Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satın alma için randevu nasıl alıyoruz
    Cihaz onarımı için almayı biliyorum da bunu bilmiyordum aynı şekilde mi yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deniz c kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da spigen kılıflar satışta hocam kontrol edin satıcı ankamoviledı sanırım bende haftaya telefon çıkmadan alacağım

• 21kasımda kargoya verilir yazıyor, spigenin siteside tarih yazmıyor, şuan almayın sakın spigen..kasım sonu hep tarihler dikkat edin teslim tarihine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz c -- 8 Ekim 2019; 5:25:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Birkaç fotoğraf atayım fikir olsun diye. Herhangi bir işlem yapılmadan çekildiği gibi yükledim ama site kaliteyi baya düşürmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenGiDeR -- 8 Ekim 2019; 7:29:9 >

• BenGiDeR B kullanıcısına yanıt
    Bu yıldızları çektiği özelliğin ismi nedir acaba? Gökyüzüne hayran birisi olarak bu fotoğraflar, cihazın bu özelliği benim için önemli.
    Güle güle kullanın.

• Dolar ani yükseldi ve muhtemelen daha da yükselecek. 18 ekime’de çok var. Tahmin edilen fiyatların üstünde gelme ihtimali var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Dolar ani yükseldi ve muhtemelen daha da yükselecek. 18 ekime’de çok var. Tahmin edilen fiyatların üstünde gelme ihtimali var mı?
    Fırsatçılık yaptıkları için var. Bu telefon zaten pahalıya satılacak ve eşik kırıldı. Alan her türlü alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Fırsatçılık yaptıkları için var. Bu telefon zaten pahalıya satılacak ve eşik kırıldı. Alan her türlü alır.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun siz alacaksınız sanırım?

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

Kılıf olayını ne yapıcaz? apple da 350 lira, spigenlere bakıyorum kasım ayında gelecek gözüküyor,

Çıktığı gibi almanın kötü yanı da bu
    Hocam ben bu şekilde bir şey aldım. 69 TL fiyatı. Çünkü 18'inde Media Markt'tan almayı düşünüyorum. Yanımda kılıfı götüreceğim.
    Bir de nasılsa iPhone XR 'lar için nano ekran koruyucular vardır, onlardan da uygulatırım, tamam mis gibi olur.
    Spigen gelince bir kılıf da ondan alacağım.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 8 Ekim 2019; 9:18:16 >

• quote:

Hayırlı olsun siz alacaksınız sanırım?

Alıntıları Göster
    Kısmetse hocam. Siz ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Kısmetse hocam. Siz ne düşünüyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Hocam ben biraz daha bekleme tarafındayım. 5G konusunda ileri tarihi garantilersem patlatırım bi pro max gibi

• quote:

Hocam ben biraz daha bekleme tarafındayım. 5G konusunda ileri tarihi garantilersem patlatırım bi pro max gibi

Alıntıları Göster
    Aynen ama 64 falan alınmaz. 256GB almak lazım ki doya doya yaşayalım bu güzelliği. Öteki türlü Gisele Bündchen ile sınırlı seviyede yakınlaşmak gibi bir şey olur bizimkisi.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Spigen TR biraz geriden takip ediyor amerikan siteyi ve ürün sınıflandırması karışık.
    Mesela amerikan sitede bu iki ekran koruyucu arasındaki fark kolayca anlaşılırken:

Spigen TR'de hangisi nedir belli değil. Resme güvenebiliyor muyuz, yoksa o da sadece temsili mi konulmuş? İlla müşteri hizmetlerini arayalım, peki onlar ne kadar doğru biliyorlar?

Yada mesela ben şahsen şu kılıfı almak istiyorum, ama Spigen TR'de hiç yok sitede:

• Bu arada herkesin gözü aydın - Instagram son güncellemeyle "karanlığa büründü".
  • Kesinlikle katılıyorum. Adamlar sana prototip gönderiyor. Üretmişsin o zaman bu ülkeye de göndereceksin.
    İşte markası belli olmayan kılıfa 70 TL verdirdiler kalitesi çok kötü durmuyor elbet ama bir Spigen de değil mutlaka.
    Spigen'i bekleyene kadar cihaz çizikten geçilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Bu yıldızları çektiği özelliğin ismi nedir acaba? Gökyüzüne hayran birisi olarak bu fotoğraflar, cihazın bu özelliği benim için önemli.
    Güle güle kullanın.
    Teşekkür ederim. ayrı bir ismi var mı bilmiyorum ama gece moduna geçince pozlama süresini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. 28sn maksimumdu ben de 28sn olarak ayarladım. Tabi telefonu bir yere sabitlemeniz lazım.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Link alabilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazall

Link alabilir miyim ?
    iPhone 11 İçin

11 Pro İçin

Pro Max İçin

• Beyler iphone 11 128 i inşallah 7500-7700 seviyelerinde alabilirim. Çok tırsıyorum. Bu ülkede ne olacağı belli olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim patron kızlarına 2 tane 11 getirmiş Amerika'dan 749$'a bi çarptım 4400 TL bile etmiyor bugün ki kur ile burada bu para olsa kimse başka telefon kullanmaz.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.