Şimdi Ara

iPad siparişleri bekleyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
987
Cevap
8
Favori
41.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar sohbet, muhabbet için burayı açtım. Zira diğer konularda çok fazla karışıyor. Asıl bilgi almak isteyenlere de bir şekilde mani olunuyor.
    Bitirmeden o güzel manzarayı da bırakayım:

Düzenleme: 27. güne girerken kargolandığının haberi geldi. Müjde! 🥲

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cungalam -- 6 Kasım 2020; 12:14:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aynı ürünü 12 ekimde sipariş verdim ve bende de aynı teslim zamanı gözüküyor. Bekliyoruz bakalım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cansermo C kullanıcısına yanıt
    9 ekimde sipariş verdim aynı gözüküyor. Muhtemelen aynı gün kargoya verilir siparişimiz

• 9unda sipariş verdim bende

5-12 kasım arası bekliyorum

dün akasya ya uğradım ama yiine yoktu stokta

müşteri hizmetlerini arayın net tarih verirler dediler

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Ben aradım ve buradan birkaç arkadaş ulaştı. Tek dedikleri teslim tarihinden çnce muhtemelen verilir. Çünkü gümrük takılması olmayacakmış özel konfigürasyon olmadığı için
    Ama bir tık yok. Eğer dedikleri doğruysa toplu bir şekilde verilir diye düşünüyorum

• 9-16 Kasım arası gözüküyor, bekle bekle geçmeyecek herhalde.

Aciliyeti de var aslında, ders notlarını almam lazım oraya. Peki bu tarihler arasında kesin elime geçecek mi yoksa bu iyi senaryo mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Venture -- 22 Ekim 2020; 12:30:2 >
  • The Venture kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım. Babamın bilgisayarını aldım ve inanılmaz derecede leş gibi. Kendisi sadece internet için kullansa da Word'de bile takılmalar yaşıyorum.
    Gına geldi artık gönderseler de parasını verdiğimiz ürünü kullanabilsek

• HB, N11 gibi sitelerdeki çakallar da 1000-1500 lira yukarıdan satıyor. Serbest piyasa bir şey demiyorum neyse.

Serbest piyasa miyasa yapılan karaborsacılıktan başka bir şey değil. Keşke apple da dikkate alsa daha kısa tutsa satışları artar

• Doğru diyorsunuz, bu tip satıcılara prim vermemek lazım ama.

Gecikmeli teslimat üzücü ama sanırım yeterli stokta göndermiyorlar artık Türkiye'ye.

• Tam iki hafta oldu siparişi vereli. İçimden bir ses önümüzdeki hafta içi gönderecekler diyor
    Sabrediyoruz belki; ama değecek. Acele acele Hepsiburada’dan almak beni işkillendirirdi. Apple’ın kendisinden almak her açıdan daha garanti bence

• MertoPookito kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun yeniden. Benden de bir o kadar. Bu hafta içimden bir his verilecek diyor.
    ipad prolar 7600 liraydı ve AirPods kampanyası yoktu. Hiç gerek yok yani beklenir de ama yollasınlar bee

• Bakalım en önce hangimizin tableti gelecek

• MertoPookito kullanıcısına yanıt
    Kiminki önce gelirse bir dahaki nesil iPadler ondan olsun

• Ben teknosadan aynı gün teslim aldım 12 den önce sipariş vermiştim.Teknosada ipadler var bir bakın almak isteyenler.

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum : iPad 8 128 siparişi verdim ama en az bir 3 hafta daha bekleyeceğim belli oldu.

iPad'in kılıfıyla kalemiyle tutarı 5000, Galaxy Tab S7'in (120 hz ve daha büyük ekranı var ve hali hazırda Android telefon kullanıyorum.) herşey dahil fiyatı 6000 gibi. Acaba siparişi iptal etmem mümkün olur mu? Kalem ve kılıf geldi, iPad'i bekliyorum. Ne diyorsunuz?

Ben de bunu düşünüyorum hâlâ. Samsung S10 kullanıyorum. Samsung TV var. Tam bir ekosistem olacak yani. Kablosuz dex ile de tv ye aktarınca tam pc olacak. Ama işte android. Bugüne kadar gelebilmiş android bir tablet yok işte. Adam gibi güncelleme vermiyorlar. Bir süre sonra çöp oluyor.

• Orcunsau kullanıcısına yanıt

Şimdi Apple'ın satış sonrası müşteri memnuniyeti çok iyi.

Tab S7 de düz iPad'den ekran olarak çok daha iyi.

Siparişi iptal edip uğraşmaya ve daha sonra Tab S7 almaya değer mi onu düşünüyorum.

Değmez

• Bende Tab S7+ ile iPad Pro arasında kalmıştım. Telefonda tercihim her zaman Android olur. Fakat tablet ve PC konusunda Apple kesinlikle daha iyi. Gerçi belki iPhone 12'yle birlikte iOS'a yıllar sonra tekrar bir şans verebilirim. :)

Tab S7+ ekran ve performans olarak çok güzel bir cihaz fakat uygulama konusunda iPad'e göre baya geride kalıyor. Ee tablete özel uygulama az olunca tabletin çok bir anlamı kalmıyor. Bir de dikine kullandığınızda büyük bir telefon gibi oluyor. :)

Sonuç olarak dün iPad Pro 12.9" siparişimi verdim. Teslim zamanı olarak "10-13 Kasım" gözüküyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.