Şimdi Ara

Ipad oyun uygulama vs. satın alma hakkında (Çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi ıpad mini den bir kaç bişi satın aldım ... Daha önce Android tecrübem var ...Satın aldıkdan sonra bir sonraki işlem için bilgileri kayıtta tutuyor fakat şifre istediği için sıkıntı olmuyordu ..Fakat ıpad da bilgileri girdim şifre istemeden işlemi onayladım indirme başladı . Daha sonra hangi uygulamayı indirmek satın almak istediysem direk indirmeye başlıyor ...Yani tek dokunuşta her şeyi satın alıyor ..Hesap bilgilerimi nasıl silebilirim ? ...

Bu durum çok sakat hem bilgilerin kayıtlı kalmasını istemiyorum, hemde direk indiriyo . Haliyle benden artık bir daha onay almıyo ...Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim .Cihazı sadece ben kullanmıyorum bilmeyen birisi ocağıma incir ağacı diker
    Paylaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 23 Mayıs 2013; 1:22:15 >

• Durumla karşılaşan arkadaşlar olursa eğer ... Ayarlar menüsünden ıtunes app store ye girilip App kimliğinden kredi kartı bilgilerinden ( master - visa ) bölümünden en altta hiçbiri seçeneği seçilecek ..
  • Hocam bu durum arka arkaya alimlarda soz konusu. Misal alim yaptiniz hemen ardindan yeni bir alimda direk yukle der. Ama alim
    Yaptiktan 10 dk sonra filan yeni bir uygulama satin alacaginizda sifreyi yeniden sorar. Yani arka arkaya indirmelerde sifreyi istemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

Durumla karşılaşan arkadaşlar olursa eğer ... Ayarlar menüsünden ıtunes app store ye girilip App kimliğinden kredi kartı bilgilerinden ( master - visa ) bölümünden en altta hiçbiri seçeneği seçilecek ..

Bu tur durumlarda hesap bilgilerinizi değiştirebilirsiniz,
    Mesela
    Kart numarasını,güvenlik kodunu...vb.
    Birşey satın almak istediğinizde,tekrar kart bilgilerini girin,
    veya dediğiniz gibi HİÇBİRİ seçeneğini tıklayarak da işi sağlama alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s60_doctor

Hocam bu durum arka arkaya alimlarda soz konusu. Misal alim yaptiniz hemen ardindan yeni bir alimda direk yukle der. Ama alim
    Yaptiktan 10 dk sonra filan yeni bir uygulama satin alacaginizda sifreyi yeniden sorar. Yani arka arkaya indirmelerde sifreyi istemez.

Anladım üstad..Dediğim gibi tecrübem yok ..Neyi indir dediysem ben sorar diye düşünürken indirme başladı ..O yüzden biraz telaş ettim ama çözüldü sorun ...İlginiz için hepinize tşkler ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.