Şimdi Ara

Ipad Pro’da Mutlaka Bulunması Gereken, Olmazsa Olmaz Dediğiniz Uygulamalar Nelerdir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
9
Favori
7.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu programları kullanabilmek için illa ipad pro mu olması gerekiyor? Ben ipad wi-fi (2017) alsam kalem kullanmak dışında bu programları kullanamaz mıyım?
  • oan kullanıcısına yanıt
    Üniversitelerin vermis oldugu ogrenci mail adresleri ile profil oluşturularak, programlar ücretsiz kullanılabilir. Ben bu sekilde kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eoktay kullanıcısına yanıt
    kullanabilirsin

iphone da bile kullanabiliyorsun çoğunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman ipad pro ile ipad 2017 arasındaki tek fark kalem mi ? Ona göre bugünlerde sipariş vereceğim.

Gönlümde tabi ki pro 10.5 modeli var. Ancak arada nerdeyse bir ipad fiyat farkı daha var. Genelde film izleyip.Müzik dinleyip bazen de office düzenlemeleri yapabilirim. İpad wifi (2017) 32 gb yeterli olur mu ?
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Ben üç ayrı üniversite hesabıyla denedim. iPad proda maalesef bir artısı olmuyor. Paralı üyelik yapmamı istiyor. iPad 3 de ise sürüm farklılığından sanırım oluyor, rahat rahat kullanılıyor

Ekran büyüklüğü biraz fark yapıyor. Onun dışında ben iPad pro aldığım için ekstra bir faydasını görmedim. Hızlı olabilir bir miktar onun da çok fark edeceğini sanmam

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim. Gerçekten çok işime yaradı, bilmiyordum ben bu özelliği.
  • oan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Faydalanmanıza sevindim :) .

İpad 10.5 pro ile 9,7 arasında hatırladığım kadarıyla; ppi renk derinliği, tazeleme oranı, kalem için yüzey hassasiyeti, işlemci ve donanım upgrade'i vb. farklılıklar mevcut. Kalem 9,7 de çalışmıyor. Eğer ilerisi için, kalemle not alıp, çizim yapmayı, pdf'ler üzerinde oynamayı vb. düşünüyorsan 10.5 almanı öneririm, bütçeni fazla sarsmadan okumak, film seyretmek veya müzik dinlemek için kullanacaksan o zaman 9,7 fazlasıyla yetecektir.
  • umutbarantr kullanıcısına yanıt
    Özellikle ekran kalitesi ve kamera farkı çok fazla sanırım. Şu an pro modeline yöneldim. Hem bir kaç yıl için iyi bir seçenek olacak sanırım. Teşekkür ederim cevaplar için.

• Tekrar merhaba arkadaşlar, hiç bir turkcell mağazasında ve turkcell web sayfasında ipad pro bulamadığım için dün ipad 2017 modelini aldım. Cihaz ios 10.3.2 ile geldi. Telefonumda ios 11 den pek memnun değilim açıkçası arada sapıtıyor. İpad için durum nedir? Güncelleme yapmalı mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Tekrar merhaba arkadaşlar, hiç bir turkcell mağazasında ve turkcell web sayfasında ipad pro bulamadığım için dün ipad 2017 modelini aldım. Cihaz ios 10.3.2 ile geldi. Telefonumda ios 11 den pek memnun değilim açıkçası arada sapıtıyor. İpad için durum nedir? Güncelleme yapmalı mıyım?

Bende ipad pro var bende eşim için aylardır bakmadığım turkcell bayisi kalmadı hiçbirisinde yok bende bekliyorum acelemiz yok ama biraz daha beklersem vaz geçip yeni ipad çıkmasını bekleyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    word excel gibi programların çalışması tamamen ekran boyutuna bağlıymış. Çok saçma ama maalesef öyleymiş.

Windows’un birkaç yıl önce aldığı karara göre 10” altı cihazlar mobil cihaz sayılarak düzenleme yapılmasına izin veriyormuş. Ancak 10” üzeri olan cihazları profesyonel işlerde kullanıldığını düşünüp office360 hesabı istiyor.

Üniversitelerin hesapları office365 hesabı değil. Bilgisayarınıza uygulamaları kurabiliyorsunuz ancak mobil uygulamalara etkisi yok.

Bende pro 10.5 var. Maalesef excele giremiyorum. Onu da excel online kullanarak tarayıcı üzerinden kullanıyorum.

Başka bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Ben bu kadar bilgi bulabildim ve sonuç olarak şu an kullanamıyorum exceli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi akşamlar.
    Not alma özellikleri başarılı ücretsiz PDF okuyucu uygulama tavsiyesi olan var mı ? iBooks kalem özellikleri açısından çok iyiydi ama nedense çok sık takılmaya başladı neredeyse yarım saatte 5-6 kere uygulamayı kapatıp açmak gerekiyordu, daha sonra Adobe'a geçtim o hiç takılmıyor pdfler yağ gibi akıyor fakat onunda kalem özellikleri çok ilkel ve az fonksiyonlu. Bunlar dışında öneride bulunursanız sevinirim.
  • muhtesemgitlan M kullanıcısına yanıt
    Ben PDF expert ücretsiz iken indirmiştim. PDF experte benzeyen ve ücretsiz olan Foxit PDF reader var galiba. İsmi yanlış hatırlamıyorsam

• muhtesemgitlan M kullanıcısına yanıt
    Bir de PDF viewer var. Daha çok hoşuma gitti hatta

• Kamasutra Uygulaması.
  • ios u pek sevmedim açıkcası. android de bu işler çok kolay ama işte onda da adam gibi tablet yok.

Arkadaşlar jailbreak olmadan
    uygulama kolanlama (yani iki tane youtube uygulaması yükleyeceğim mesela)
    youtube dan video indirme
    Uygulama şifreleme uygulaması
  • koçari K kullanıcısına yanıt
    Tweakboxapp indirip youtube++ uygulamasını kullanabilirsin böylece 2 youtube uygulaması olur ama normal youtube uygulamasına gerek yok yine tweakboxdan youtube cercube indirip kullanabilirsin, cercube için orjinal youtube uygulamasını silmen lazım özellikleri;
    -Hiçbir reklam yok
    -Video başlama kalitesini seçme
    -Videoyu istediğin kalite indirip uygulama içinden izleme
    -Arkaplanda çalışma
    -Uygulama başlarken istediğin sekmede açılma (Örn abonelikler yaparsan orayla başlar)
    -Seklemeleri gizleme yerlerini değiştirme ...vb bir çok özelliği var

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1lost -- 10 Mart 2019; 16:18:48 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.