Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / [ANA KONU] - KARŞILAŞTIRMALAR VE ÖZELLİKLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tt38 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
3.251
Cevap
97
Favori
248.164
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / [ANA KONU] - KARŞILAŞTIRMALAR VE ÖZELLİKLER
Giriş
    1145 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Hocam Mate 10 Pro'dan geçeceğim. İlk kez ios ile tanışıcam. Karar veremedim bi türlü. İphone 11 üzer mi yada bir süre sonra çerçeveler rahatsız eder mi ki acaba?

Alıntıları Göster
    Çerçeve rahatsız etme olayını bir tek anca kullanacak olan siz bilebilirsiniz buradaki insanlar bilemez . Ben çok rahat ederim severim ama sen sevmeyebilirsin yani bunun için yorumda bulunmak tavsiyede bulunmak doğru olmaz . Tasarım kısmı tamamen kişiseldir .

8 Plus sevdiyseniz onu da alabilirsiniz gayet iyi cihaz sizi üzmez . Ama Apple Store’dan alacaksanız 128 gb’lık versiyonuna 6500 vermeyin . Onu verecekseniz iPhone 11 128 gb 7700 TL fiyat yani 1200 TL daha verip onu almanızı tavsiye ederim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    58 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Şurdan biliyorum - iPhone’u ekonomik olarak almak isteyen (gerçekten isteyen) kalınlığa, renge ve ekran kenarlarına takılmadan alıyor. Çünkü tasarımdan ziyade telefonun ve sistemin ona sağlayacağı imkanları biliyor ve onun için alıyor. Ekonomik imkanlarda kısıtlı olmayanlar ise pahalı modelleri seçiyor ve yine fiyatları sorgulamıyor, çünkü imkanı var ve ne istediğini biliyor.

Bir android kullanıcı ilk defa iPhone almaya karar verdiyse ilk bakacağı şey tasarım olmamalı, hali hazırda sahip olduğu imkanları ve alışkanlıkları yeni sisteme nasıl aktaracağını düşünmeli ve ona göre karar vermelidir. Bunları bile düşünmeden, siz daha tasarım aşamasında bile kararsız kaldıysanız, sistem kısıtlamalarıyla karşılaşınca kafayı yersiniz ve hayal kırıklığa uğrarsınız.

Alıntıları Göster
    Senin sistem dediğin tel daha 2000-3000 tl lik telefonların yaptığı nfc ile istanbul kart yüklemesini dahi yapamıyor ve 11.000 tl para ödüyor sunuz komiksiniz vallahi daha mp3 indiremiyorsunuz internetten ben ise son model huawei p30 lite telefonumla gece otobüse binerken istanbul kartım bitse platiunum kredi kartımla anında bakiye mi yükleme yapabiliyorum bu kolaylığı bana sağlayan huawei ye teşekkürler keşke sizinde böyle özellikli telefonlara o paraları verdiğinizi görmek olsaydı ama sizde bulunmuyor bu özellik egolarınız tavanları deliyor...

• Binbaşı
    1145 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Boşverin, size uymaz. Böle soruları sorduğunuza göre, daha hazır değilsiniz.

Alıntıları Göster
    Burada telefonu konuşuyoruz soran kişi sanki evlenecek durumu abartmayalım .

|
    |

Orijinalden alıntı: mary ellen

Senin sistem dediğin tel daha 2000-3000 tl lik telefonların yaptığı nfc ile istanbul kart yüklemesini dahi yapamıyor ve 11.000 tl para ödüyor sunuz komiksiniz vallahi daha mp3 indiremiyorsunuz internetten ben ise son model huawei p30 lite telefonumla gece otobüse binerken istanbul kartım bitse platiunum kredi kartımla anında bakiye mi yükleme yapabiliyorum bu kolaylığı bana sağlayan huawei ye teşekkürler keşke sizinde böyle özellikli telefonlara o paraları verdiğinizi görmek olsaydı ama sizde bulunmuyor bu özellik egolarınız tavanları deliyor...

Alıntıları Göster
    Sen de fazla abarttın ama tamam insanlara anlatmak istediğin ne varsa fazlasıyla anlattın onlar da anladı merak etme ama yine de iPhone’larını alacak çünkü seviyorlar buna da karışamazsın .

Sana huawei p30 lite telefonunla mutlulukların devamını diliyorum iyi günlerinde kullan .

• Çavuş
    58 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Sen de fazla abarttın ama tamam insanlara anlatmak istediğin ne varsa fazlasıyla anlattın onlar da anladı merak etme ama yine de iPhone’larını alacak çünkü seviyorlar buna da karışamazsın .

Sana huawei p30 lite telefonunla mutlulukların devamını diliyorum iyi günlerinde kullan .

Alıntıları Göster
    Tamam

|
    |
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,299
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.