Şimdi Ara

İpad pro 2020 mi 18 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar ikilemde kaldım ipad pro 2020 5800 e pozitif teknolojide satılıyor sanırım nisan da teslim. İpad 18 ler ise 5100 e felan dün teknosada satıldı. İstanbul bilişim vs 4800 e havale ile alınabiliyor ama güvenebilir miyim bilmiyorum oraya. 2 eller sıfırdan pahalı anlamadım zaten de orasını sizce siz hangisini tercih ederdiniz? 20 ile 18 arasında kamera ve işlemci dışında pek bi fark yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pozitif teknoloji iyidir, tavsiye ederim.

Istanbul bilişimden pil dahi almayın. Hayatınızı pişmanlığını yaşarsınız.

Ipad Pro konusunda gelirsek tavsiyem 2020 modelini almanız. Arada muhtemelen 1500-2000 tl fiyat farkı olacak ama birini 3 yıl diğerini 5 yıl kullanırsınız.
  • Aradaki Fiyat Farkı 300 ( Üç Yüz ) TL’yi Geçtiği Sürece Aralarında Hiçbir Fark Göremiyorum Kasasını Bile Düzeltmemişler, Hoparlör Ayrı Ekran Aynı Apple Pencil Aynı. Klavyeli Kılıfta Minik Renk Oynamaları Var Üstüne Üstlük A12Z Bana Göre Hüsran Paranız Cebinizde Kalsın Derim Tabii Bu Söylediklerim AR İle Uğraşmayacaksanız Geçerli, AR İçin 2020 Pro Baya Bir Üstün

• Çetooooo kullanıcısına yanıt
    Aradaki fark 1000 tl yi rahat bulacak gibi geçen düştü teknosa da 5199 a. Alırım almasına da kalemine o kadar para vermek zoruma gidiyor. 1. Nesil aldık iyi hoş en azından uyguna aldık ama bin lira da ne bileyim çok geliyor ya çok insafsız apple bu konuda. 2. El satan bile çok nadir bu kalemi o da fiyat olarak çok çekiyor haliyle

• quote:

Orijinalden alıntı: burak335

Aradaki fark 1000 tl yi rahat bulacak gibi geçen düştü teknosa da 5199 a. Alırım almasına da kalemine o kadar para vermek zoruma gidiyor. 1. Nesil aldık iyi hoş en azından uyguna aldık ama bin lira da ne bileyim çok geliyor ya çok insafsız apple bu konuda. 2. El satan bile çok nadir bu kalemi o da fiyat olarak çok çekiyor haliyle
    Sürekli Kullanacaksanız Acımayın Derim Hocam Sonuçta Gereklilik Ama Keyfiyse Bilemem

Sağdan sağdan geliyorlar da hayırlısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul Bilişime bulaşma , alaak gücün varsa 2020 al
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    3 4 sene önce aldım hiçbir sıkıntı olmamıştı nasıl böyle bir firma oldular anlamadım ki

• quote:

Orijinalden alıntı: burak335

3 4 sene önce aldım hiçbir sıkıntı olmamıştı nasıl böyle bir firma oldular anlamadım ki
    3-4 Sene Demek 2016 Demek 2016dan Bu Yana Neler Olmadı ki Hayırlı Olsun
    Aynen hocam bakayım ben biraz :)

• burak335 kullanıcısına yanıt
    Ben de bu ikilemde kalıp bugün 2018 pro siparişi geçtim aradaki farkı da Apple Pencil olarak sayıyorum kendimce, kamera iyileştirmesi cok da mühim değil benim için siz önemsiyorsanız bilemem hocam:)

• godofconey kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız hocam kalem fiyatları da bir hayli yüksek 2. El maşallah hiç yok.

Ben biraz titizim hassas şeylerde ikinci el düşünmüyorum. Eğitim indirimi ile 899 lira ona bakacağım yarın. Mediamarkt 5600dü ama 7-10gün teslimat süresi, vatandan 5700e aldım şimdi kargoda hemen 30dk içinde temin edip verdiler kargoya.

Hayırlı olsun hocam ekrana jelatin yaptıracaksanız cam olanlar yazma da biraz sıkıntı oluyor 1 mm kadar yukarıdan olunca. Nanolar veya paperlike var ondan bulursanız alın.

Hocam bu baya iyi bi bilgi ben de bi jelatin bi cam eklemiştim sepete, jelatini alayım o zaman teşekkürler

Ama hocam kırılma ihtimali var tabiki camın işte o büyük sorun güzel bir kılıf alın uag ler vs var köşeleri iyi koruyor. Forumdan satan arkadaş vardı kırık ekranlı içim gitmişti :(

• Sakın istanbul bilişimden almayın. Ürünleri göndermiyor. Para iadesi almanızda 1-2 ay. Sakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet gördüm onu, spigen alıcam sanırım bi kaç aya orijinal kılıfına geçerim herhalde kullanışlılar ama koruyuculuk az. Çantada tasıyacağım için alırım gibi duruyor

• Kazall kullanıcısına yanıt
    Şikayet sitelerinde her türlü üründe stok ve iade sorunları paylaşılmış, yıllar önce bi telefon almıştım baya uygundu da ama artık eser yok sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.