Şimdi Ara

iPad Pro 10.5 Ölü Piksel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 eylülde kulaklık kampanyası bitmeden Apple sitesinden iPad Pro 10.5 aldım, geldiğinde ekranda 4-5 tane ölü piksel vardı. Değişim istedim, bugün yeni cihaz elime geçti. Fakat onda da 1 tane ölü piksel var, yine eski ölü piksellerin olduğu tarafta sol ortada. Tekrar değişim talep edebilirim ama yoruldum artık koştur koştur, ayrıca değişimden gelen cihazda tekrar daha fazla ölü piksel olursa diye korkuyorum. 10.5 Prolarda bu ölü piksel sorunu var mı hep? Kullananlar yorum yapabilir mi?
    Ayrıca başka neleri kontrol etmemi tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende ölü piksel yok. 1 aydır kullanıyorum. Kulaklık nasıl bu arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Keske bende de olmasaydi, degistirebilirim gerci ama sari ekran yada daha fazla olu piksel cikar diye cekiniyorum. Apple teknik servisi isterseniz 1 hafta kullanin, icinize sinmez ise degistiririz sorun olmaz dedi. Bakalim bende zaman geciriyorum.
    Kulaklik mevzusu ise cok yorum yapamayacagim bir konu, malum ilk defa kaliteli kulaklik kullaniyorum. Sarji gunu cikariyor, hizli sarj ozelligi cok guzel, kulaga oturmasi icin 3-4 cesit kaplamalari var. Ben basarili buldum. Fakat ayri olarak para verilip alinacak bir kulaklik oldugunu dusunmuyorum.

Peki ya siz iOS 11 de mi kullaniyorsunuz? iOS 10.3.3 de memnunum suanlik fakat iOS 11 de bir sey kaybi yoksa gecmek isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siskohobbit S kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler, iyi ki 10.3.3 te kalmışım o zaman.

Çok gerekli değil şuanlık İOS 11 bana. Mâlum kalemim de yok zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    Ios 11 de kullanıyorum. çok ufak tefek şeylerle karşılaştım sorun diyebileceğim. 10 kullanmadım ben hiç yalnız. 11 baya kullanışlı benim için şu anda. iPhone larda yaşadıkları problemler yok. Ben memnunum

Nasıl mesela, biraz daha bahseder misiniz

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    10.3.3 de wot blitz oynarken hiç ama hiç sorun olmuyordu özellikle uygulama geçişleri hızlı ve her işleme anında cevap veriyordu çok çok nadi donma ve atlama yaşatıyordu ipad. 6s kullanıyorum onda ios 11 yüklü mesela cihaz ısınana kadar onda bile atlamalar takılmalar fps düşüşü olmuyordu oyunda. Ama ipad e ios11 yükledikten sonra olmaya başladı bu bahsettiklerim ios 11 cihazı baya değiştirip kullanışlı hale getiriyor ama performansına etkisi yüksek fazladan yük biniyormuş gibi işlemciye daha stabil olana kadar beklemek en iyisi bence rahatsız etmese ios 10 a geri dönmezdim ama ediyor kullanımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de 11.0.2 ye Güncelleme yaptım. Sorun yaşıyorum şimdi. :/ Menüye dönüşte bir gariplik oluyor. Ayrıca dediginiz gibi takilmalar da oluyor şimdi. Enteresan cidden. Ben geri dönemem artık 10 a, böyle bir süre kullanayim Güncelleme gelir heralde

• ölü pikseli olan cihazı hemen değiştirin aksi halde büyüme yapabilir. iphone 6 da başıma geldi ekran paneli değişimi olmuştu.
  • Ben 11.1 public beta 2 ye geçiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Siskohobbit

Performans karşılaştırması yaparsanız çok iyi olur birde batarya kullanım süreniz nedir ben 10 saat falan alıyorum sadece oyun ve video kullanımı ile cihazı en çok zorlayan iki şey fakat bana yinede az gibi geldi

Batarya olarak ben oyun oynamıyorum ama sanırım sizinki iyi. Benimki 10 saat olur heralde. Ben genelde internet, video, ders için kullanıyorum.

Performans olarak 11.1 için takilmalari gidermisler. Daha akıcı duruyor. Çok deneyimleyemedim ancak benim için sıkıntı yok şu anlık.

Yeni emojiler gelmiş. Beş parmakla multitasking ekranı ile uygulama arası geçiş vs daha akıcı geldi. 120hz ekranın farki yoktu gibi 11.0.1 de

Alakasiz ama Bende haritalarda yonumu gösteren ok biraz yanlış duruyor onu kalibre edemedim hala

• Şu anda bende beyaz leke şeklinde ölü piksel oldu. Rahatsız ediyor birazcık. Görürsem mi bilemedim :/

• Ben gondermedim, aklıma hiç gelmiyor orda olduğu.Ayrica büyüme durumu olmadı neyse ki. iOS 10.3.3 te kaldığım için de memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 13 Mart 2018; 0:42:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.