Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / [ANA KONU] - KARŞILAŞTIRMALAR VE ÖZELLİKLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3.296
Cevap
101
Favori
255.586
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / [ANA KONU] - KARŞILAŞTIRMALAR VE ÖZELLİKLER
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5534 Mesaj
    iPhone 11

Sudan korkmaz.
    Bir akıllı telefondaki en dayanıklı cam.
    Ön ve arka cam yüzeyler çift iyon değişimi işleminden geçirilerek güçlendirildi.

İki kat daha fazla
    derinliğe dayanıklı.
    iPhone 11, 30 dakikaya kadar maksimum 2 metre derinlikte suya dayanıklı. Bu, iPhone XR’ın suya dayanıklı olduğu derinliğin iki katı.1

Akıllı telefon dünyasındaki en yüksek kaliteli videoyu çekin ve düzenleyin. iPhone 11’in tüm kameralarıyla saniyede 60 kare 4K video çekebiliyor ve muhteşem netlikte görüntüler elde edebiliyorsunuz. Kadraja dört kat daha
    geniş alan sığdıran Ultra Geniş kamera, köpeğinizin frizbiyi yakalama anı gibi aksiyon çekimleri için ideal. Diyelim ki çocuğunuzun piyano resitali gibi bir performansı kaydediyorsunuz. Görüntüyü yakınlaştırdığınızda ses de yakınlaşıyor. Ve şimdi videoları düzenlemek fotoğrafları düzenlemek kadar kolay.

KIRPMA

EĞİKLİK

FİLTRELER

Arkadaş çevreniz kadar geniş.

Yeni Ultra Geniş kamera. Büyük düşünün. Çünkü yeni Ultra Geniş kamera sayesinde kadraja dört kat daha geniş alan sığıyor. Göz alabildiğine uzanan nefes kesici manzaraları hayal edin. Bir müzik festivalinde sahnenin ve kalabalığın tamamını çekebildiğinizi. Ve tatil fotoğraflarınızda tüm aileyi kadraja alabildiğinizi. Uğruna binlerce kilometre yol gittiğiniz harika yerleri de tabii.

KARANLIK ORTAM MI?

Ve karşınızda Gece modu. Loş ışıkta çekilmiş fotoğraflarınız artık karanlık görünmek zorunda değil. Çünkü şimdi Gece modu var. Gece modu, otomatik olarak devreye girerek loş ışıkta çektiğiniz fotoğrafların bambaşka görünmesini sağlayan yeni bir özellik. Bu özellik sayesinde flaşa gerek kalmadan renkler daha doğal, fotoğraflar daha aydınlık.

Portre çekimlerinde yeni bir perspektif. Yeni portre türlerine ve daha fazla ışık denetimine sahip iPhone 11’deki çift kamera, birlikte çalışarak muhteşem görüntüler ortaya çıkarıyor. Ve Portre modu şimdi fotoğrafını çekmeyi sevdiğiniz her şeyle çalışıyor. Buna iki ya da dört ayaklı dostlarınız da dahil.

FOTOGRAFLARDAN VİDEO YA GEÇİŞ

Ağır çekim selfie çekin

Ağır çekim selfie. Yani slofie. İster sadece gülümseyin ister el sallayın veya rüzgarda saçınızı savurun. Saniyede 120 kare çekimde her şey daha etkileyici görünür. Ve şimdi yeni 12 MP TrueDepth kamerayı kullanarak selfie’lerinize daha fazlasını sığdırabilirsiniz. Bunun için iPhone’unuzu yatay konuma çevirmeniz yeterli. Kamera otomatik olarak uzaklaşır ve kadrajı genişletir.

[image]https://store.donanimhaber.com/f7/9d/d1/f79dd16923166b1d3e16e934ecb15f98.jpg" />

Türkiye Fiyatı belli değil - Amerika fiyatı aşağıdadır.

------------------------------------------------------------------------------------------

İphone 11 PRO

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İphone 11 PRO MAX

İphone 11 Pro Ve 11 Pro Max Kamera ve Video Özellikleri aynıdır

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İphone 11 PRO ve 11 PRO MAX ORTAK ÖZELLİKLER

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

VİDEOLAR

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
    KARŞILAŞTIRMALAR

-------------------

10.10.2019 Türkiye Apple Store Fiyatları

#iPhone11

64GB 7.299₺

128GB 7.749₺

256GB 8.599₺

#iPhone11Pro

64GB 10.999₺

256GB 12.299₺

512GB 13.999₺

#iPhone11ProMax

64GB 11.999₺

256GB 13.299₺

512GB 14.999₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 10 Ekim 2019; 10:12:49 >

|
    |

• 8 plus ile s9 plus ımı sattım. Konuyu bekliyorum. Üstüne bir de arabanın kışlık lastiklerini satarsam büyük oranda parasını çıkarırım.

Siz niye iphone reklamı yapıp seçimlerimize karışıyorsunuz? Apple ürünlerini niye statü olarak görüyorsunuz? Sonuçta g. t cebine konan ve benim için son derece değersiz, anlam yüklemediğim, obsessif duygular beslemediğim sıradan bir ürün cep telefonu. Yaşınız kaç bilmiyorum ama benim ailemin bana 1988 yılında machintosh bilgisayar aldığında doğmamış olduğunuzu tahmin ediyorum. Machintosh nedir diye google a aratmazsınız umarım.

konuyu uzun süredir takip ediyorum ve artık banlanmayı göze alaraktan o p30 lite marka telefonunu götüne sokmanı diliyorum

iphone 11 almayı planlıyordum.

yalnız tasarım berbat ya. 2019'dayız full ekran kasa telefonlar varken hala ekranın üstünde kocaman çıkıntı var.

arkada da 3 kamera çok kötü duruyor. şimdiye kadar ki fotolara göre çıkıntı var.

apple büyük değişimi 2020'de yapacakmış. yabancı sitelerde 2020'de hem 5G gelecek hem de tasarım değişecek diyorlar.

hadi 3.5 mm jack kalktı zaten diğerlerinde de kalkmaya başladı vs onda problem yok artık da tasarımın değişmesi lazımdı.

oppo reno zoom, one plus 7 pro, xiami mi mix serileri aldı başını yürüdü. bunları yapanın apple olması lazımdı.

• Teğmen
    152 Mesaj
    Yorum kısa zamanda güncellenecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1891 Mesaj
    Buraya her türlü reklam bırakabilirsiniz 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 31 Ağustos 2019; 14:43:53 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    iPad Air 2 Wi-Fi 64GB (Troy Store) Uzay Grisi iPhone 5S 16GB (Teknosa) Altın Sarısı iPad 2 16GB (Teknosa) Beyaz MacBook Pro 2015 128GB (Vatan PC) iPhone X 64GB (Troy Store) Ya iPad'imdem Ya Mac'imden Yada iPhone'umdan göndermişimdir.😀
  • Yarbay
    11448 Mesaj
    Rez, yerimizi alalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

6s+ ile vedalaşacağız muhtemelen yerimizi alalım.
    |
    |

|
    |

|
    |

|
    |
    |
    |
    Heyecanla bekliyoruzz....

|
    |

|
    |
    Bu kadar hayal yeter bize. Dönün taksitlerle aldığımız ürünlerin 14.taksidini yatırmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deity Kronos -- 11 Eylül 2019; 14:14:5 >
    |
    |
    Daha ürün yok ortada açtında ne oldu bu konuyu,çöplük.

|
    |

Nokia N8’in konusu vardı. Daha telefon tantılmadan 140 sayfa falan olmuştu.

|
    |
    Latour kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |
    NakahNiyesuh

Hepsini tek başlıkta tartışmak oldukça anlamsız. Hepsine özel başlık açılacak tanıtıldığında zaten. 11 ile pro bambaşka iki cihaz olacak, aynı başlıkta konuşulmamalı.
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Masal
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.