Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrati4

Şimdiye kadar telefonun ekranındaki renklere çok takılmıyordum

7 plus’ım var 3 senedir kullanıyorum, 11’e geçmeyi düşünüyordum

Fakat 11’in ekranındaki sarımtrak rengi görünce soğudum açıkçası

Şimdilik telefon değiştirmeyi askıya aldım gibi görünüyor
    İşte hocam kimler inceleme yapıyor ordan anlayın. Lcd ler oled e göre bir kere beyaz rengi daha doğru verir. Tru tone u açık bırakmış, farkında bile değil. Öyle karşılaştırma yapmış. İnsanların da kafasını bulandırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Note 9'dan iPhone 11'e geçmeyi düşünüyordum fakat ekran karşılaştırmalarını izledikten sonra soğudum. Gerçekten ciddi fark var gibi duruyor. Hatta eski telefonum iPhone 7 Plus bile sanırım ekran açısından daha tatminkar.
    7 plus çok daha iyi. Aynı ekrana sahip XR ile kıyasladım ve XR’da bi keskin sorunu var. Ekranda bi cansızlık vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Dogal olarak ekran cozunurlugu.
    Pil var.
    Baska fark yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bundan aldım bakalım nasıl. İdare eder diye düşünüyorum.
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Yani Apple'a kızmak istiyorum ama düşünün video kalitesinde, fotoğraf kalitesinde donanımsal ve yazılımsal özelliklerde neredeyse hiçbir eksiklik yok. Sadece tele foto lens yok. Diğer iki lens prolarda ne işe yarıyorsa burada da aynı işe yarıyor ve neredeyse yarı yarıya fiyat şimdi gel de ekrandan kız.

Şunu vurgulamak lazım iPhone 7 Plus da hadi neyse denilerek ve öncesi tüm iPhone'lar dan geçilebilir ekran göz ardı edilebilir. Lakin benim gibi Note 9 kullanan veya X ve üzeri iPhone serisi kullanan biri için ekran çok büyük kayıp gerçekten tarifi imkansız bir geriye gitmek oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Yani Apple'a kızmak istiyorum ama düşünün video kalitesinde, fotoğraf kalitesinde donanımsal ve yazılımsal özelliklerde neredeyse hiçbir eksiklik yok. Sadece tele foto lens yok. Diğer iki lens prolarda ne işe yarıyorsa burada da aynı işe yarıyor ve neredeyse yarı yarıya fiyat şimdi gel de ekrandan kız.

Şunu vurgulamak lazım iPhone 7 Plus da hadi neyse denilerek ve öncesi tüm iPhone'lar dan geçilebilir ekran göz ardı edilebilir. Lakin benim gibi Note 9 kullanan veya X ve üzeri iPhone serisi kullanan biri için ekran çok büyük kayıp gerçekten tarifi imkansız bir geriye gitmek oluyor.
    Şöyle söyleyim ben hep IPS ekran kullandım. Amoled olarak teknoloji marketlerde incelediğim kadarıyla biliyorum ve şunu gönül rahatlığıyla diyorum ki 401 ppi ips ekranlı telefonla XR ekranını beğenmiyorsam sizin amoled ve daha keskin ekranlı telefondan sonra çöp gibi gelir. Geri gidiş olur sizin için

Görüntü tozlu gibi, yazılar keskin değil. Ben hiç beğenmedim xr ekranını, dolayısıyla ip 11 ekranını da.

Minimum ip 11 pro alınmalı alınacaksa.

• Ekran ppi oranı mevcut kullandığım 6s ile aynıymış. Benim için ekran hiç bir sorun teşkil etmeyecek 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Şöyle söyleyim ben hep IPS ekran kullandım. Amoled olarak teknoloji marketlerde incelediğim kadarıyla biliyorum ve şunu gönül rahatlığıyla diyorum ki 401 ppi ips ekranlı telefonla XR ekranını beğenmiyorsam sizin amoled ve daha keskin ekranlı telefondan sonra çöp gibi gelir. Geri gidiş olur sizin için

Görüntü tozlu gibi, yazılar keskin değil. Ben hiç beğenmedim xr ekranını, dolayısıyla ip 11 ekranını da.

Minimum ip 11 pro alınmalı alınacaksa.

Alıntıları Göster
    Defalarca yazdım çizdim bunu, 11 Pro Max alınacak kombin olmuş. 256'dan da aşağısı kesmez. Hadi bakalım bir çılgınlık düşünüyorum ben de.

• Ekran konusunda kafamı karıştırdınız şimdi. 6 plus tan geçeceğim 11 e

• quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Hangi mağazadan aldınız bu bilgiyi acaba?
    Konyaaltı/Antalya
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkankpdg

Dogal olarak ekran cozunurlugu.
    Pil var.
    Baska fark yok.
    vay be geniş açı çekim ekstra ödersen 18w şarj falan yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Defalarca yazdım çizdim bunu, 11 Pro Max alınacak kombin olmuş. 256'dan da aşağısı kesmez. Hadi bakalım bir çılgınlık düşünüyorum ben de.

Alıntıları Göster
    Uuu bi pro max patlatta istanbul’da kurcalayayım

• bu sene apple kelime oyunu yapti. iphone xr a denk olmasina karsi direk iphone 11 dedi. fiyatta asagida kalinca insanlar ovv iphone bak diger markalarin altinda fiyatla cikmis dedi. apple aslinda bu yil iphone 11 pro maxi cikardi

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTeN

Ekran konusunda kafamı karıştırdınız şimdi. 6 plus tan geçeceğim 11 e
    6 plus’ın ekranı daha iyi 11’den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 15 Ekim 2019; 21:30:46 >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    O kadarda değil : )

• emclord00 kullanıcısına yanıt
    Durum varsa pro yoksa iphone 11. Şuan iphone X kullanıyorum. S8 kullanmak gibi bir hata yaptım. Ve X e geçmiştim.

Bana bedava android veya windows bilgisayar ver kullanmam.

En dandik iphone daha iyidir. Ayrıca samsung o kadar rezil bir firma ki. Note 10 çelik kasa dedi. Sonra özür dileyip aliminyum dedi. Reklamları da sildi.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Aynen True tone açık. Her daim sarı renk verir.

• Jimlovell kullanıcısına yanıt
    Fiyatların ne olacağı belli değil. Seneye ne olacağını değil. 2 3ay sonra ne olacağı belli değil.

• Pixel 4 vs iPhone 11 pro kamera kalitesi hakkında ilk gözlemler.
    https://www.theverge.com/2019/10/15/20915462/google-pixel-4-xl-iphone-11-pro-camera-comparison-test-photos-specs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 15 Ekim 2019; 21:45:31 >
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.