Şimdi Ara

iPad şifremi unuttum Acil Yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
14.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ipadime koyduğum şifreyi unuttum acil yardımlarınızı bekliyorum

• icloud.com yada me.com hesabın aktif mi, eger oyleyse find my friends kısmından uzaktan erişim sayesinde belki şifre değişikliği yapabilirsin. bir dene...
  • bilgisayara baglayip restore yapman gerek..
    itunes dan cihazi secip summary`den backup alabilirsen sikinti olmaz
  • bi ara şifreleri smart cover larla kırıyorlardı. hatta güvenlik açığı olarak dalga geçtiler birde smart cover dene istersen.

ipad 2 yi smart coverla Şifre korumasını atlatma işlemi

Kilit tuşuna basılı tutarak kapatma ekranına gelin ("kapatmak için kaydırın" yazısı bulunan ekran)
    Smart Cover'ı iPad 2'nin üzerine örtün.
    Smart Cover'ı kaldırın ve "Vazgeç" tuşuna basarak iptal edin.
    Tebrikler, şifre korumasını geçerek iPad 2'nin menüsüne ulaştınız.
    iPad 2'yi Hack'lemek Bu Kadar Kolay!

işte buda video lazım olursa;

http://shiftdelete.net/ipad-2yi-hacklemek-bu-kadar-kolay-32688.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gltkn43 -- 15 Ocak 2012; 20:26:08 >

• Daha önce senkronize olmuş bir pc ile yani o ipad'i tanıyan bir pc ile backup alıp restore yapmanız gerekiyor.
    Eğer başka bir pc ile yaparsanız backup'ı geri yükleme sonucu şifre kalkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Daha önce senkronize olmuş bir pc ile yani o ipad'i tanıyan bir pc ile backup alıp restore yapmanız gerekiyor.
    Eğer başka bir pc ile yaparsanız backup'ı geri yükleme sonucu şifre kalkmaz.

aynı pcyi bulmam imkansız smart cover işini araştıracağım fakat daha detaylı yazarsanız iyi olur birde bilgilerimi kaybetmemem lazım yardımlarınızı bekliyorum
  • Smart Cover açığı kapatilmamis miydi?
  • iTunesden herhangi bir pc ile yapabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gltkn43

bi ara şifreleri smart cover larla kırıyorlardı. hatta güvenlik açığı olarak dalga geçtiler birde smart cover dene istersen.

ipad 2 yi smart coverla Şifre korumasını atlatma işlemi

Kilit tuşuna basılı tutarak kapatma ekranına gelin ("kapatmak için kaydırın" yazısı bulunan ekran)
    Smart Cover'ı iPad 2'nin üzerine örtün.
    Smart Cover'ı kaldırın ve "Vazgeç" tuşuna basarak iptal edin.
    Tebrikler, şifre korumasını geçerek iPad 2'nin menüsüne ulaştınız.
    iPad 2'yi Hack'lemek Bu Kadar Kolay!

işte buda video lazım olursa;

http://shiftdelete.net/ipad-2yi-hacklemek-bu-kadar-kolay-32688.html

O açık kapatıldı (tabii sürüme bağlı olarak)

• Smart cover bir açık değildi ki. Bizzat kendim denedim işe yarıyor yaramasına ama sadece o an açık olan uygulamayı görüp sadece onun üzerinde işlem yapabiliyordunuz. Yani uygulamadan çıkmak isteyince yine şifre istiyor. Kısacası bu olayla şifre kırmak imkansız ama arkadaşın dediği gibi müzikleri ipad e attığınız yani senkronize ettiğiniz bilgisayardan backup alıp restore yapabilirsiniz. Tabi cihaz jb liyse jb uçar
  • quote:

Orijinalden alıntı: artun56

Smart cover bir açık değildi ki. Bizzat kendim denedim işe yarıyor yaramasına ama sadece o an açık olan uygulamayı görüp sadece onun üzerinde işlem yapabiliyordunuz. Yani uygulamadan çıkmak isteyince yine şifre istiyor. Kısacası bu olayla şifre kırmak imkansız ama arkadaşın dediği gibi müzikleri ipad e attığınız yani senkronize ettiğiniz bilgisayardan backup alıp restore yapabilirsiniz. Tabi cihaz jb liyse jb uçar

bilgilerime bır şey olurmu restore yaparken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayyu

quote:

Orijinalden alıntı: artun56

Smart cover bir açık değildi ki. Bizzat kendim denedim işe yarıyor yaramasına ama sadece o an açık olan uygulamayı görüp sadece onun üzerinde işlem yapabiliyordunuz. Yani uygulamadan çıkmak isteyince yine şifre istiyor. Kısacası bu olayla şifre kırmak imkansız ama arkadaşın dediği gibi müzikleri ipad e attığınız yani senkronize ettiğiniz bilgisayardan backup alıp restore yapabilirsiniz. Tabi cihaz jb liyse jb uçar

bilgilerime bır şey olurmu restore yaparken

Backup alırsanız olmaz ama tabi bilgiye bağlı. Mesela notlar geri yükleniyor mu bilmiyorum.

• Mesela hiç backup alınnmamış bir makine olsa ne yapacaksınız? yeni alınmış olan bir makinaya çocuk şifre koymuş ve bulamıyorlar. nasıl açabilirim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.