Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
482
Favori
2.593.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kazall

O kadarda değil : )
    Çözünrlük olarak haklı iphone 6 plus full hd ekrana sahip ..bu anlamda iphone 6 plus ekranı iphone 11den iyi ..yani doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 15 Ekim 2019; 21:52:13 >
  • Bence sırf ekran için 5 bin çok para en mantıklısını yaptığımı düşünüyorum 11 düz 128 lik aldım note8 de ikinci simim takılı. Mutimedya telefonum oldu. İlerde birde watch series 4 alırsam tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi rengini aldınız hocam bende almayı düşünüyorum renkte kararsızım :)
  • MrQuLy kullanıcısına yanıt
    ben Beyaz aldım. Perşembe gecesi 00:10 gibi elimde olacak telefon ilk fotoları atarım.
  • headhunter kullanıcısına yanıt
    Kaç gb modeli aldınız hocam bide 18 ekimde resmi satış başladığında sizce fiyatları değişir mi ?
  • Değişmez hocam fiyatlar. 128 gb beyaz 11 aldım. Bizim buradaki vatan ön sipariş yapınca perşembe gecesi sabaha kadar açık olacaklarını 00:01 de gelip alabileceğimi söylediler.
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Düz mantık ppi değerine bakıp konuşmanız yanlış. Sürücüler renk doğrulukları ledlerin renk tonları hepsi farklıdır. İsterseniz 6 plus alın ve iphone 11 yanına koyun. Ve aynı fotoğraflarda gezin. Aynı olmadığını anlayacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrQuLy kullanıcısına yanıt
    Bence cihaz diğer prolara göre çok basit gözüküyor siyah dışında bir renk alınca kanımca dahada basit gözükür. O sebepten siyah aldım. Tabi zevkler ve renkler meselesi.

• X ve Xs kullancilari 11 gecince ekran farkliligini fark eder ama oncekiler icin fark edilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazall

Düz mantık ppi değerine bakıp konuşmanız yanlış. Sürücüler renk doğrulukları ledlerin renk tonları hepsi farklıdır. İsterseniz 6 plus alın ve iphone 11 yanına koyun. Ve aynı fotoğraflarda gezin. Aynı olmadığını anlayacaksınız.
    Ne kadar renkleri doğru verirsen ver, keskinlik yoksa o ekran geridedir ki renk doğruluğunun daha iyi olduğunu sanmıyorum. Aynı nesil ekranlar.

Aynı ekran teknolojisine sahip LG G2 telefonumun ekranı, iPhone 7 Plus’tan çok daha kaliteli aralarında 3 sene olmasına rağmen. Youtube’da aynı kalitede videoları açıp karanlık odada kıyas yaptım, renkler aynı ama G2 daha keskin. Ama 3 sene eski teknoloji baktığında...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Bence cihaz diğer prolara göre çok basit gözüküyor siyah dışında bir renk alınca kanımca dahada basit gözükür. O sebepten siyah aldım. Tabi zevkler ve renkler meselesi.
    Bende işler çok saçma kırmızı, yeşil ve siyah arasında kaldım :D siyah Xr de aşırı asil duruyordu ondan ötürü aklımda açıkcası yeşilde farklılık için tabii ne olur ne olmaz 2. el satışı da önemli farklı renkleri herkes tercih etmiyor.
  • Epey amoled kullandım yeter cartlak cırtlak renkler yeter. Birazda ips ile devam edelim.

• quote:

Epey amoled kullandım yeter cartlak cırtlak renkler yeter. Birazda ips ile devam edelim.
    Ben de Note 10'dan geçiyorum üstat. Aynen senelerdir evet harika ekranlar kullandık ama işletim sistemi ve özellikler bizleri artık tatmin etmiyor.

Media Markt'tan ön siparişliyim ben de.
  • quote:

Bence sırf ekran için 5 bin çok para en mantıklısını yaptığımı düşünüyorum 11 düz 128 lik aldım note8 de ikinci simim takılı. Mutimedya telefonum oldu. İlerde birde watch series 4 alırsam tamamdır.
    Aha, tam aradığım kullanici. Note 8 kullanirken 11 aldiniz degil mi ustad?

Ben de 11 düşünüyorum ama ekrani tatmin etmezse diye cekincem var. Ama samsung note uygulamasinda da yuzlerce notum var, ne olacak hic bilmiyorum.

Aslinda note 8den cok memnunum, validenin telefonu bozuldugu icin bunu ona verip kendime iphone alayim diye aklimdan geciyor. Ya da hic ugrasmayayim, gideyim 800 liralik bir xiaomi alayim, vereyim kendisine. Param da cebimde kalmis olur.

Ote yandan 64luk yeter diye düşünüyorum, zira note 8 de 64luk ve hafizanin sadece yarisi kadari dolu. Oyun yok, video, film vs uygulama uzerinden izliyorum. Ama 450 daha verip 128 daha mantıklı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 15 Ekim 2019; 22:24:9 >

• Bugun Apple Store'da aldigim bilgiye gore persembe gunu gece 00:00'dan sonra satis randevulari icin secenek acilacakmis.
    Bilginize arkadaslar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    Bence en güzeli en uygun iphonu alıp amoled li kalemli güzelde bir samsung tablet almak çok mantıklı. Fiyatları zaten 6 aya yerlere serilir ben ilerde tab s6 da alabilirim bunun yanına.

• Note8 halen var diğer hattım onda onunda etinden sütünden faydalanmaya devam ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Uuu bi pro max patlatta istanbul’da kurcalayayım

Alıntıları Göster
    Hadi bakalım demet akalın.
  • 11 için xr ekran koruyucu taktırsam sorun yaşar mıyım? Boyut olarak aynı mı ekranlar acaba?

• Ben hic macera aramayayim ustad o zaman, note 8le devam.

Bu arada android tablete bulasmayin hocam. Adami fitik eder, p 580 kullaniyorum, 16 gb hafizadan kulaniciya 8 falan kaliyor, o na da camscanner diye evrak tarama programı yukledin mi kapasite bitiyor.

En sonunda gecen hafta 6. Nesil 32lik ipad aldim. Oh be dedim. Hiz, akicilik, en guzeli de isletim sistemi 4 gb falan yer kaplıyor. Kullaniciya kalan alan evrak tarama icin hayli fazla. Oyun falan aten oynamıyorum, uygulama da youtube yuklu bir tek, gg, n11, amazon vs gibi seyleri zaten mobil safari uzerinden hallediyorum.

Kalemde de ya adonit ya da apple pencil alirim. Gonul gezdiriyorum bakalim.

P580 de duruyor kenarda. Belki satarim, bilmiyorum. Ama ipad harici tablete bulasmayin ustad.

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.