Şimdi Ara

iPad swirlysms problemi YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> iPad swirlysms problemi YARDIM LÜTFEN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2844 Mesaj
    Arkadaşlar bedava olan swirlysms i cydia üzerinden kurdum. Uygulamayı açtım. Telfonumu aktive etmek için numaramı girdim (90539..) şeklinde. Telefonumun markası Nokia 6300. iPad im 3Gli. Ama aktıvasyono mesajı gelmedi bi türlü. Yeteri kadar beklediğime eminim tık yok. Uygulamayı da kapatmadım bu sırada ve bir kaç kere denedim hiç birinde olmadı. Acaba telefonuda internete falan mı bağlamak lazım? Aynı sorunu çekenler varmı?

|
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Last Beerbender -- 3 Ağustos 2011; 3:29:44 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

yani ipad den mesaj gönderince nokia cepimden göndremiş gibi göstermenin bi yolu yokmu
    quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

yani ipad den mesaj gönderince nokia cepimden göndremiş gibi göstermenin bi yolu yokmu

nokia telefonunuzdaki sim kartı kullanırsanız atabilirsiniz. programı yeniden yüklemeyi deneyin.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.