Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her türlü dolandırıcılarla her türlü platformda mücadele etmeye hazırım.

Tüm Apple mağdurları beni bulsun gerekli teknik desteği veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin bu dolandırıcılık konunuz hangisi, ben de destek vermek isterim

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Emre Kulaksız Dolandırıcı diye google a yazın bakın hocam 6 yıl oldu.Ben mahkemeye verdim sonuçlandı adam bana mesaj attı telefona çıkmıyor.Paranı vereyim ama önce şikayetini geri çek diye reddettim sen bilirsin yatar çıkarım dedi adi şerefsiz.Belkide halen de devam ediyordur.Bir malı satın alacaksanız mutlaka o ilde imajı verip elden alacakmış gibi yapmalı ozaman direk muhabbeyi kesiyor lar.

• Arkadaşlar ikinci el bir iPad Pro 2020 satın aldım.

Batarya sağlığına bakayım dedim ve 3uTools programı ile baktığımda; Devir sayısı 249 Sağlık ise %99.

Sizce bu normal mi?

Acaba batarya mı değişti diye seri numaralarını yine 3uTools ile karşılaştırdım ve numaralar birbirini tutuyor.

1.5 Yıllık cihaz ve 249 döngüye %1 kayıp biraz anormal geldi ama bilemedi...

Sizce bir anormallik var mı neyden kaynaklanıyor olabilir? Ya da normal bir durum mu acaba?

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU}

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Hocam az kullanıldığı için daha seyrek şarja takılmıştır. Bu sebepten şarj döngüsü düşük görünüyor. Normal ve gayet iyi bir durum,
    cihazınız temiz ve az kullanıllmış, güle güle kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • november27 N kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam. Ancak daha önceki cihazım İpad 8 idi ve kardeşimin tableti de S6 Lite var bu iki cihaza kıyasla şarjı epey hızlı tükeniyor. Kafamı karıştıran da bu oldu aslında...

hocam

bende ipad8 kullanıyordum. ipad air 5 e geçtim. aynı kullanımda air 5 in şarjı daha çabuk bitiyor.

m1 işlemcinin güç tüketimi daha fazla herhalde diye tahmin ediyorum.

• iPad Pro 3 11" DOLANDIRICI dolandırıcılık dolandırıcılar dolandırıcılığa karşı dikkatli olalım.

1030626727 ilan numaralı ilanın sahibi A. İpek kullanıcı adlı (TC: 12******72) Adana 1985 doğumlu A.y tarafından boş kutu gönderilmiştir.

https://www.sahibinden.com/arama?category=240000

IBAN ve dekontta yazılan adres, TC Kimlik No vs. tüm bilgileri tutarlı biçimde gönderdi. IBAN da A. Y. adına, hesap da, kimlik de, adres de tutarlı.

Fotoğraf, kimliğinin fotoğrafı, kargo takip no, ürünün fotoğrafları vs. verdi kutu boş çıktı.

Adana gürselpaşa

İlan No 1030626727

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainSkyWalker -- 30 Eylül 2022; 9:0:47 >
  • Çok geçmiş olsun hocam, ürün size ulaştığında video kaydı aldınız mı hocam elinizde delil olurdu.

• josh-r J kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam işlemciler daha güçlü olduğu için muhtemelen daha fazla güç çekiyor bu da şarja olumsuz etki ediyor demek ki.

Güncellemeler de, bataryanın dengesini bozuyor
    Şarj döngüsü düşük olmasına rağmen, şarjın hızlı tükenmesinin sebebi buı olabilir
    Sonraki güncellemeyi yükleyince düzelir diye düşünmekteyim
    Hayırlı olsun bu arada

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam daha iyisi sizlerin olsun inşallah.

Muhtemelen guncellemelerinde etkisi vardır muhakkak, pek zannetmiyorum ama ipados16 ile daha verimli bir şarj sunarlar inşallah.

• Arkadaşlar Lr üzerinden fotoğraf düzenlemek için ve internette vs gezinmek için iPad mini 4 alayım istiyorum . 2500 TL 128 GB buldum bi tane . Bu benim işimi görür mü? Yoksa Samsung felan mı baksam bilemedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt

Mini 4 iphone 6 ile aynı işlemciyi kullanıyor. Iphone 6 nin çoktan desteğinin kesildiğini düşünürsek Mini 4 için de çoktan yolun sonuna gelinmiş olabilir. Öte yandan yaklaşık 1 sene önce 1 ay kadar iphone 6 kullanmıştım artık yavaş kaldığı hissediliyordu. Mini 4 de 2gb ram olsada yine Lr gibi ağırlıklı olarak işlemci hızı isteyen uygulamalarda yavaşlık hissedilir bence.

3500 4000 dolaylarında mini 5 bulabilirseniz bence onu tercih edin. Çok daha güncel ve daha hızlı olacaktır. Limitim 2500 diyorsanız da Huawei modellere bakın derim o fiyat aralığındaki Android modeller Lr için yavaş kalır. Ama huawei tarafında sa Adobe uygulamaları mevmut mu bilmiyorum...

Bende S6 lite da var ve LR aşırı yavaş çalışıyor hatta yeni gelen gökyüzü ve nesne tanıma gibi özellikler çalışmıyor sistem tarafından devre dışı bırakılmış. Islemci yavas olduğu için bırakılmıştır diyede not edilmişti.

Kısaca bence Mini 5 daha doğru bir seçim olacaktır.

• Arkadaşlar bu ipad alanlar için bir sorum olacak ipad indirimi nasıl takip edeyim ne zaman nerede uygunsa düşer.

• menvenes kullanıcısına yanıt
    Mediamarket, Teknosa gibi büyük mağazaların fiyatlarını sık sık takip etmeniz lazım hocam
    veya Hepsiburada gibi sitelere bakmalı

Merhaba . Cevabınızı az önce gördüm maalesef . Bir tane iPad mini 4 aldım ama dediğiniz gibi çok hantal . Dün gece 9. Nesil ipad siparişi verdim Pt üzerinden 5750 e geldi . iPad Air 4 nesil sıfır olarak Pt üzerinden alabilseydim onu alacaktım ama stok yoktu . 9. Nesil ipad belki miniye göre daha büyük olacak fakat f/p olarak daha çok fayda sağlayacağını düşünüyorum .

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    çok iyi karar 8. nesil kullanıyorum hala çok hızlı ve pili çok iyi gidiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Baldbani kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam . Beklentimi karşılayacağını düşünüyorum fazlasıyla . Maalesef üst modellere geçtikçe fiyat anlamında makas çok açılıyor

• Arkadaşlar ipad 11 2021 için paperlike tarzı bir ekran koruyucu bakıyorum. Fiyatı uygun olan ve iyi sayılabilecek bir tanesine ihtiyacım var.

Tavsiyeleriniz var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.