini kaldirdim zaten. Bu arada Bittibitiyorun stoklari tükendi.Adamlar demek stok fazlasi satmiyor.büyük ihtimal bizimkileri gönderemicek firma .
  • quote:

TEKNORAKS 'Dan aldik biz hepimiz . Linklerini kaldirdim zaten. Bu arada Bittibitiyorun stoklari tükendi.Adamlar demek stok fazlasi satmiyor.büyük ihtimal bizimkileri gönderemicek firma .
    aynen tam almaya nıyetlendim stok bitti dedi nasip
    Simdi tekrar geldi hizli davranip alin hocam.
  • quote:

hocam hemen siparis verdim stokda hala var cok ilginc =) bu arada netten bittibitiyora bakdım adamların her sitede magazalari var ayrıca kendi siteleride var ufak bir satıcı degiller yani.
  • quote:

siparisi verdim ekran goruntusu aldım parayida çekti simdide siparisler bolumunde gorunmuyor iyimi
  • ürün büyük ihtimalle bugün kargolanacak firma bu şekilde bilgi verdi bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.