Şimdi Ara

ipadden ingilizce öğrenme programı tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • google da aradım , birkaç tane öneri var ama iyi değil

rosetta stone free var, full çok pahalı

cydiadan da olur

• quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

google da aradım , birkaç tane öneri var ama iyi değil

cydiadan da olur

Phrasebook işini görürse deneye bilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen bende arıyorum ama tam anlamıyla işe yarayacak ücretsiz birşey bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: islam0326

quote:

google da aradım , birkaç tane öneri var ama iyi değil

cydiadan da olur

Phrasebook işini görürse deneye bilirsin

app store da mı

siz kullandınız mı hocam?

• appstorda hocam demekte fayda var

• Varsa gercekten ise yarayacak bir program ücretli de olsa ben de merakla bekliyorum tavsiyeleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bir İngilizce öğrenmek istiyorsunuz? Eğer biliyorsanız sadece unutmamak amaçlı kitap var onları okuyun ama eğer sıfırdan öğreneceksiniz bunun ipadden mümkündü olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hadibjk

Nasıl bir İngilizce öğrenmek istiyorsunuz? Eğer biliyorsanız sadece unutmamak amaçlı kitap var onları okuyun ama eğer sıfırdan öğreneceksiniz bunun ipadden mümkündü olduğunu düşünmüyorum.

eşim için sıfırdan

rosetta stone güzel aslında ama pahalı, o tarz programlar lazım

• buusu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hadibjk

Nasıl bir İngilizce öğrenmek istiyorsunuz? Eğer biliyorsanız sadece unutmamak amaçlı kitap var onları okuyun ama eğer sıfırdan öğreneceksiniz bunun ipadden mümkündü olduğunu düşünmüyorum.

eşim için sıfırdan

rosetta stone güzel aslında ama pahalı, o tarz programlar lazım

Söyle söyleyeyim sıfırdan ipadden İngilizce öğrenmek çok zor bana göre imkansız gebede en iyisini siz bilirsiniz

• Jb li ise cihazınız yüzlerce uygulama var bu konuda yoksa tongbu ile indirebilirsiniz ama cok yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcpt

Jb li ise cihazınız yüzlerce uygulama var bu konuda yoksa tongbu ile indirebilirsiniz ama cok yok

örnek olarak hangi uygulamalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1581 -- 17 Ocak 2014; 8:16:37 >
  • geçenlerde bedava olan bir programı tavsiye ederim size, hala bedavamı bilmiyorum ama büyük ihtimalle öyedir.
    DuoLingo isimli programı tavsiye ederim. ilginç bir yöntemi var ve en çok olumlu yorum alan programdır. App Store'de iPad için uygulaması indirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakazza

geçenlerde bedava olan bir programı tavsiye ederim size, hala bedavamı bilmiyorum ama büyük ihtimalle öyedir.
    DuoLingo isimli programı tavsiye ederim. ilginç bir yöntemi var ve en çok olumlu yorum alan programdır. App Store'de iPad için uygulaması indirebilirsiniz.

Duolingo yu ben de büyük umutla indirmiştim ama o ingilizce öğrenme programı değil anladığım kadarıyla.
    Ingilizce biliyorsan başka dilleri öğrenebiliyorsun.
    Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin.
  • ekşiden:

--internetin, bütünüyle farklı dillerde çevrilebilmesini nasıl sağlayacaklarını düşündükten sonra duolingo projesiyle ortaya çıkmış. siz ücretsiz olarak internet üzerinden yabancı dil eğitimi alırken, yeni dilde önünüze getirilen metinleri kendi dilinize çevirerek bir katkı sağlamış oluyorsunuz. hedefleri, yavaş yavaş artacak olan kullanıcı sayısıyla internetteki metinlerin büyük bir kısmını birçok dilde okuyabilme şansına erişebilmeniz.--

ilginç..
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    galiba haklısınız. dediğiniz gibi çalışıyor. siz söyleyince hatırladım. kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.