Şimdi Ara

iPad Pro kaleminin fiyatı ve özellikleri hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim resimden sonra bütün o bol keseden atıp tutanlar kuyruklarını kıstırıp kaçmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

Benim resimden sonra bütün o bol keseden atıp tutanlar kuyruklarını kıstırıp kaçmış

Gereksiz olduğu için kimse umursamadı seni. Bu mesajınada cevap verilmeye değmez ama yazdım gene. Daha önce benzer ürün yapıldı diye ileriki zamanlarda yapılamaz mı? O zaman yeni telefonlar, bilgisayarlar çıkmasın. Yada her çıktığında bu tür trollce resimler atalım. Ayrıca kalem işini tablete ilk Samsung getirdi, bu durumda attığın resimle Apple'ı değil Samsung'u iğneliyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• botaj B kullanıcısına yanıt
    ne alakası var? trollüğü kimin yaptığı mesajından belli oluyor. Normalde kaile alınacak durum yok ama işte adam yerine koyup yanıtlıyorum. Değerini bil bence. bu sana vereceğim son cevaptır senin gibileri daha öncede dediğim gibi kaile almam, muhatabım olamadığını verdiğin saçma cevabınla ispatlamış oldun.

bu saatten sonra muhatabım olmadığın için sana yanıt vermeyeceğim. Bu dakikadan sonra Benim için yok hükmündesin. (Yok ile kimse tartışmaz)
  • Apple in kalemi 99 dolar Türkiye fiyatı tahminen 300 lira olur.

Tasarım Bölümü'nde okuyan birisiyim.

Geçenlerde yalnızca kalem değil 220 TL ye Wacom tablet aldım.

Kalemi şarj etmeye lüzüm yok.Baskıya göre ince ve kalın çizme, kalem üzerinden kısayol tuşları,açılı kullanabilme vs apple in kaleminin yaptığı tüm işlevleri yapabiliyor.

Diyeceğim o ki bu cihazı gözü kapalı alacak kimseler var ve bu cihazın rakibi de çok açık ve net cintiq tabletler ve Wacom firmasıdır.Apple yine satacaktır fakat kalemin getirdiği hiç bir yenilik ve abartacak hiç bir yanı yok...

Belirli bir kitle tarafından benimsenmiş olan Wacom tabletlerin arkasında Windows ve Mac OS X işletim sistemleri varken tabir caiz ise laylaylom bir işletim sistemi olan IOS mobil işletim sisteminin var olan handikaplarının içine kimsenin kendini atmak isteyeceğini pek sanmıyorum.

Bu yazı iPhone den yazıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seF[o] -- 19 Eylül 2015; 20:25:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

Apple in kalemi 99 dolar Türkiye fiyatı tahminen 300 lira olur.

Tasarım Bölümü'nde okuyan birisiyim.

Geçenlerde yalnızca kalem değil 220 TL ye Wacom tablet aldım.

Kalemi şarj etmeye lüzüm yok.Baskıya göre ince ve kalın çizme, kalem üzerinden kısayol tuşları,açılı kullanabilme vs apple in kaleminin yaptığı tüm işlevleri yapabiliyor.

Diyeceğim o ki bu cihazı gözü kapalı alacak kimseler var ve bu cihazın rakibi de çok açık ve net cintiq tabletler ve Wacom firmasıdır.Apple yine satacaktır fakat kalemin getirdiği hiç bir yenilik ve abartacak hiç bir yanı yok...

Belirli bir kitle tarafından benimsenmiş olan Wacom tabletlerin arkasında Windows ve Mac OS X işletim sistemleri varken tabir caiz ise laylaylom bir işletim sistemi olan IOS mobil işletim sisteminin var olan handikaplarının içine kimsenin kendini atmak isteyeceğini pek sanmıyorum.

Bu yazı iPhone den yazıldı.

Zaten benim savunduğum kısım mobil platformda bu kaleme eşdeğer bir ürün olmaması. Bazıları Samsung'un kalemi ile bir tutuyor.

• CCC s-pen CCC

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.