Şimdi Ara

iPad Pro 32 GB mı yoksa iPad Air 2 128 GB mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler yine beyin yakan bir soru ile karşınızdayım. Beni bilenler bilir yarı-profesyonel olarak kayıtlar ve aranjeler yapmaktayım. Artık 16 GB iPad Air'im hafıza bakımından yetmemeye başladı performans olarak zaten maşallahı var. Şimdi gelelim soruya, müzik amaçlı kullanacağım iPad için hangisini seçmeliyim. Bütçe olarak ikisi hemen hemen aynı fiyatta...
    iPad Air 2 A8x işlemcili ve 1 GB ram'a sahip
    iPad Pro ise A9x işlemcili ve 2 GB ram var.

Ikisine de sahip olamadiğım için performans karşılaştırması yapamıyorum ama hafıza problemi yaşadıgım icin 128 GB iPad Air 2 ağır basıyor.

Düşüncelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Air 2 de de 2gb ram yok muydu?

• Air 2 'de 2 GB ram var bana kalırsa Pro olanı al ama 32 GB depolama alanı için çok kısıtlı
  • Hafıza problemi demişsin, 128 air 2 diyorum. Ben şahsen kullanıyorum ve memnunum. Hafızayla ilgili bir sorunum kalmadı aldığımdan beri, ve rami 2 gb, pro 12.9 inç versiyonda 4gb, 9.7 proda da 2 gb

• İpad Air 2 al derim hocam ios 10sa uçuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tamamen size bağlı. Eğer bulut depolama işinize yariyorsa, müzik için gerekli depolama alanını icloud vb üzerinden giderebiliyorsaniz tabiki ipad pro seçmeniz daha iyi olur. Ama eğer bulut depolama size göre değil o alışkanlığa sahip olamam veya sürekli online olamam offline depolamak ihtiyacım var diyorsanız 128 GB ipad air 2 ihtiyacınızı karşılamak konusunda daha isabetli olacaktır.
    Bir de gerçi müzikle uğraşıyorsunuz ve iPad pro nun 4 hoparlör olayı var.
    Valla milyon dolarlık soru olmuş hocam işiniz zor gerçekten. Ama gibi Bulut depolama işinizi görüyorsa kendinizi zorlayın ve alışkanlığını edinin iPad pro dan epey keyif alırsınız.

• Cevaplayanlara çok tesekkur ederim sagolun :) sanırım tercihim ipad air 2 den yana olacak :)
    4 hoparlor olayı sadece 12.9 incte mi yoksa 9.7 inc te de mi var? @Dexter15

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaelAkerfeldt

Cevaplayanlara çok tesekkur ederim sagolun :) sanırım tercihim ipad air 2 den yana olacak :)
    4 hoparlor olayı sadece 12.9 incte mi yoksa 9.7 inc te de mi var? @Dexter15

4 hoparlör tüm iPad Pro serisinde var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.