Şimdi Ara

iPad Pro katili Huawei MatePad Pro Türkiye'de! İşte fiyatı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
4
Favori
9.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bana mail geldi kardeşim powerbank ile ilgili. Satın da aldim. Darısı senin başına artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertygghv M kullanıcısına yanıt
    Şimdi kontrol ettim banada gelmiş:)

• quote:

Orijinalden alıntı: mceliker

kutu açılması önemli değil herhangi bir sıkıntı olmadıktan sonra alırlar. üzerindeki jelatini burda da yaparlar. tekrar başkasına satarlar. her jelatinli ürün hiç açılmamış anlamına gelmez. n11 deki esnaflarda bile var jelatin makineleri. Bunu en iyi yapan yine apple. apple ın kutu jelatini bile kendine mahsus. açıldığı zaman tekrar yapılamıyor.
    Hocam benim matepadin ekranına toz kaçmış. Nasıl oldu anlamadım nokta şeklinde. İade talebi oluşturdum. İade alırlar mı?
    iPad Pro katili Huawei MatePad Pro Türkiye'de! İşte fiyatı

• toz değildir o pixel hatasıdır. iade talebine fotoğrafı yükle istersen. arayacaklar seni durumu izah et. alırlar. herhangi bir çizik kusur vs olmasın aldığın gibi paketle sana verilecek kodla en yakın yurtiçi kargoya verirsin. değişim vs de teklif edebilirler. veya cazip bir teklif de yapabilirler. değerlendirisin. isteğini talebini dikkate alıyorlar. zaten 14 gün kanuni hakkınız var. siparişler kısmından iade linki kaybolmadan iade yaparsanız sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mceliker

toz değildir o pixel hatasıdır. iade talebine fotoğrafı yükle istersen. arayacaklar seni durumu izah et. alırlar. herhangi bir çizik kusur vs olmasın aldığın gibi paketle sana verilecek kodla en yakın yurtiçi kargoya verirsin. değişim vs de teklif edebilirler. veya cazip bir teklif de yapabilirler. değerlendirisin. isteğini talebini dikkate alıyorlar. zaten 14 gün kanuni hakkınız var. siparişler kısmından iade linki kaybolmadan iade yaparsanız sıkıntı olmaz.
    Talep oluşturdum hocam ve dediginiz gibi fotoğrafını da yükledim. Ekran kapliyken flaşla baktığınızda da gözüküyor. Muhtemelen toz kaçmış. Ben sadece tableti değişmelerini istesem 0 ile kabul ederler mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Huawei ve diğer çinlilerin yaptığı sadece araklamak kopyalamak.Abd iyi yapıyor umuyorum mobil arenadan silinir huawei.
    hayır hocam dediğiniz belki xiaomi için doğru olabilir(ondan bile emin değilim) ancak vivo oppo gibi markaların kendi patentli teknolojileri var. diğer markalardan daha iyi yapıyorlar bazı şeyleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus7

Seni gibi ios sevici seni. 2 yıla yakın huawei p20 pro kullanıyorum. Daha 1 kere format çekmedim. 1 kere donmadı. Ama sizin gibi ios sevicilere göre tabiki diğer bütün marka ve modeller çöptür.
    geçen bir iphone'cu arkadaş da bana 6 ay kullan donmuyorsa yalan söylüyorsundur gibi bir şey yazmış. inanılmaz yanlış bilgilerle dolu kafaları. android'i ilk çıktığı günkü gibi sanıyorlar herhalde. bir de arayüz faktörü var hepsi aynı değil ki...
  • Güncelleme geldi arkadaşlar
  • Tam bir iPad Pro katili Cihazı harbi çok iyi yapmışlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacmanss

Tam bir iPad Pro katili Cihazı harbi çok iyi yapmışlar .
  • Konu baya sakinleşti ama ben dahil alanlar memnun gözüküyor ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum baya memnunum
  • Bu ipad pro katili başlığı altında çıkan Allah bilir kaçıncı tablet olmuştur fakat yine tablet denilince akla ipad geliyor

• Deniz kullanıcısına yanıt
    Daha yılını bile doldurmamışsın gelecek güncellemeler ile asıl görüş ve düşüncelerini göreceğiz unutulmasın ki karşılaştırılan ipad in 6-7yıl önceki modelleri bile rahatlıkla kullanıla bilir

• pacmanss kullanıcısına yanıt
    Yani bu neye dayanarak söyleniyor anlamış değilim sizin beğendiğiniz markanın ceo su bile Apple kullanırken bilemiyorum yani

• Bu nedir ya gerçekten çok iyi genelde ıphone ıpad Apple delisi biri olarak bu da dehşet bir şey olmuş ya emeğinize sağlık gerçekten beğenildi ..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.