Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
482
Favori
2.593.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MeTeN

Şu an 6 plus kullanmaktayım.
    huawei p30 pro ile iphone 11 arasında kaldım. (önce xr düşünüyordum vazgeçtim)
    p30 pro teknosanın kampanyası ile bana 6700 civarına gelecek.
    Hayatımda teknolojik cihazlar konusunda pek kararsız kalmadım ama bu sefer büyük kararsızlık yaşıyorum.
    daha önce hiç android kullanmadım
    windows mobile dan ios a geçtim, ancak ios beni kısıtlıyor
    kamera özellikleri ve şarj süresi benim için önemli
    parası çok dert değil ama psikolojik olarak çok vermek istemiyorum.
    Aranızda p30 pro deneyimi olan var mı?
    Çok kararsızım çoookk...
    p30 pro al yada androıd cihaz al bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

p30 pro al yada androıd cihaz al bence.

Alıntıları Göster
    sebep?
  • quote:

önemli değil olabilir.çünkü gercekleri görmediğiniz için tüm dünyada satışları düşüyor satışları ıphonenin .bu kafayla giderse dahada düşecek.gece çekim modu gelmiş diye millet seviniyor ve dalga geciyor teknoloji editörleri.3 sene geriden geliyor ıphone.3.lüğe düştü.trumpa dua etsinler.

Alıntıları Göster
    onemlı olan satısların dusmesı yada gerıden gelen teknolojıden zıyade,
    suan herseyı ıcınde barındıran bır daha kı serıde ne cıkacagını artık kestıremedıgımız androıd cephesınde seneye note10 plus gibi ust duzel amıral gemılerı bıle yarı yarıya fıyatını dusurmus bazı modellerın tozu bıle bulunamayacakken bence bır telefonu 5-6 sene sorunsuz ılk gunku gıbı kullanmak yada kullandırmak onemlı olan konu burada.
    5s bıle kullanan varken bence daha da konusulacak baska bır sey kalmıyor.

• Beyler bir kaç arkadaşım Xr ile 11 arasında çok fark olmadığını söylüyorlar. 11 almayı düşünürsek biraz kafam karıştı.

Bu doğru mudur ? (cevabı kendilerinede göstericem.)
  • quote:

Hayatımda teknolojik cihazlar konusunda pek kararsız kalmadım ama bu sefer büyük kararsızlık yaşıyorum.
    Çok kararsızım çoookk...
    fotoğraf konusunda p30 pro çok iyi şarj konusunda da cok iyi durumda.sizin için önemli olan tüm istekleri karşılıyor.bence p30 pro alabilirsin.
  • quote:

fotoğraf konusunda p30 pro çok iyi şarj konusunda da cok iyi durumda.sizin için önemli olan tüm istekleri karşılıyor.bence p30 pro alabilirsin.

Alıntıları Göster
    fotoğraf ve şarj konusunda p30 pro'nun daha iyi olduğunu gösteren kaynak paylaşabilir misiniz? biz de bir inceleyelim sayenizde.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    O anlamda demedim hocam, fiyat konusunda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MeTeN kullanıcısına yanıt
    Kardeşim gözünü kapat ve 11 i al. Hiç düşünme

• quote:

Orijinalden alıntı: tt38

fotoğraf ve şarj konusunda p30 pro'nun daha iyi olduğunu gösteren kaynak paylaşabilir misiniz? biz de bir inceleyelim sayenizde.

Alıntıları Göster
    https://www.dxomark.com/

1, sırada mate 30pro
    2.note 10 plus 5g
    3.p30 pro

ilk 10 ıphone telefonları yok.kardeşimde ıphone telefon var fotoğraf cekimi olunca benim telefonumu alıyor daha güzel cekiyor diye.benim telefonum p20 pro.
    şarj konusundada cok iyi kullanlar var.samsung kullanıp p30pro ya gecen cok oldu.şarjdan dolayı.forumda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 7 Ekim 2019; 11:59:17 >

• quote:

https://www.dxomark.com/

1, sırada mate 30pro
    2.note 10 plus 5g
    3.p30 pro

ilk 10 ıphone telefonları yok.kardeşimde ıphone telefon var fotoğraf cekimi olunca benim telefonumu alıyor daha güzel cekiyor diye.benim telefonum p20 pro.
    şarj konusundada cok iyi kullanlar var.samsung kullanıp p30pro ya gecen cok oldu.şarjdan dolayı.forumda var.

Alıntıları Göster
    Gönderdiğiniz sayfadaki testler iphone 11 serisi çıkmadan önce yapılan testler... şarj konusunda da kaynak paylaşırsanız memnun olurum.

• quote:

Çok kararsızım çoookk...
    Ios un kısıtlamalarından dert yanmışsın zaten. Ayrıca 25 Ağustos da Note 10 Plus aldım , o fiyatı hakeden bir performans vermediği
    için sattım. 15 Gün kadar Iphone XS kullandım. Şimdi yaklaşık 20 gündür P30 Pro kullanıyorum.

Bence Kamera özellikleri ve performansı mükemmel bir cihaz. Portre ve gece foto çekmek inanılmaz keyifli.
    Bataryası ise muazzam hızlı şarjı ve bana yoğun kullaımda bile 1.5 günü bulan kapasitesiyle çok başarılı.

Kullanıcısı olarak P30 Pro yu tavsiye ederim. Iphone 11 yorumlarınıda bekle derim.

• Reason kullanıcısına yanıt
    Bu sarı ekran sorunu iphone 7'den beri var ve hala düzeltilmemesi rezalet,apple sorduğunda bu normal cevabı veriyor.

• Merhabalar, benim bir sorum olucaktı. Şuan ilanlarda görmüş olduğumuz 11 Pro ve 11 Pro Max yurtdışı cihazlarında kayıtlı yazıyor.
    Şuan ki güncel yasaya göre kişinin kendi cihazını kendi pasaportuna kaydettirmesi gerekmiyor mu?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt38

Gönderdiğiniz sayfadaki testler iphone 11 serisi çıkmadan önce yapılan testler... şarj konusunda da kaynak paylaşırsanız memnun olurum.

Alıntıları Göster
    google arattığında bir sürü var.şarj konusunda böyle marka fanatikliğinden bence vazgecin.sonuçta bugün huawei yarın samsung veya başka markalar iyi olur ben ona bakarım.marakaların kölesi fanatikliği olmaz.kim iyi yaparsa insanlar onu kullanır.sonuçta babamızın malı değil.ıphone yaptığı hataların cezasını satışları düşerek görüyor zaten.bu sacmalığı yıllar önce nokıa yaptı sonuç şimdi hatırlanmıyor bile.çinliler cok iyi geliyor.fanatisksenizde özeleştiri yapmanız.yoksa sorunlara hatalara gözünüzü kapatarak cözemezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BTA'

Merhabalar, benim bir sorum olucaktı. Şuan ilanlarda görmüş olduğumuz 11 Pro ve 11 Pro Max yurtdışı cihazlarında kayıtlı yazıyor.
    Şuan ki güncel yasaya göre kişinin kendi cihazını kendi pasaportuna kaydettirmesi gerekmiyor mu?

Teşekkürler.
    Paralel ithalat cihazlar olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç güleceğim yoktu 😂🤣

Çinli firma iphone rakip mi olmuş 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Qts2LoZ5BoQ&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=nOimPG7I9PA&feature=youtu.be

İphonedoyu izleyin ismine aldanmayın

Çinli firma daha düzgün video çekemiyor. Odaklayıp odaklayıp bir hal oluyor 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi de sana ne?
    O kadar memnunsan burada işin ne? Hazımsızlık mı var, soda iç iyi gelir.
    Fanatik diyorsun da ben her sene note/iPhone kullandım, senden çok daha iyi bilirim yani neyin ne olduğunu.
    Fanatiklik deyince aklıma sen gibi kendini akıllı sanan tipler geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiki daha önce buraya gelmemişim,
    İnsan kendini fakir hissediyor. :)
  • quote:

Çok kararsızım çoookk...
    Hocam 6 sene önce android'den iphone'a geçtim oh be! dedim. 3 hafta önce iphne'dan note 10'a geçtim yine oh be! dedim. 6 yıl önceki ios ile şimdiki ios aynı. ama 6 yıl önceki andriod ile şimdiki bir değil. Android ios'dan iyi demiyorum. 100 yıl da geçse olamaz bence ama stabilite, kullanım kolaylığı ve tasarım konusunda %90 yakalamış. ufak tefek sıkıntılar kalmış. bunun yanında getirdiği pek çok avantajı da var. Çok daha hızlı şarj olup daha uzun pil ömrü, daha hızlı, temassız mobil ödemeler,Nfc ile kart bakiye yüklemeleri, ters şarj ile telefon kulaklık şarj etme, flash bellek gibi resim video yedeklemek, ekran kasa oranı verimliliği vs vs sayamayacağınız kadar fayda.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.