Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabii ki Iphone 11. Paranızı çöpe atmayın. Huawei serisi telefonlardan Google desteğini çekiyor. Iphone 11 yıllarca tık etmeden kullanırsınız, güncelleme alırsınız. Ayrıca batarya ve kamerası da gayet başarılı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

İyi de sana ne?
    O kadar memnunsan burada işin ne? Hazımsızlık mı var, soda iç iyi gelir.
    Fanatik diyorsun da ben her sene note/iPhone kullandım, senden çok daha iyi bilirim yani neyin ne olduğunu.
    Fanatiklik deyince aklıma sen gibi kendini akıllı sanan tipler geliyor.
    burada yazmam dan sanane.seni ne ilgilendirir ne yazcağım.burası forum isteyen istediğini yazar.yasak yok birkere.öyle olsa forumu kapatır.daha sen forumun ne işe yaradığını bilmiyorsun.biraz bu konuda çalış bence.kafayı çalıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazall

https://www.youtube.com/watch?v=Qts2LoZ5BoQ&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=nOimPG7I9PA&feature=youtu.be

İphonedoyu izleyin ismine aldanmayın

Çinli firma daha düzgün video çekemiyor. Odaklayıp odaklayıp bir hal oluyor 😂
    bir tek video konusnda önde ıphone diğer tüm konularda cinli firmalar önde.ama artık mate 30pro ve diğer yeni cihazlarda bu sorunu cözmüşler.trunp korkmasa google baskı yapıp ceza kestirirmi.

• turcoblanco kullanıcısına yanıt
    note serisi benim de hep begendigim seri olmustur... suan XR kullaniyorum note 8-9-10 herhangi birine gecme ostegi hep var

ama iphone oyunlarda cok iyi uygulama hizi fotoğraf galerisindeki 5000 fotoyu bile hic takilmadan iasagi yukari gorebilyorsun

sen hangi i phondan gectin note 8

ve fotograf galerisi ios 13 ile harika oldu... note 8 de durum nedir

• Güzel konu, emeğine sağlık hocam detaylı açıklamışsın teşekkürler.
  • G.t cebinde duran telefona 10 binlara vermek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

G.t cebinde duran telefona 10 binlara vermek.
    kaç lira vermemiz gerek?
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Geniş açı kamera + daha iyi batarya performansı + daha hızlı işlemci + çok daha iyi ön kamera + iyileştirilmiş fotoğraf ve video performansı + 1 yıl daha yeni. Eğer iddia edildiği üzere fiyatları 7.300'den başlayacaksa Apple fiyat skalasına göre gayet makul. Alırsanız Iphone 11 alın. 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: BTA'

Merhabalar, benim bir sorum olucaktı. Şuan ilanlarda görmüş olduğumuz 11 Pro ve 11 Pro Max yurtdışı cihazlarında kayıtlı yazıyor.
    Şuan ki güncel yasaya göre kişinin kendi cihazını kendi pasaportuna kaydettirmesi gerekmiyor mu?

Teşekkürler.
    İnanma güvenme onlara. Pasaport kayıtlı olması mümkün değil. Başka bir iş var.
    Iphonelarda paralel ithalat yok.

• Bir sorum olacak, sayfalara baktım böyle bir detay göremedim;

seneye 5G'nin çıkması sonrası 11 modeller 4.5'ta kalmaya devam edecek değil mi? teknolojik olarak ürünlerin 5G'i destekleme ihtimali yok diye biliyorum, sim kart ile çözülebilir mi bu konu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt38

kaç lira vermemiz gerek?

Alıntıları Göster
    Ederini iphone belirlemiş zaten. bunu bile bile 2 katını vermekte ne bileyim...

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 7 Ekim 2019; 15:3:52 >

• Beyler iPhone 11 in portre performnası ile pro lar arasında fark var mıdır telefoto lensten dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Ederini iphone belirlemiş zaten. bunu bile bile 2 katını vermekte ne bileyim...

Alıntıları Göster
    Siz bu mantıkla TR den araba da alamazsınız. Hatta hiçbirşey alamazsınız. Üretimi olmayan, doların 6 liraya dayandığı, devletin tek gelir kaynağının vergiye dayandığı bir ülkeden bahsediyoruz. Ne olacaktı, ne bekliyorsunuz ki fiyatı?

• Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Gayet net yanıt 👍

• Aynen öyle.. Aman diyeyim bekleyin resmen çıkmasını öyle alın şu cihazları 😎

• Reason kullanıcısına yanıt
    Çok ama çok önemli bir bilgilendirme 👍 Teşekkürler

• 600 dolar normal aslında dolar kuru üstüne vergiler derken aşırı şişmiş bizde.

• İphone kullanmıyorsun yorum yapıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.