Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (954. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.775
Cevap
249
Favori
518.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 952953954955956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İpad 7 ekranı kırıldi fiyat ne kadardır.Apple servisinde sadece 2300 lira değişim ücreti var.Özel servislerde 400-500 lira yazıyor fiyatllar onlarda yan sanayi heralde kararsız kaldım
  • macorono34 kullanıcısına yanıt

iPad 9 10.5 lamine ekran gelecek kuvvetle muhtemel.

• Orjinal bulamazsınız zaten hocam, ekran nettenı hazır alıp, sağlam bir servise taktırın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

iPad 9 10.5 lamine ekran gelecek kuvvetle muhtemel.

Gec bile kaldılar 1000 lira lik tabletler lamine ekran var iken 2 kurus kar edecem diye deneyimin içine ediyolar.

• Parmakla yapılabilecek her hareketi yapan bir kalem öneriniz var mı. Apple Pencil menü geçişlerinde ve bildirim ekranını denetim ekranını vs. açmada kullanılamıyor. Yani parmak yerine geçmiyor. Yazım ve çizim için üretilmiş gibi.
  • iPad Air 2020 binance uygulaması tam ekran kullanamıyorum var mı çözüm bulan ya da önerisi olan
  • Dostlar hobi olarak YouTube için içerik üretiyorum iPad 8 ve iPad Air 4 modelleri elimde bulunduğu için iki cihazın incelemesini çektim, yakında karşılaştırmasını yapacağım, bu cihazları merak edenler varsa işine yarayabilir ;

• Güzel çalışma
    Air 4 beklediğimden yavaş geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8. Nesil ipad için logitech combo touch tavsiye eder misiniz? Kullanan var mı?

• Tamarak kullanıcısına yanıt
    hocam 1.500 yaziyor :) o kadar verirlirmi bilmedim… 2. temiz apple klavye 600-700 alirisn dahabiyi olmaz mi
  • catik kullanıcısına yanıt

1189 a indirimde şuan. Touchpad olması ekstra bi özellik ama bilemedim işte. Oldukça da kalın bi kılıf. Koruyuculuğu çok yüksek.

ipad 8 icin. bence fazla sat ipad 8 o kilif parasini kat air 4 alirsin. 😀

Hazır yakalamışken sorayım madem size. Benim de aklıma geldi o. Değer mi air 4 e geçmeye? Ne artıları var ipad8 e göre?

iki cihaz da inceledim ipad 8 babama aldim evdekiler kullniyor ben pro 11 kullaniyorum. air 4 arkdasda inceledim

imkan varsa seni yormicaksan be 5.000 tl alabiliyorsan suan geçilir
    islemci. a12-a14 cikicak… ram 4gb cikacak / lamine ekran daha kaliteli olur / hoparlör sag ve solda air 4 buda guzel daha buyuk ekran yuzde 20 ekran büyümesine rağmen daha ince kasaya geçiceksin

kisaca ipad 8 hiz anlaminda uzun sure sana sorun cikarmaz hizli cihaz…. ama air 4 bir cok artisi var gecme imkanin varsa gec derim 5000 tl kacirilmaz

Çok mantıklı geldi şu an. Teşekkür ederim. 5000 bine nerden alabilirim şuan. İndirim devam ediyor mu?

Not: Mediamakt mış buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamarak -- 16 Mayıs 2021; 20:15:6 >
  • HandCuff93 H kullanıcısına yanıt
    Öyle işlevleri kullanmak için 20-100 tl arası basit kalemlere bakabilirsiniz ama onlarda apple pencil gibi avuç içinizi ekrana koyarak yazamazsınız ekran sapıtır bir tane apple pencil çakması buldum 400 liraya onda bile var avuç içi engelleme özelliği ama apple pencil gibi kaydırma hareketleri yapılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 16 Mayıs 2021; 23:10:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • iPad 9. Nesil beklenir mi yoksa 8 alayım mı

• Ekran çok az büyüyüp lamine olacak ve işlemci A13 olacak. Buna göre bekleyip beklememe kararı alın.

• scanh kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• ipad - iphone arasında icloud ile tek yönlü fotoğraf paylaşımı yapabilir miyim?

Yani telefonumdaki fotoğraflar ipadde çıkmasın ama ipadden çektiğim fotoğraflar ve ekran görüntüleri Cep telefonumda çıksın?

• 
Sayfa: önceki 952953954955956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.