Şimdi Ara

iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Kılıf Ve Ekran Koruyucu Önerileri (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
36
Favori
75.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasada neden kaliteli 11 için kılıf yok, çok satıldığından mı?

• Expert.678 E kullanıcısına yanıt
    Benim kafamda da bu soru var, bence çok satıldığından değildir.
  • Peki kullanıp memnun olunan iPhone 11 kılıf ve ekran koruyucu önerisi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu iphone 11 kılıf ve ekran koruyucu ile ilgii?tavsiye?

• trmp T kullanıcısına yanıt

• psykheee P kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler. ekran koruyucuyu sipariş verdim. Kılıf sararacak tipte ki yorumlarda sararıyo demişler. bana iz bırakmayan siyah kılıf lazım

• Valla ben thin fit 360 almıştımm 4 ay önce. Halen sapasağlam. Çok güzel koruyor ön arka. Şimdi kendime yine telefon aldım mecbur kılıf arıyorum. Stokları yenilemesini bekliyorum spigenin. Thin fit 360 baya güzel bir kılıf. Satan varsa talibim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • routemaster kullanıcısına yanıt
    Birincisi dokunma hissiyatı, ikincisi darbelere karşı koruma üçüncüsü ekranı olduğu gibi gösterme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • selamlar,

iphone 11 için şu kılıfı aldım geçen ay; https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07T5XJW9G/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

fakat hem kamera lensini koruyacak hem telefonun kendisni koruyacak bir kılıf bulamadım. spigen'in bile seçeneği çok az. neden böyle bu telefon için anlamadım.

• Merhaba bende Apple iPhone 8 Plus modeli için ekran koruyucu arıyorum tavsiye verebilir misiniz? Mümkünse ekranı komple kaplayan bir model istiyorum. Eski ekran koruyucum renkleri biraz bozuyordu sanki. Hassasiyeti yüksek bir cam önerirseniz sevinirim.

Spigen veya daha iyi markalar önerirseniz iyi olur.

• Arkadaşlar Spigenin siyah kılıfını kullanıyorum modelini bilmiyorum ama siyah ve saran kılıf telefonumu çok ısındırıyor kaba duruyor. Şeffaf veya renkli olarak tavsiyeniz varmı? Telefonum beyaz renkli.

• iPhone 11 için mıknatıs özelliği olan bir kılıf var mıdır?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • taskinfener T kullanıcısına yanıt
    Telefon değiştirdim kılıf satılıktır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 11 için tam kaplayan cam arıyorum. Gizli, hayalet falan olsun istemiyorum. Hayalet gizli camlarda ekran parlaklığını daha çok açmak gerekiyormuş, ekrandaki görüntüler bazen titrek oluyormuş vs. O yüzden tam kaplayan normal düz ve parmak izi bırakmayan kırılmaz cam kullanıp memnun kalan var mı acaba?

Yardımcı olursanız sevinirim. 3. camımı aldım gene memnun değilim.

• Arkadaşlar ben yeni ip11 aldım içinden sadece kablo çıktı ama o hızlı şarj destekliyor mu? Yoksa adaptör alırken hızlı şarja özel kablo da almam lazım mı?

• Whoracle1905 kullanıcısına yanıt

destekliyor. hızlı şarj için typce-c veya 2017 ve sonrasında üretilmiş lightning kablosu olması lazım.

• ChiefOfficer kullanıcısına yanıt

cok saol hocam

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.