Şimdi Ara

İPAD Uzmanlarına Bir Soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugünlerde yeni ipad almayı düşünüyorum. Ancak bir konuda tereddüt yaşadığım için halen almadım. Konu şu: Halihazırda okumakta olduğu pdf dokümanları üzerinde bir takım işaretlemeler yaptım; önemli yerlerin üzerini bildiğiniz sarıya boyama işi. Şimdi ben bu dokümanları bilgisayardan ipad e atarsam eğer yapmış olduğum işaretlemeler yerinde durur mu yoksa kayıp olur mu? Eğer yerinde duruyorsa çok süper bir şey benim için. Konuyla ilgili arkadaşların değerli cevaplarını bekliyorum.
    Saygılar.

• Neden kaybolsunki sonucta kayit edilmis durmasa bile uygulama ile uzerinde oynama yapabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Neden kaybolsunki sonucta kayit edilmis durmasa bile uygulama ile uzerinde oynama yapabilirsiniz

Dostum ben de bilmediğim için sordum. Neticede adobe acrobatın bir özelliğini kullanarak yaptığım bu değişiklik başka üçüncü parti programlar tarafından algılanamayabilir. Kaldı ki windows ofis uygulamalarında bile yeni versiyonda yapılan bir çalışma eskisinde eksik çıkabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineer97s

quote:

Neden kaybolsunki sonucta kayit edilmis durmasa bile uygulama ile uzerinde oynama yapabilirsiniz

Dostum ben de bilmediğim için sordum. Neticede adobe acrobatın bir özelliğini kullanarak yaptığım bu değişiklik başka üçüncü parti programlar tarafından algılanamayabilir. Kaldı ki windows ofis uygulamalarında bile yeni versiyonda yapılan bir çalışma eskisinde eksik çıkabiliyor.

adobe reader programı var ipadlerde ama sorunun yanıtını tam bilemiyecegim.
  • quote:

quote:

Boyle islerim olmadigi icin tahmin yuruttum sadece ama bilenler vardir elbet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Boyle islerim olmadigi icin tahmin yuruttum sadece ama bilenler vardir elbet

İlginize teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.