Şimdi Ara

iPad'ten Usb'li Modem'e Bağlantı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modemin usb'sine bağladığım harddisk'e evdeki laptop'tan bağlanabiliyorum da acaba ipad'ten içerisindeki film - müzik vs'lere ulaşmak mümkün müdür ?

cevaplarınız için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: shamu

Modemin usb'sine bağladığım harddisk'e evdeki laptop'tan bağlanabiliyorum da acaba ipad'ten içerisindeki film - müzik vs'lere ulaşmak mümkün müdür ?

cevaplarınız için teşekkürler
    JB çıkınca XBMC kurarak, evet.

JB çıkmadan önce AcePlayer ile (lite versiyonuyla deneyemedim. bugün güncellenmiş, fiyatı komik: 180$. Büyük ihtimalle düzelteceklerdir. ama lite versiyon muhtemelen sadece sesi verecektir)
    Şu an ücretsiz olan AceMusic ile mp3 lerinizi dinleyebilirsiniz.
    Şu an ücretsiz olan AirAV ile mp3 lerinizi dinleyip filmlerinizi izleyebilirsiniz.

• xbmc kurulu ipad var
    biraz daha ayrıntı mümkün müdür ?

tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamu

xbmc kurulu ipad var
    biraz daha ayrıntı mümkün müdür ?

tşkler
    Ben daha önceden ağ tanımlamasını yaptığım için menü içeriğim değiştiğinden %100 doğru olamayabilir ama:

Videolar / Dosyalara girin.
    Önce Video Ekle'ye, peşinden Gözat'a tıklayıp en altta Windows ağı(SMB) yi seçin.
    Ağda modemi ve harddiski bulun. Tamam deyin.
    İçerik tarama sayfasındaki ayarları kafanıza göre yapın. Tekrar Tamam deyin.

Diskiniz listeye eklenmiş olmalı. Diske girip filminizi seçin. İyi seyirler.

Bence, bedavayken AirAV yi de indirin. JB çıkmadan iPad3 le modeminizdeki harddiske bağlanıp, modeminizin aktarım hzına bağlı olarak belki 1080p bile izleyebilirsiniz.
  • Detay bilgi icin tesekkurler aksama halledebilirim saniyorum

Denedim ve oldu cok tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shamu -- 17 Mayıs 2012; 18:29:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.