Şimdi Ara

ipad pro çok mu dayanıksız? bükülme yaygınlığı... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rica ederim. Türkiye distribütörü mevcut ben ikisini de N11 üzerinden almıştım. Tabi şu an fiyatlar uçmuştur herhalde.
  • yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    Senin canın kılıf istiyor anladın sen 🤬🤔😷
  • 12.9 2020 yi kılıfsız kullanıyorum. Sırt çantasına atıp diğer gözede notebook koyuyorum. Ne bükülme var ne bir şey. Özel bir hassasiyette göstermiyorum. Nasıl büküyorlar bunu anlamak zor. Aşırı pimpirik gibi geliyor bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nopasstr kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim cevabınız için

sizin gibi kullanıcılar deneyimini paylaşmalı ki bizler de öğrenelim. sadece olumsuz yorumlar var.

yıllardır tüm apple cihazlarımı kapaksız ve camsız kullanırım ve tıka basa sırt çantasında taşımama rağmen sıkıntı yaşamadım ne bükülme oldu ne de kırılma.

ipad air artık vadesini doldurduğu için önce hangi ipad’i almalıyıma yanıt aradım sonra da özellikleri eksiklikleriyle ilgili yorumlara baktım. olumsuz yorumlar ise kolayca bükülebildiğiyle ilgiliydi.

sizin gibi olumlu yazan da bulamayınca belki olumsuz yorumlar abartıdır diye bir de sorayım diye düşündüm. umarım sizin gibi başka yazanlar da çıkar. insanlardaki bu incelik takıntısını anlayamıyorum.

şu bir gerçek ki birşeyi almadan önce araştırırım ondan sonra alırım.

internette daha çok olumsuz olaylar yazar. zaten sormamdaki amaç da bu. bükülme kırılma testi videolarını izlemem dahi ama kullanıcıların yorumları önemlidir. mantıken ince malzeme olduğu için acaba bükülmesi kolay mı diye endişe ettim. malum bu cihazlar o kadar da ucuz cihazlar değil.

inşallah başka kullanıcılar da bu konuyu görüp olumlu ya da olumsuz yorumlarını yazarlar.

yorumunuz çok önemliydi. çünkü tahmine dayalı değil bizzat kullanmışsınız. 2018 cihazını kullanan bir arkadaş da sorun olmadığını yazmıştı.

cihazı bükülen varsa da nasıl büküldüğünü yazar böylece ne yapmamamız gerektiğini öğreniriz.

Rica ederim yardımcı olduysane mutlu.

ben çizim için kulllanıyorum ekranda bir çizilmede olmadı. Taş gibi cihaz için rahat olsun. Üstüne oturmazsan yada duvara furlatmazsan bişey olmaz :)

ha şuna katılıyorum; çocuğun eline verilmez yani çocuk varsa uzak tutun

ben genelde koltukta bırakıyorum, üstüne oturmak endişesi var sadece :)) bir gün yanlışlıkla üstüne oturursam ve bükülmezse onuda paylaşırım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 20 Mart 2021; 1:14:34 >

kesinlikle yardımcı oldunuz.

saat alırken de bu sefer çizilme diye şikayetler vardı. beyaz ışığa tutup kılcal çiziği bile önemseyenler vardı. saat bu, çizilecek elbette ama benim bildiğim bir çiziği yok 🤨 tabii ki ışık altına tutarsam farklı bir durum olabilir 😎😁

endişem milimetrik eğilmesi değil çantadan çıkartıp ikiye bükülmüş halde bulmak. anladığım kadarıyla öyle bir ihtimal de yok.

her ne kadar bir senedir şehirden dahi dışarı çıkamamış olsam da normalde hem iş için hem de zevk için çok gezerim. aktarma beklerken ya da bir yerde sunum yaparken çok işime yarıyor.

herkesin zevki farklıdır. bazısı için bu tür ayrıntılar çok önemlidir saygı duyarım benim takıntım da uzun süre araştırmamdır.

Arkadaş haklı. İnsani kullanımlarda sorun yaşamazsınız. Ben Baseus kılıf kullanıyorum, Apple’ın kılıfının muadili. Öyle kalın falan değil yani.

Geçen hafta koltuğun üstündeydi görmedim kenardan üstüne oturdum tabletin sonra emin olmak için zemine koydum bükülmemişti. Çantada falan da taşıdım.

Abartılıyor bence. Ama arkadaşın dediği gibi çoluk çocuğa vermeyin bence de.
  • Sanırım bu cihazın en büyük düşmanı eğilmek değilde üstüne oturulmak :)) çoğu kişi aynı şeyden bahsediyoruz.
    Bide bukelemun gibi mübarek koltuğun üstünde öylebir kamufle oluyor ki, çok yaklaşana kadar orada mı değil mi anlaşılmıyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 20 Mart 2021; 1:19:58 >
  • Pore kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim cevabınız için.

oturmaya rağmen dayandığına göre demek ki o kadar da kolay zarar görmez. belki eski cihazlar kadar mukavemeti yüksek değildir ama denildiği kadar da narin değil herhalde.

çoluk çocuğa verilmez zaten. cihazın başına birşey gelse yenisi alınır ama ya çocuğun başına birşey gelirse? çocukken kum da yemişim ne malum cihaza diş geçirmeyecekleri.

belki de bükülmelerin nedeni oturmayla alakalı ama farkında değiller. belki çocuk, eşi, arkadaşı oturdu ve gizlice geri koydular sonra bir baktılar ki bükülmüş 🧐🤨 benimki her zaman standında olacağı için sıkıntı yok. ilk yoruma yazdıydım linkini çok sağlam ve hafif bir stand.

%90 oturmadır katılıyorum. Suçlu da çıkıp ben oturdum demediği için şehir efsanesine dönüşmüştğr :))

üstüne oturma konusu cidden tehlikeli. Çünkü cihaz büyük olduğu için genelde koltuğa bırakılıyor benim gözlemim. Bakın burda bir çok arkadaş oturma tehlikesi atlatmış. Tesadüf olamaz 😅

mabata sahip çıkacağız o zaman 😂🤪

ilk cicim aylarda sorun olmaz da sonra dalgınlığa gelip oturur muyum emin değilim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.